Kappa 16V T - instalacja LPG

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa 16V T - instalacja LPG

Post autor: romo » 16 maja 2005, 22:01

"KJ" pisze:heh, nikt nic nie poradzi?
jezdze od roku 2,0t zagazowana.poprzednik zamontowal lavato do turbiny.wszyscy mowili ze to sie nie sprawdza .buly z poczatku klopoty ale po wymiane swiec i kabli jezdzi sie ok.ja zawsze twierdzilem i twierdze ze gdy kogos stac na konia musi stac go na zarcie dla niego.nigdy nie zakladalbym instalcji ale skoro jest to niech bedzie.przy normalnej jezdzie na dlugiej trasie mozna troche zaoszczedzic na kosztach paliwa a jezeli chcesz poszalec to wylaczasz gaz i walisz ile fabryka dala.ale czy te limuzyny do tego sluza?to przeciez nie szlifierki.wracajac jednak do mojej instalacji sadze ze byla zalozona tylko ze wzgledu na oszczednosc poprzednika i cena w/w byla przyczyna jej zalozenia :?: to jednak zostalo jego tajemnica bo mi powiedzial ze instalke zakladal najlepsz gazownik na pyrlandi i to byla jedyna ktora sie do tego nadawala.wprawdzie pisze na niej turbo ale pisac mozna wszystko
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Kappa 16V T - instalacja LPG

Post autor: mustafi » 17 maja 2005, 20:52

a ja mysle ze ten temat tu nie pasuje, gaz to ani car audio ani tunning.
Obrazek

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kappa 16V T - instalacja LPG

Post autor: tomek » 18 maja 2005, 8:24

"mustafi" pisze:a ja mysle ze ten temat tu nie pasuje, gaz to ani car audio ani tunning.
I juz mamy chyba bardziej pasujacy?
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Andluk
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 15
Rejestracja: 26 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

LPG ELPI

Post autor: Andluk » 31 paź 2005, 9:08

Szukałem szukałem i w końcu znalazłem firmę na Al. Krakowskiej firmę która zakłada sekwencję ELPI GAZ z dwuletnią gwarancją i chyba na to się zdecyduje. Może miał ktoś do czynienia z tą instalacją? Co o tym sądzicie?
Zobaczymy co włoszczyzna warta... :)))

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”