Kappa - wykładzina wnętrza (kolory, wymiana)

MaciekTOS
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 140
Rejestracja: 26 wrz 2014, 23:58
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Kappa - wykładzina wnętrza (kolory, wymiana)

Post autor: MaciekTOS » 17 kwie 2020, 22:40

Witam , nie znalazłem takiego tematu a mianowicie poszukuję informacji jak to jest z wykładziną w Kappie , najczęściej widzę beżowe , niebieskie , szare . A jakie było zestawienie przy fotelach czarna skóra .Mam zamiar właśnie zmienić dywan bo mam beżowy fotele dorwałem czarna skóra ale strasznie mi się to gryzie ...
Malować ? Profanacja
Ktoś mi dorobi czarny dywan ?
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2020, 22:59 przez faraon, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Tytułujemy zgodnie z Regulaminem !!!

Awatar użytkownika
fiatcoupepolska
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 99
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wykładzina wnętrza ( Kolory wymiana )

Post autor: fiatcoupepolska » 17 kwie 2020, 22:57

Nie wiem jak jest w tych autach z dostępnością,ale domyślam się że podobnie jak z FC.Nawet jeżeli się trafi to często materiał mocno zmęczony.Jeżeli nie ma dużo przetłoczeń i skomplikowanych krzywych to dobry tapicer sobie z tym poradzi.Ale wiadomo,koszty zawsze są tym elementem,który wpływa na decyzję.Alternatywą godną uwagi jest więc farbowanie.Jeżeli materiał nie jest uszkodzony to spokojnie bez problemu za sprawą farb do tkanin lub tapicerek można pięknie ją odnowić.Popatrz w sieci na farby w sprayu do tkanin.Kolory jakie chcesz i są to dobrej jakości farby.
Jeżdżę samochodem,którego nikt nie potrzebuje ale każdy chce go mieć
www.fiatcoupepolska.pl

yattaman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 115
Rejestracja: 04 cze 2017, 22:09
Imię: Zygmunt
Lokalizacja: BERLYN

Re: Kappa - wykładzina wnętrza (kolory, wymiana)

Post autor: yattaman » 26 kwie 2020, 20:43

MaciekTOS pisze: 17 kwie 2020, 22:40 Witam , nie znalazłem takiego tematu a mianowicie poszukuję informacji jak to jest z wykładziną w Kappie , najczęściej widzę beżowe , niebieskie , szare . A jakie było zestawienie przy fotelach czarna skóra .Mam zamiar właśnie zmienić dywan bo mam beżowy fotele dorwałem czarna skóra ale strasznie mi się to gryzie ...
Malować ? Profanacja
Ktoś mi dorobi czarny dywan ?
Przy czarnych skórach przynajmniej do 1996 wykładziny były beżowe, ja u siebie w mniejszej połowie mam też boczki beżowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”