Listopadowe szaleństwo - kto chętny?

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Listopadowe szaleństwo - kto chętny?

Post autor: ciociaE » 28 paź 2014, 21:47

Wybieramy się w listopadzie na kilka imprez i nie będziemy protestować ;), jak ktoś będzie się chciał przyłączyć - czyli zapraszamy na:

6 listopada, godzina 19 - koncert TABU, Raggafaya i Damian SyjonFam w Klubie Muzycznym Forty Kleparz - doskonała okazja, żeby wytracić i zarazem nabrać trochę energii. Jako że TABU chyba jest bardziej znany/rozpoznawalny ode mnie taka zajawka, czego się spodziewać:

13 listopada - tu mam mały zonk, bo na 18.30 jest zapowiadany w Kinie pod Baranami pokaz rejestracji woodstokowego koncertu INDIOS BRAVOS z udziałem zespołu, a już o 19 ich koncert w klubie jw., więc spróbuję się dowiedzieć co i jak.
Wprawdzie " 'Przystanek Woodstock 2006/2007' jest podziękowaniem dla zespołu złożonym przez fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za wspaniałą atmosferę panującą na występach grupy. Koncerty zostały zarejestrowane podczas dwóch edycji festiwalu Przystanek Woodstock. W 2007 roku Indios Bravos otrzymał specjalne wyróżnienie w postaci Złotego Bączka, nagrody publiczności przyznawanej najlepszemu zespołowi występującemu na scenie Przystanku Woodstock.", ale przy wyborze jednej opcji z tych dwóch (kino vs koncert) wolę muzę na żywo - czyli idziemy na koncert. Jak ktoś nie zna, to proszę np. 'Made in Poland'

ciężko nawet wybrać konkretny utwór na zachętę ;), bo to ludzie, którzy mają dużo do powiedzenia (teksty, teksty, teksty oprócz dźwięków :))

Jeszcze znalazłam dokument o tym, jak Banach HEYa opuścił i z Gutkiem Indios zakładał i wręczanie Bączka też jest :

a tak na marginesie, zawsze gdy widziałam Piotrka Banacha, to mi stawał przed oczami Bufi, a teraz nam Rafał psikusa zrobił i się wylaszczył i już trochę mniejsze podobieństwo...

Obie imprezy niestety w czwartek, ale tylko ciężka choroba może mnie zatrzymać w domu :)
A potem jeszcze 30 listopada 10-lecie AFROMENTAL.

Ale skupmy się na razie na pierwszych dwóch:
czy ktoś chce poszaleć z nami 6 lub 13 listopada?
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Listopadowe szaleństwo - kto chętny?

Post autor: ciociaE » 06 lis 2014, 15:53

Odzew słaby - u nas bilety na dziś leżą od wczoraj. A 13. niestety IB przechodzi mi koło nosa i to niestety z dalekiej odległości prawie 1300 kilometrów... szkoda wielka :(
Ale cieszmy się z dziś :) Mam nadzieję, że będzie tak gorąco jak 3 miesiące temu:

A jeszcze hymn Ostródy 2013 wkleję - może ktoś sobie będzie chciał w domu posłuchać:
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”