Pomysł na... logo naszego regionu

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: Luckyy » 26 lip 2011, 2:20

bufi pisze:Boże jak zobaczyłem te Wasze bohomazy i gryzmoły to nie wiem czy śmiać się mam czy płakać . Tribale , skrzydła , flagi narodowe etc. Sorki chłopaki nie obraźcie się ale kiczem jedzie na odległość . Toż to tej marce nie przystoi . Jeśli już macie coś zrobić to zróbcie to po fachowemu i z gustem . Zawsze można do tego wynająć jakiegoś artystę grafika co to ma łeb do tych rzeczy i czuje ten styl ( idealnie byłoby gdyby to był ktoś od Pininfariny :) ) Ostatnio rzuca mi się często na drogach logo Klubu Volvo i powiem wam że daje rade Obrazek

jechalem dzis za V70 i sie zastanawialem co to za pomysl przyklejac logo Ferrary na Volvo, a jak dojechalem do zderzaka przed progiem zwalniajacym to wszystko okazalo sie jasne :D
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
mrs.raketa
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1431
Rejestracja: 14 sty 2010, 12:56
Imię: Żaneta
Lokalizacja: TYCHY

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: mrs.raketa » 26 lip 2011, 2:28

mansarda pisze:wg mnie obawa jest następująca : każde woj. ma swoje logo koszulki smyczki itp. odrazu spada dochód zarządu lkp z tych rzeczy bo region kupi koszulke regionu a nie rzeczy oferowane przez lkp (co zapewne okazało by się dużo mniej kosztowne).
(...). JEDEN KONKRETNY temat i zarządowi nie pasuje bo kasy odrazu będzie mniej.
PS. OBY POWSTAŁ "LANCIA KLUB ŁÓDZKIE" i żeby na jakimś zlocie przyjechało w *** osób z łódzkiego i pokazało że klub działa na rzecz członków a nie na rzecz włąsną.
Kolego bredzisz jak potłuczony- sorry.
Albo kompletnie nie łapiesz idei tego klubu albo jest w Tobie ogrom złej woli.
: zaduma :
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
...wake up...survive...go 2 bed...

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: marmal » 26 lip 2011, 2:41

mrs.raketa pisze:
mansarda pisze:wg mnie obawa jest następująca : każde woj. ma swoje logo koszulki smyczki itp. odrazu spada dochód zarządu lkp z tych rzeczy bo region kupi koszulke regionu a nie rzeczy oferowane przez lkp (co zapewne okazało by się dużo mniej kosztowne).
(...). JEDEN KONKRETNY temat i zarządowi nie pasuje bo kasy odrazu będzie mniej.
PS. OBY POWSTAŁ "LANCIA KLUB ŁÓDZKIE" i żeby na jakimś zlocie przyjechało w *** osób z łódzkiego i pokazało że klub działa na rzecz członków a nie na rzecz włąsną.
Kolego bredzisz jak potłuczony- sorry.
Albo kompletnie nie łapiesz idei tego klubu albo jest w Tobie ogrom złej woli.
: zaduma :
Żanetko o potłuczonych w dzisiejszych czasach naprawdę nie trzeba się starać - sami boleśnie spadają :D
Pozdrawiam - Marian

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: ktoś ŁDZ » 26 lip 2011, 8:59

Monitorując zadany wątek widzę iż nabrał on dosłownie "wrzącej atmosfery", jednakże w kierunku przeciwnym od zamierzonego, budząc sporo kontrowersji i ostentacyjnych wypowiedzi, zamiast przebiegać w spokoju i klubowej atmosferze. Niewielka liczba osób zrozumiała mój przekaz, aby lekko się wyróżnić. Podkreślam lekko. Chyba nie jest to zabronione w PLu... Nikt również nie sugeruje robienia jeżdżącego bilbordu z autka (nie jest to wszakże estetyczne, a piękna się nie szpeci - chyba że ktoś lubi to jego sprawa). Oponuję aby zakończyć temat. Śpijmy dalej.
P.S. Znaczek łosia na volvo też ma znaczenie, niestety nie każdy o tym wie.
Pozdrawiam.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: paśny » 26 lip 2011, 9:13

mansarda pisze:PS. OBY POWSTAŁ "LANCIA KLUB ŁÓDZKIE"
Już taki jest :D
Viva la macchina

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: grzole » 26 lip 2011, 11:13

Gepard pisze: Nie widzę potrzeby ozdabiania Lancii jakimiś koszmarnymi nalepkami. Mamy tablice rejestracyjne, na których widać z jakiego jesteśmy województwa, do tego wystarczy klubowa ramka pod tablice.
Po rejestracjach poznaję regiony (województwa) a nawet poszczególne miasta.
Wyjątkiem są tylko auta w leasingu gdyż np. standardową rejestracją firmowego leasingu Fiata jest ta z mojej dzielnicy.
skyblu pisze:
bufi pisze:Boże jak zobaczyłem te Wasze bohomazy i gryzmoły to nie wiem czy śmiać się mam czy płakać . Tribale , skrzydła , flagi narodowe etc. Sorki chłopaki nie obraźcie się ale kiczem jedzie na odległość . Toż to tej marce nie przystoi . Jeśli już macie coś zrobić to zróbcie to po fachowemu i z gustem . Zawsze można do tego wynająć jakiegoś artystę grafika co to ma łeb do tych rzeczy i czuje ten styl ( idealnie byłoby gdyby to był ktoś od Pininfariny :) ) Ostatnio rzuca mi się często na drogach logo Klubu Volvo i Powiem wam że daje rade Obrazek
Klub łosi :lol:
Norowistych łosi. Chyba okres godowy im się zaczyna albo ogierowanie im się marzy ;)
BTW
W temacie łosi... [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ei4ifWLR ... re=related[/youtube]
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
hanuś
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 1889
Rejestracja: 11 lut 2011, 22:59
Imię: Anna
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: hanuś » 26 lip 2011, 12:44

mansarda pisze:JEDEN KONKRETNY temat i zarządowi nie pasuje bo kasy odrazu będzie mniej.
PS. OBY POWSTAŁ "LANCIA KLUB ŁÓDZKIE" i żeby na jakimś zlocie przyjechało w *** osób z łódzkiego i pokazało że klub działa na rzecz członków a nie na rzecz włąsną.

To Ty bądź tym szczęśliwcem i załóż "LANCIA KLUB ŁÓDZKIE". A wtedy zobaczysz ile korzyści na Ciebie spłynie - obyś tylko zdołał to "bogactwo" udźwignąć...
mrs.raketa pisze: Kolego bredzisz jak potłuczony- sorry.
Albo kompletnie nie łapiesz idei tego klubu albo jest w Tobie ogrom złej woli.
: zaduma :
Żaneta jak ktoś, kto od doby jest na forum, może załapać ideę tego OGÓLNOPOLSKIEGO Klubu??? Szkoda słów... Ale zawsze znajdzie się jakiś :mrgreen: rewolucjonista, który nie mając bladego pojęcia o faktach, będzie sądził innych swoją miarą - czyli miarą pieniądza...

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: SEBAkappa » 26 lip 2011, 15:58

mansarda pisze:Jak dla mnie można teraz zaobserwować poruszenie jak po wetknięciu patyka w mrowisko.
Chociaż jak narazie pozytywnie wypowiedziały się osoby na których zależy najbardziej, a mianowicie woj łódzkie.
Coś mi się wydaje że to musi być dochodowy interes prowadzenie klubu (analiza i dedukcja). A loga TZW. KICZ niepasowały by do ferrari bugatti czy lambo. nie oszukujmy się 3/4 lanci jest bardzo awaryjna a ludzie kupili te auta z przypadku bo sa tanie i maja bogate wyposarzenie co strasznie kusi o zakupu.
ludzie wg mnie mają wene a po miesiącu post by umarł bo gdzie 2ch polaków tam 3 zdania.
fajnie jakby teraz łódzkie naprawde wybrało sobie logo.
wg mnie obawa jest następująca : każde woj. ma swoje logo koszulki smyczki itp. odrazu spada dochód zarządu lkp z tych rzeczy bo region kupi koszulke regionu a nie rzeczy oferowane przez lkp (co zapewne okazało by się dużo mniej kosztowne).
ja i moja lancia wypadamy z forum. zapisałem sie tylko dlatego że znajomek mi poweidzieć że nareszcie jest jakaś rewolucja w sprawie łódzkiego a nie same smety i posty żeby ponabijać sobei wypowiedzi. JEDEN KONKRETNY temat i zarządowi nie pasuje bo kasy odrazu będzie mniej.
PS. OBY POWSTAŁ "LANCIA KLUB ŁÓDZKIE" i żeby na jakimś zlocie przyjechało w *** osób z łódzkiego i pokazało że klub działa na rzecz członków a nie na rzecz włąsną.
toś popłynął kolego za bardzo i to zdecydowanie,proponuje porozmawiać z ludźmi którzy tworzą,kombinują różne gadżety i to nie w ramach własnego biznesu tylko obok niego znajdując czas by coś stworzyć,a pieniądze idą dla producentów,na zloty ogólnopolskie itp.ale o tym pogadaj z kimś z zarzadu bo ja aż tak w temacie nie jestem.Odnośnie Lancia Klubu"Łódzkiego" to jest już takowy ale szczerze Ci powiem,że marazm tam jeszcze większy niż jeszcze kilka miesięcy temu na naszym regionalnym,wiem o tym bo tez tam należę ale już rzadziutko się tam udzielam nawet bardzo bardzo rzadko.Reasumując ,tutaj dyskutujemy,a nie oskarżamy nie mając podstaw do tego.
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

lukasz_lodz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 322
Rejestracja: 19 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: lukasz_lodz » 26 lip 2011, 17:47

Niech zaczną regularne spoty łódzkiej grupy, jakaś niezła frekwencja- chociaż taka jak pod manufakturą któregoś razu, to wtedy będzie można mówić o ekipie Łodź, grupie łódzkiej. Więc po co dyskutować o naklejkach i tak dalej jak nasza grupa jest słabiutka póki co.

Awatar użytkownika
mrs.raketa
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1431
Rejestracja: 14 sty 2010, 12:56
Imię: Żaneta
Lokalizacja: TYCHY

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: mrs.raketa » 26 lip 2011, 17:52

Jakby to kolega Obama powiedział: "Change We Can Believe In", "Change We Need" oraz "Yes We Can" ;)
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
...wake up...survive...go 2 bed...

Awatar użytkownika
Spxcompany
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1166
Rejestracja: 10 lip 2011, 22:47
Skype: gg:3489385
Imię: Marcin
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: Spxcompany » 26 lip 2011, 19:40

Widzę że teraz z tego postu to nabijaka się zrobiła. Ja podejdę do tego tak, jeśli ktoś chce mieć naklejkę dodatkową niech se ma i nie robi problemu bo jak dla mnie to nie problem. Może sobie sam zrobić i nie musi wszystkich na to naciągać. Pomysły padły, można sobie puść do drukarni i zrobić mała nalepkę jeśli ktoś chce a jeśli nie to nie ma też problemu.
LUDZIE NIE RÓBCIE Z TEGO JAKIEGOŚ PROBLEMU ŻYCIOWEGO - ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU I KAŻDY MOŻE ROBIĆ CO CHCE.
CHCE DODATKOWĄ NAKLEJĘ - NIECH SE ZROBI ;)
Pozdrawiam - Marcin
Obecnie: Lancia Musa 1,9MTJ 2005 PLATINO
Wcześniej: Lancia Lybra 1,9JTD 2003 Sedan
Ford Mondeo 2,5 V6 1997 Kombi
VW Golf III 1,4 1992 Hatchback

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: SEBAkappa » 26 lip 2011, 20:00

lukasz_lodz pisze:Niech zaczną regularne spoty łódzkiej grupy, jakaś niezła frekwencja- chociaż taka jak pod manufakturą któregoś razu, to wtedy będzie można mówić o ekipie Łodź, grupie łódzkiej. Więc po co dyskutować o naklejkach i tak dalej jak nasza grupa jest słabiutka póki co.
Popieram Cię w całej rozciągłości Łukaszu i cieszę się że wreszcie po tylu bataliach nasz region chociaz na forum wreszcie się ruszył:)Dobrze,że ludzie zapodają swoje pomysły,można się z nimi zgadzać lub nie ale najważniejsze,ze coś robią,jeszcze tylko by kolejne spoty były bardziej obfite,by wreszcie może zrobić jakiegoś dużego spota z grilem,nie musi to być dwudniowa sprawa ale chociaż jak sie uda,to spędzić w fajnym towarzystwie kilka godzin i pokazać innym regionom,że nawet bez przedstawiciela potrafimy sie zebrać niezłą ekipą:)
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: markiz » 26 lip 2011, 20:24

SEBAkappa pisze:
lukasz_lodz pisze:Niech zaczną regularne spoty łódzkiej grupy, jakaś niezła frekwencja- chociaż taka jak pod manufakturą któregoś razu, to wtedy będzie można mówić o ekipie Łodź, grupie łódzkiej. Więc po co dyskutować o naklejkach i tak dalej jak nasza grupa jest słabiutka póki co.
Popieram Cię w całej rozciągłości Łukaszu i cieszę się że wreszcie po tylu bataliach nasz region chociaz na forum wreszcie się ruszył:)Dobrze,że ludzie zapodają swoje pomysły,można się z nimi zgadzać lub nie ale najważniejsze,ze coś robią,jeszcze tylko by kolejne spoty były bardziej obfite,by wreszcie może zrobić jakiegoś dużego spota z grilem,nie musi to być dwudniowa sprawa ale chociaż jak sie uda,to spędzić w fajnym towarzystwie kilka godzin i pokazać innym regionom,że nawet bez przedstawiciela potrafimy sie zebrać niezłą ekipą:)
Seba,jak na grilla to do Wielunia. ;) Chociaż jest nas w okolicy malutko to i tak mieliśmy większą frekwencję niż Łódź : yesyes : A miałem się wtedy do was wybrać z Damianem.100km żeby zobaczyć dwie Lancie i dwa motory. :D
Zamiast kombinować z logiem zacznijcie się najpierw spotykać : ok2 :
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: wujekp » 26 lip 2011, 20:38

SEBAkappa pisze: toś popłynął kolego za bardzo i to zdecydowanie,proponuje porozmawiać z ludźmi którzy tworzą,kombinują różne gadżety i to nie w ramach własnego biznesu tylko obok niego znajdując czas by coś stworzyć,a pieniądze idą dla producentów,na zloty ogólnopolskie itp.ale o tym pogadaj z kimś z zarzadu bo ja aż tak w temacie nie jestem.Odnośnie Lancia Klubu"Łódzkiego" to jest już takowy ale szczerze Ci powiem,że marazm tam jeszcze większy niż jeszcze kilka miesięcy temu na naszym regionalnym,wiem o tym bo tez tam należę ale już rzadziutko się tam udzielam nawet bardzo bardzo rzadko.Reasumując ,tutaj dyskutujemy,a nie oskarżamy nie mając podstaw do tego.
Seba, jeśli ktoś chciałby rozmawiać i się coś dowiedzieć to byłoby super. Ale tak wpadać i nie mając pojęcia o historii, tego co kto robi, jaki Zarząd ma "zarobek" z prowadzenia Klubu oskarżać? : czerwona :

A "najśmieszniejsze" jest to, że zasadniczo nie jestem przeciw, chciałbym natomiast zrozumieć co i jak ...
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: SEBAkappa » 26 lip 2011, 20:51

markiz68 pisze:
SEBAkappa pisze:
lukasz_lodz pisze:Niech zaczną regularne spoty łódzkiej grupy, jakaś niezła frekwencja- chociaż taka jak pod manufakturą któregoś razu, to wtedy będzie można mówić o ekipie Łodź, grupie łódzkiej. Więc po co dyskutować o naklejkach i tak dalej jak nasza grupa jest słabiutka póki co.
Popieram Cię w całej rozciągłości Łukaszu i cieszę się że wreszcie po tylu bataliach nasz region chociaz na forum wreszcie się ruszył:)Dobrze,że ludzie zapodają swoje pomysły,można się z nimi zgadzać lub nie ale najważniejsze,ze coś robią,jeszcze tylko by kolejne spoty były bardziej obfite,by wreszcie może zrobić jakiegoś dużego spota z grilem,nie musi to być dwudniowa sprawa ale chociaż jak sie uda,to spędzić w fajnym towarzystwie kilka godzin i pokazać innym regionom,że nawet bez przedstawiciela potrafimy sie zebrać niezłą ekipą:)
Seba,jak na grilla to do Wielunia. ;) Chociaż jest nas w okolicy malutko to i tak mieliśmy większą frekwencję niż Łódź : yesyes : A miałem się wtedy do was wybrać z Damianem.100km żeby zobaczyć dwie Lancie i dwa motory. :D
Zamiast kombinować z logiem zacznijcie się najpierw spotykać : ok2 :
a propos były 3 Lancie i 2 motory tylko dlatego,że Lancia Geparda w naprawie,a więc frekwencja taka jak u Was z tego co widziałem:)
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”