Kappa - wyświetlacz lcd

LukaszN
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław (bez Besancon :))

Kappa - wyświetlacz lcd

Post autor: LukaszN » 31 paź 2005, 16:30

czesc, po dluzszym postoju (2 mce) okazalo sie ze nie pala dwie lub trzy linie pionowe wyswietlacza od komputera informacyjnego. Czy ktos juz probowal to naprawiac? jakies spraye przewodzace do potencjometrow, docisakanie itp?
Jest 2.0T 20V byla Kappa 3.0

Awatar użytkownika
wujek
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 958
Rejestracja: 03 maja 2005, 0:00

Kappa - wyświetlacz lcd

Post autor: wujek » 31 paź 2005, 17:04

Witam,
Zapytaj w serwisie radiodbiorników samochodowych. Usterka wyświetlacza LCD to dość typowa przypadłość i mają ten temat opanowany.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - wyświetlacz lcd

Post autor: sanchez » 31 paź 2005, 17:50

Przerabiałem temat. W moim przypadku wziąłem na wstrzymanie i po 1,5 m-ca samo się naprawiło :lol: . Od tamtego czasu działa bez zarzutu.
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

hardwired

Kappa - wyświetlacz lcd

Post autor: hardwired » 31 paź 2005, 18:09

"sanchez" pisze:Przerabiałem temat. W moim przypadku wziąłem na wstrzymanie i po 1,5 m-ca samo się naprawiło :lol: . Od tamtego czasu działa bez zarzutu.
czy sie naprawilo, to watpie. prawdopodobnie role przewodnika spelnil zalegajacy kurz, ewentualnie wilgotnosc powietrza "naprawila" lcd. ale na pewno nie jest to dorazna naprawa :P

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - wyświetlacz lcd

Post autor: sanchez » 31 paź 2005, 18:14

"hardwired" pisze:
"sanchez" pisze:Przerabiałem temat. W moim przypadku wziąłem na wstrzymanie i po 1,5 m-ca samo się naprawiło :lol: . Od tamtego czasu działa bez zarzutu.
czy sie naprawilo, to watpie. prawdopodobnie role przewodnika spelnil zalegajacy kurz, ewentualnie wilgotnosc powietrza "naprawila" lcd. ale na pewno nie jest to dorazna naprawa :P
Czy SIE naprawiło czy nie, i w jaki sposób to mnie nie interesuje. Ważne, że działa już ładnych parę miesięcy :wink:
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

LukaszN
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław (bez Besancon :))

Kappa - wyświetlacz lcd

Post autor: LukaszN » 01 lis 2005, 20:04

na dzieki, w sumie duzo sie dowiedzialem, ale nic na temat naprawy.. :lol:
Tak prawde mowiac, to dzisiaj jest juz lepiej, nastapila samo-poprawa jak to opisuje sanchez.
Jest 2.0T 20V byla Kappa 3.0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”