Lancia Lybra 1.9 JTD SW - Zawiercie - omijać !!!!!!!!!!

Ogłoszenia obejrzane i ostrzeżenia lub polecenia związane z obejrzanymi autami lub ogłoszeniami z internetu.
Dział zawiera informacje o nieuczciwych i uczciwych sprzedawcach!
Obowiązkowy "print screen" lub zdjęcia opisywanego samochodu!!!
frick
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2011, 16:26
Imię: Paweł
Lokalizacja: Wrocław

Lancia Lybra 1.9 JTD SW - Zawiercie - omijać !!!!!!!!!!

Post autor: frick » 09 kwie 2011, 19:35

Witam

trafiłem na forum jako poszukiwacz LYBRA SW dla mojej kobiety

przeszukując portal aukcyjny "allegro" natrafiłem na owy model w ZAWIERCIU ( śląskie ) - generalnie to szukam zarejestrowanego już w kraju auta i najlepiej w dieslu - Model w Zawierciu sprowadzony 1,5 roku temu i użytkowany przez jedną osobę. Przez telefon i w opisie aukcji właściciel zapewnia o wzorowym i nie wymagającym dodatkowych kosztów stanie auta :)

Jechałem z Wrocławia ...

... po 3 min oglądania odechciało mi się wszystkiego :(

NADWOZIE - lampy przednie od środka zaparowane oraz zabłocone, odpadający kierunkowskaz, wgniot na dachu, parch na wlewie paliwa, delikatnie porysowany tu i tam ( to jeszcze do zniesienia bo auto eksploatowane ) tylny zderzak porysowany od wkładania rzeczy do bagażnika

WNĘTRZE - smród, bród i ubóstwo, zgnilizna, plamy, boczki z drzwi demontowane i niespasowane ( mega szpary przy szybach ), strach zasiadać :(

SILNIK/ZAWIESZENIE - świeci się kontrolka "check", podczas jazdy próbnej właściciel zachwalał silnik - ja powiem tyle - we fiacie punto 2008 i silniku 1,25 diesel znacznie lepiej i ciszej się jeździ :) znacznie lepsze przyspieszenie i zdecydowanie ciszej !!!! W zawieszeniu podczas krótkiej jazdy nic niepokojącego nie usłyszałem ale... nie miałem okazji sam poprowadzić.

REASUMUJĄC - auto myte przed samym moim przyjazdem :) ale razem z silnikiem - na moje pytanie czemu i kiedy silnik był myty usłyszałem, że od czasu do czasu trzeba wymyć bo autko nie jest nowe:). samochód był kiedyś polerowany o czym właściciel nawet nie wiedział albo ukrywał. jak mu pokazałem ślady to się bardzooo zdziwił :)

cena wyjściowa 9500 - na zajechanych kołach zimowych, bez żadnych dokumentów ( sprowadzona kiedyś z niemiec ) - pytam o cenę do oddania - 9000 bo te 500 zl zjeżdża na naprawę wspomagania kierownicy ( nie działa ) o czym wcześniej nie wspominał. !!!!!!!! PODZIĘKOWAŁEM !!!!!!!!!!!

MOJE PRZEMYŚLENIA - auto warte zakupu ---> za max. 6000 zł <---- PATRZĄC BARDZO REALNIE


pozdrawiam serdecznie FRICK

ps. jak coś to pisać napiszę więcej :)

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: Lancia Lybra 1.9 JTD SW - Zawiercie - omijać !!!!!!!!!!

Post autor: FXX » 09 kwie 2011, 19:46

Wrzuć link do ogłoszenia, a najlepiej zrób Screena i zamieść żeby nie zniknęło ;)
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

frick
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2011, 16:26
Imię: Paweł
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lancia Lybra 1.9 JTD SW - Zawiercie - omijać !!!!!!!!!!

Post autor: frick » 09 kwie 2011, 20:05

link do aukcji

http://moto.allegro.pl/lancia-lybra-1-9 ... 73963.html

nie wiem jak zrobić całego screena :(

Alan

Re: Lancia Lybra 1.9 JTD SW - Zawiercie - omijać !!!!!!!!!!

Post autor: Alan » 09 kwie 2011, 20:18

proszę
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
-=Matys=-
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 115
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:30
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Pińczów

Re: Lancia Lybra 1.9 JTD SW - Zawiercie - omijać !!!!!!!!!!

Post autor: -=Matys=- » 24 kwie 2011, 9:03

auto zostało sprzedane z tego co widać http://allegro.pl/lancia-lybra-1-9-jtd- ... 90260.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Obejrzane, ostrzeżenia i godne polecenia :::”