Próba kradzieży Punto

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Próba kradziezy Punto

Post autor: ktoś ŁDZ » 15 gru 2011, 17:25

Claromonte pisze:
ktoś ŁDZ pisze:Tak debile ścinali że konar spadł na tylną klapę Astry - klapa wgnieciona aż zamek nie wie że był zamkiem, szyba w środku auta, i cała klapa zgięta. Co panowie zrobili? Konar wyjęli z auta i szybko zwiali aby nie ponieść konsekwencji. I tu jest problem, brat ma wszystko na telefonie i przekazał to policji (zgłosił im telefonicznie).
:]
czekamy na ciąg dalszy : ok2 :

Nie generalizując - w Łodzi jest jak widać dużo bezmózgowców spatologizowanych .... 8-O
Niestety tak :|
Kiedyś Marszałek Piłsudski w pewny sposób określił nasz naród, nie będę przytaczał owego cytatu, zauważyłem że jest w tym ziarno prawdy.
Jak sie zgłoszą do brata o zdjęcia i potwierdzenie zeznania w sądzie dam znać jak było dalej.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

lukasz_lodz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 322
Rejestracja: 19 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Próba kradziezy Punto

Post autor: lukasz_lodz » 15 gru 2011, 17:41

ktoś ŁDZ pisze:
Claromonte pisze:
ktoś ŁDZ pisze:Tak debile ścinali że konar spadł na tylną klapę Astry - klapa wgnieciona aż zamek nie wie że był zamkiem, szyba w środku auta, i cała klapa zgięta. Co panowie zrobili? Konar wyjęli z auta i szybko zwiali aby nie ponieść konsekwencji. I tu jest problem, brat ma wszystko na telefonie i przekazał to policji (zgłosił im telefonicznie).
:]
czekamy na ciąg dalszy : ok2 :

Nie generalizując - w Łodzi jest jak widać dużo bezmózgowców spatologizowanych .... 8-O
Niestety tak :|
Kiedyś Marszałek Piłsudski w pewny sposób określił nasz naród, nie będę przytaczał owego cytatu, zauważyłem że jest w tym ziarno prawdy.
Jak sie zgłoszą do brata o zdjęcia i potwierdzenie zeznania w sądzie dam znać jak było dalej.

Z ta policja na wiele bym nie liczył, to jest polska a nie W11. sprawę kradzieży i spalenia mojej pandy umorzyli po tygodniu.

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: ktoś ŁDZ » 15 gru 2011, 20:05

Wiem, miałem z władzą styczność jak jakaś firma drogowa w urzędzie miasta w Ostrowie Wlkp. remontowała parking i nie odgrodziła zostawionej do jesieni dziury głębokiej na ok 25 cm jesienią (do połowy kości piszczelowej), pewnie mrozy przyszły i czekali na wiosne. Napadało tam wody, zamarzła tafla, śnieg przykrył i chyba tylko mieszkańcy miasta o tym wiedzieli. Jakiś mądrala stanął zaraz za mną tak, że nie mogłem wyjechać, więc pomyślałem, nie będe czekał na niego i zbliże sie tyłem do jego auta, na kilka razy nakręce i wyjade wykoRZystując pozotały pusty plac. Po czym sie przekonałem że jest tam owa "zapadlina". Lód uszkodził przedni zderzak z lewej strony, prawy reflektor przeciwmgłowy oraz wąż od chłodnicy oleju (dobrze że silnik nie zgasł jak sie lód załamał). Czekałem na pana policjanta 2 godziny, aż raczył sie zjawić i mu opowiadam co sie stało. On popatrzył na mnie, auto i na wieeeelką "kałużę" widoczną po moim "rajdzie" i wtedy pada jego pytanie, dosłownie cytuję: "Po co Pan wjechał w tą kałużę? Nie widzi Pan że tu jest głęboko i jest woda w środku?" Takiego mi przysłali inteligenta że przez 30 minut mu tłumaczyłem, że jak to zamarzło to śnieg zasypał i nie było widać, a on w kółko to samo. Na koniec sam za niego wypełniłem protokół dyktując mu, bo nie wiedział co napisać i dostałem mandat za obraze policjanta. Dobrze ze była narzeczona i mnie uspokojała, bo chyba bym go rozszarpał tam. Pojechałem po notatke za dwa dni na komisariat i oczywiście jej nie było, takiego zgłoszenia też nie, a ów dziura była zasypana wielką chałdą piachu.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

fotisk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 617
Rejestracja: 14 paź 2009, 23:25
Lokalizacja: Łódź

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: fotisk » 16 gru 2011, 16:12

Współczuję Egon...
Znam ten problem, kiedyś włamali mi się do służbowego seicento pod polibudą: efekt naprawy w ASO: 800pln.
Tak czy inaczej, masz sporo szczęścia, że nie byli to złodzieje, tylko adepci fachu...
Inaczej byś był już bez auta...
Pozdrawiam

Fotisk
Kappa 2.0 Łódź

Zapraszam do mojego sklepu http://www.nielsen.sklep.pl - dla forumowiczów 10% rabat...

Awatar użytkownika
Egon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 14 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź -
Kontakt:

Re: Próba kradziezy Punto

Post autor: Egon » 17 gru 2011, 10:50

michal1045 pisze:
EDIT: P.S. Gdzie trzymasz malucha?
Maluch stoi w garażu na działce, punto zostało dobezpieczne w 2 dodatkowe zabezpieczenia jednak nie będe o tym pisał i jest sposób na złodzieja nawet takiego co wpada odrazu z laptopem by auta nie odpalił jednak nie będe o tym pisał na forum dodatkowo zakupiłem minicaso w PZU (fajna i tania opcją od kradzieży lub wandalizmu) bo z tego co się dowiedziałem potrafią auto wziaść na hol i scholować do pobliskiego garażu
Lancia Klub Polska - Łódź


Lancia Kappa 2.4 1997 ,Fiat 126p 1978, kiedyś 3 x Kappa 1x Lybra, oraz 35 innych aut

Awatar użytkownika
michal1045
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1645
Rejestracja: 25 lis 2009, 16:31
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: michal1045 » 18 lut 2012, 18:08

Niby u mnie i u łukasza na osiedlu powinno być bezpieczniej :link: Jestem przekonany, że nie powiązali ich z Pandą [*] Łukasza i z również spaloną Skodą sąsiada. Po profilu mam wrażenie, że tych samych widziałem jak wybijali szybę w Octavii innego sąsiada.
Jednakże wczoraj ktoś wybił szybę Thalii u nas na osiedlu! Jakiś czas temu Primera sąsiada też została pozbawiona szyby!
Dzisiaj widziałem na Kopcińskiego e46 Coupe z wybitą szybą (stało trzech dresów i zastanawiało się czy dzwonić po policję, bo to przecież ich wrogowie :!: ). A tydzień temu ktoś podeptał mojemu koledze kilkumiesięczną Thalię : beczy :
Pozdrawiam Michał, syn Geparda
Y 1.2 8v Cosmopolitan + Delta 1.4 Tjet 120 KM LPG
Są jeszcze Y 1.2 8v Marie Clarie + BX 1.9 TRI + Xsara Picasso 2.0 HDI + Dodge Grand Caravan 2007
Były Kappa SW 2.4 TDS, Y 1.2 16v, Piaggio ZIP 2010, Phedra 2.0 JTD
Obrazek

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: ktoś ŁDZ » 19 lut 2012, 8:34

michal1045 pisze:Niby u mnie i u łukasza na osiedlu powinno być bezpieczniej :link: Jestem przekonany, że nie powiązali ich z Pandą [*] Łukasza i z również spaloną Skodą sąsiada. Po profilu mam wrażenie, że tych samych widziałem jak wybijali szybę w Octavii innego sąsiada.
Jednakże wczoraj ktoś wybił szybę Thalii u nas na osiedlu! Jakiś czas temu Primera sąsiada też została pozbawiona szyby!
Dzisiaj widziałem na Kopcińskiego e46 Coupe z wybitą szybą (stało trzech dresów i zastanawiało się czy dzwonić po policję, bo to przecież ich wrogowie :!: ). A tydzień temu ktoś podeptał mojemu koledze kilkumiesięczną Thalię : beczy :
K : cenzura : jak mnie nasza policja wk : cenzura : Zrobiliby jakąś zasadzke, raz, dwa, jak trzeba to trzydzieści razy aż do skutku, nawet dzień w dzień. Nic lepszego do roboty nygusy nie mają. U mnie na osiedlu prześladują żuli śpiących w ciepłych klatkach lub siedzą pod blokami w aucie po 2-3 godziny około południa.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

Awatar użytkownika
Karol
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 33
Rejestracja: 14 mar 2010, 9:54
Lokalizacja: Zalesie

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: Karol » 19 lut 2012, 18:09

Słyszał ktoś z kolegów o kradzieży kappy? to mnie zastanawia,czy to możliwe?

Awatar użytkownika
ESSOX
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 489
Rejestracja: 08 lip 2009, 21:59
Imię: Robert
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: ESSOX » 19 lut 2012, 19:46

Karol pisze:Słyszał ktoś z kolegów o kradzieży kappy? to mnie zastanawia,czy to możliwe?
Nie prowokuj. :nono:
Lybra SW 2,4JTD

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: ktoś ŁDZ » 27 mar 2012, 20:29

Wszystko jest możliwe. Taty koledze spod domu zaiwanili Cytryne C5 z 2009r. Zabezpieczenie: immo + autoalarm + bearlock założony na skrzynie ukryty pod konsolą. Wybebeszyli całe wnętrze tj. tunel, środkową konsolę i plastyk dookoła kierownicy. Auto odzyskał i tak zdezelowanym wnętrzem jeździ. Policja pod Ozorkowem zobaczyła jak 2 gości tankuje z karnistra Citroena C5 takiego samego koloru co zgłoszono kradzież dodatkowo miał on urwaną klamkę od strony kierowcy. Facet miał rezerwe i zabrakło im paliwa pod Ozorkowem. Złapali ich i od razu zlikwidowali ich dziuple (ponoć mieli tam 10 samochodów - tak powiedziała mu policja).
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

Awatar użytkownika
michal1045
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1645
Rejestracja: 25 lis 2009, 16:31
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: michal1045 » 28 mar 2012, 20:57

No to wyjątkowo przytomni policjanci :!: Właściciel C5 miał farta, też z tego powodu, że szybko zauważył kradzież!

Natomiast u nas na osiedlu nie ma miesiąca, żeby się coś nie działo... Wczoraj ukradli sąsiadowi rejestracje od Astry G :!: Jeszcze rozwalili mu ramki z klubu Astry G...
Pozdrawiam Michał, syn Geparda
Y 1.2 8v Cosmopolitan + Delta 1.4 Tjet 120 KM LPG
Są jeszcze Y 1.2 8v Marie Clarie + BX 1.9 TRI + Xsara Picasso 2.0 HDI + Dodge Grand Caravan 2007
Były Kappa SW 2.4 TDS, Y 1.2 16v, Piaggio ZIP 2010, Phedra 2.0 JTD
Obrazek

Awatar użytkownika
Borek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3050
Rejestracja: 12 maja 2012, 7:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: Borek » 13 maja 2012, 23:24

Wiecie, Łódź ostatnio jest w ogóle ciekawym miastem. Jak jeszcze w niej mieszkałem, to parkowałem oczywiście pod blokiem - jedna próba kradzieży (zawinięty panel radia, stacyjka obrócona bez klucza), jedna próba włamania do wozu (zawiany gość bił w szybę kierowcy w biały dzień, poszedłem mu przycedzić z buta), ktoś oberwał pół dokładki zderzaka i innej nocy ktoś przykopał w błotnik - wgiął się w połowie. Po co? Mieszkałem na Dołku tak przy okazji, to pewnie swoje tłumaczy.

W Warszawie ten sam wóz (notabene Civic) stał na łódzkich numerach w kilku miejscach przez ponad rok i nikt go palcem nie ruszył...
Drop a gear and disappear!

Alan

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: Alan » 14 maja 2012, 0:08

A w opolskim kradną audiki i fałfejje :)

Awatar użytkownika
michal1045
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1645
Rejestracja: 25 lis 2009, 16:31
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: michal1045 » 25 maja 2012, 0:31

Wychodzę sobie rano z domu a tu...

Nawet nie zdążyłem napisać o tym jak z tej samej Astry ukradli rejestracje a sąsiadom kołpaki z Matiza...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam Michał, syn Geparda
Y 1.2 8v Cosmopolitan + Delta 1.4 Tjet 120 KM LPG
Są jeszcze Y 1.2 8v Marie Clarie + BX 1.9 TRI + Xsara Picasso 2.0 HDI + Dodge Grand Caravan 2007
Były Kappa SW 2.4 TDS, Y 1.2 16v, Piaggio ZIP 2010, Phedra 2.0 JTD
Obrazek

Awatar użytkownika
chevrooletcamaro
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 30 kwie 2012, 12:40
Imię: Wiola
Lokalizacja: Świerklany

Re: Próba kradzieży Punto

Post autor: chevrooletcamaro » 25 maja 2012, 8:40

A u mnie złodziej był bardzo kulturalny , otworzył drzwi kluczykiem (to nie problem w cinquecento) wytargał radio, ale przed tym jeszcze wyjął płytę CD, a póżniej jeszcze zamknął z powrotem drzwi na klucz.
Fiat Cinquecento 700, Opel Astra I , Seat Ibiza 1.4, Peugeot 306 XS Lancia Thesis 2.4 JTD

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”