Opinie o zakładzie gazowym WOJTGAZ z Łodzi

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
Awatar użytkownika
Ricardus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 605
Rejestracja: 17 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź/Grotniki
Kontakt:

Re: Opinie o zakładzie gazowym WOJTGAZ z Łodzi

Post autor: Ricardus » 07 kwie 2011, 21:53

Troszkę mnie nastraszyliście. Na pierwszej regulacji poruszę temat.

Awatar użytkownika
michal1045
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1645
Rejestracja: 25 lis 2009, 16:31
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź

Re: Opinie o zakładzie gazowym WOJTGAZ z Łodzi

Post autor: michal1045 » 08 kwie 2011, 1:36

Ricardus pisze:Troszkę mnie nastraszyliście. Na pierwszej regulacji poruszę temat.
Będzie dobrze : ok2 :
Tylko na wszelki wypadek kup żonie większą gaśnicę : gafa : , bo anyzrajowi standardowa nie wystarczyła! Zgasił mineralną! A tu więcej o jego sytuacji - :link:
Może pocieszę Cię tym, że w instalacji w Bxie też było wszystko źle zamontowane. Nawet butla gazowa była w odwrotną stronę!
Pozdrawiam Michał, syn Geparda
Y 1.2 8v Cosmopolitan + Delta 1.4 Tjet 120 KM LPG
Są jeszcze Y 1.2 8v Marie Clarie + BX 1.9 TRI + Xsara Picasso 2.0 HDI + Dodge Grand Caravan 2007
Były Kappa SW 2.4 TDS, Y 1.2 16v, Piaggio ZIP 2010, Phedra 2.0 JTD
Obrazek

Awatar użytkownika
Ricardus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 605
Rejestracja: 17 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź/Grotniki
Kontakt:

Re: Opinie o zakładzie gazowym WOJTGAZ z Łodzi

Post autor: Ricardus » 02 maja 2011, 22:00

No to po wizycie w serwisie.
Opaski zaciskowe zamontowane (podobno na Polskę homologacja nie wymaga montażu takich opasek, jednak już homologacja na Niemcy wymaga). Co do montażu reduktora dostałem odpowiedź, że śrubka, którą "podobno" spuszcza się zanieczyszczenia nie jest przeznaczona do tego celu przez producenta (podobno jest tam jakiś zaworek ze sprężynką) i jak trzeba będzie wyczyścić wnętrze to odkręca się pokrywę reduktora i czyści. Nie wiem na ile jest to prawdą i nie drążyłem tematu, ale jak można to zrobić w taki sposób to dla mnie jest ok.
Mam do wymiany zawór w butli ( pozwala na dobicie gazu do oporu), ale to przy kolejnej wizycie, jak podjadę z pustą butlą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”