Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Anonymous

LKP - SPOT WIELKOPOLSKA 15.10.2005r.

Post autor: Anonymous » 16 paź 2005, 11:52

LKP - SPOT WIELKOPOLSKA 15.10.2005r.
W Poznaniu o godz. 12 na płycie pod stadionem Lecha spotkali się posiadacze wspaniałych maszyn.. Zjawili się nie tylko poznaniacy, ale także przedstawiciele z miast Gniezna i Piły. Zapowiadało się ciekawie - skład był następujący:
Majk - DEDRA 2.0 IE
Ragnarok z Mariolą - DEDRA 1.9 TD
Mustafi - DELTA 1.8
Wrong- KAPPA SW 2.0
Marko - KAPPA 2.0
Makgajwer - KAPPA 2.4 LX
Cappo - PHEDRA 2.0 JTD AT
Pumcia - Y 1.4
Po krótkim zapoznaniu rozgorzały rozmowy na tematy motoryzacyjne, wymiana doświadczeń i wrażeń. Nie obyło się bez jazd próbnych, dzięki którym mogliśmy się przekonać jak szybko przyspiesza Kappa Makgajwera, jak niewiarygodnie duży promień skrętu ma Phedra Cappo, jak dobrze się trzyma drogi Delta Mustafi'ego i że Y Pumci ma "diabełka" pod maską :) . Potem chętni mocnych wrażeń Mustafi, Makgajwer oraz Cappo odbyli 5 minutowe zawody na torze kartingowym. Trudno było wyłonić zwycięzcę bo ich szybka jazda uniemożliwiała liczenie okrążeń :) .
Po wspólnym zdjęciu ruszyła kolumna do znajdującej się niedaleko restauracji. Jednak dotarła do niej tylko część uczestników spotu. Ci których nie wzywały obowiązki zjedli smaczny tost szefa i spędzili godzinkę na ciekawych rozmowach. Spotkanie (choć dosyć krótkie) zakończyło się uściskami dłoni i obietnicami że już wkrótce będą następne.
Pozdrawiamy wszystkich !!!

Anonymous

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: Anonymous » 16 paź 2005, 12:34

Pozazdrościć takiego zlotu. Fajnie macie że w Wielkopolsce jest dość dużo członków LKP. Jedynie pogoda mogła spłatać figla ale chyba nie było tak żle. Jeśli jeszcze jakieś fotki się na forum pokażą to będzie całkiem przyjemnie. :lol:

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: mustafi » 16 paź 2005, 18:06

LKP - SPOT WIELKOPOLSKA 15.10.2005r.
Bylo milo, mialem okazje pojezdzic nowiutkim Ypsilonkiem, zaskoczyla mnie spora ilosc miejsca w srodku, mocny silniczek i poprostu przezliwie mocne hamulce, zgadzam sie z tym co powiedzial Cappo, ze sprawiaja wrazenie jakby hamowalo sie lewa noga. Byl tez ktos na skuterku Piaggio...ale niestety nie bardzo wiem kto to byl :roll: :roll: :roll: :?:
Cappo swietnie wszytsko opisal, z mojej strony chcialbym dodac pare fotek. Czekam tez na Wasze kolejne fotki. I Zlot trzeba uznac za udany, kolejny wstepnie mozemy ustalic na wiosne.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Play Station w Phedrze Cappo :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: Kubek » 16 paź 2005, 20:24

Super zlocik, widac ze sie wam udalo :), i nawet nie wiedzialem ze ktos ma ypsilonka nowego ;O :)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: Anonymous » 16 paź 2005, 20:34

Zlocik się na pewno udał, prosiłbym o jedno, przedstawcie się tzn. kto jakim autem jeździ, rozpoznaje Makgajwera-ten w kapeluszu, dedre Ragnoraka i Majka też , i mustafi deltą :wink:

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: mustafi » 16 paź 2005, 20:37

Cappo w swoim poscie napisal jakie autko nalezy do kogo :) Poczekajmy na fotki Makgajwera, na ktorych bedziemy sie prezentowac przed swoimi maszynami, beda tez wyscigi na gokartach i pewnie kilka innych fajnych ujec.
Obrazek

Anonymous

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: Anonymous » 16 paź 2005, 20:42

No tak , tylko że kappa jest kappą na zdjęciach :wink:

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: mustafi » 16 paź 2005, 20:45

Kolo mojej delty stoi kappa Wronga, jasnoniebieska to kappa Marko, a dalej za Ypsilonem, ciemna kappa Makgajwera.
Obrazek

Anonymous

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: Anonymous » 17 paź 2005, 11:48

Pięknie się prezentuje Grupa Wielkopolska szkoda że uczestnik na Piaggio nie załapal się na fotkę. :cry: bo to też dobra włoska marka.

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: romlen » 18 paź 2005, 20:42

Gratuluję zlotu. Panowie, nie obraźcie się ale nareszcie widać że Kappy pozostały w cieniu innych modeli. Miejsce też spoko, mam nadzieję że nawiązaliście swoje dobre i jakże owocne nowe znajomości.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: Torell007 » 18 paź 2005, 23:06

Moje gratulacje :!: Widać, że udana impreza :) Oby było ich więcej :!:
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: mustafi » 18 paź 2005, 23:39

Impreza udana, czekamy tylko na zdjecia Makgajwera, sam jestem ich ciekawy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: Makgajwer » 18 paź 2005, 23:48

moment, moment ....szukam wolnego serwera,
kto udostępni miejsce na fotki ???
jeśli jest ktos teraz z serwerem to dajcie cynk na priv gdzie przesłąć zdjęcia i w jakiej rozdzielczości, bo uprzedzam że są "kobyły" ale moge ograniczyć ...
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: Makgajwer » 18 paź 2005, 23:52

"mufnal" pisze:Zlocik się na pewno udał, prosiłbym o jedno, przedstawcie się tzn. kto jakim autem jeździ, rozpoznaje Makgajwera-ten w kapeluszu, dedre Ragnoraka i Majka też , i mustafi deltą :wink:
...:) nie tylko ...bo to w moich rekach jest joystick od PlayStation w Phedrze Cappo :)
fajnie co ?? i DVD też pewnie ciągnie :happyjump:
to nie samochód to chata na kółkach i to całkiem szybka..:)
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Anonymous

Fotki i relacja ze zlotu w Poznaniu

Post autor: Anonymous » 19 paź 2005, 0:12

Witam wszystkich i pozdrawiam tych co byli i tych co nie było ale mam nadzieje że w przyszłości będą !!! Późno się odzywam bo miałem wyjazd służbowy (na wiertnie gdzie poszukują ropy dla naszych autek i gazu też).
Chciałem podziękować za spotkanie bo jako początkujący użytkownik Kappci miałem trochę wątpliwości, które na szczęście zostały rozwiane (nie licząc lusterka wstecznego które odpadło bo klej słabo trzymał ? już zamówiłem mocowanie za 27 złotych). Cieszę się też, że pozostali uczestnicy są zadowoleni bo to wróży dobrze na przyszłość.
Co do wątpliwości Romlena to wszystkie Lancie błyszczały bez względu na model i żadnego cienia nie było bo słońce świeciło w zenicie.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję i oby tak dalej.
Dołączam też zdjęcia, których kilka zrobiłem.

:link:
Ostatnio zmieniony 11 lis 2005, 22:15 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”