Kappa - przegląd

Anonymous

Kappa - przegląd

Post autor: Anonymous » 28 sie 2005, 22:06

witam.. mam takie pytanie... czy ma ktos pojęcie jak ustawić "komputer" na przeglądy??? konieczna jest wizyta w ASO???? pozdrawiam

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Kappa - przegląd

Post autor: Torell007 » 28 sie 2005, 22:44

można jaśniej ?
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

hardwired

Kappa - przegląd

Post autor: hardwired » 28 sie 2005, 23:34

wciskasz service i ustwiasz sobie kilometry przyciskiem od zegarka. chyba o to ci chodzilo?

LukaszN
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław (bez Besancon :))

Kappa - przegląd

Post autor: LukaszN » 29 sie 2005, 15:36

to chyba chodzi o to:

http://www.lanciapolska.org/modules.php ... highlight=

jednak ja nie dostalem zadnej odpowiedzi, nawet tak dowcipnej jak od hardwired :P
Jest 2.0T 20V byla Kappa 3.0

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - przegląd

Post autor: Luckyy » 29 sie 2005, 19:45

"hardwired" pisze:wciskasz service i ustwiasz sobie kilometry przyciskiem od zegarka. chyba o to ci chodzilo?
a mozna np ustawic zeby info o wymianie oleju nie bylo odliczane od 10000km tylko np od 15000 km ??
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
bomal23
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 238
Rejestracja: 30 lip 2005, 0:00
Skype: bomal23
Lokalizacja: Lublin/Rzeszów

Re: Kappa - przegląd

Post autor: bomal23 » 29 sie 2005, 21:17

"przema77" pisze:witam.. mam takie pytanie... czy ma ktos pojęcie jak ustawić "komputer" na przeglądy??? konieczna jest wizyta w ASO???? pozdrawiam
Witam, hardwired dobrze napisał. Ja wczoraj ustawiłem sobie też w ten sposób komputer w Kappie, tzn. po wymianie tego co trzeba nie miałem tego ustawionego i dopiero "domin" mi pokazał jak to zrobić. To dziecinnie proste!
Naciskasz "Service" do momentu jak pokaze się dana opcja z limitem km do wymiany np.oleju i potem np. szpilką lub spinaczem wciskasz przycisk godzin . Każdą inspekcję serwisową ustawia się oddzielnie (tzn. dla wymiany oleju, dla filtru olefu, paliwa, powietrza, itd). Pozdrawiam
Kappa 3.0 V6 SW.
Obrazek

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Kappa - przegląd

Post autor: tomek » 30 sie 2005, 8:39

"bomal23" pisze: Każdą inspekcję serwisową ustawia się oddzielnie (tzn. dla wymiany oleju, dla filtru olefu, paliwa, powietrza, itd).
I pamieta, ale nic nie komunikuje po uplywie czasu a jak odepniesz mu aku t traci pamiec ;)
Ostatnio zmieniony 30 sie 2005, 14:13 przez tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

odp

Post autor: Makgajwer » 30 sie 2005, 13:41

no to fajnie, moja K jest już od tygodnia z odpiętym aku, ciekaw jestem czy po podłączeniu znajdzie choć pilota ??? ale to jeszcze trochę wody upłynie, jeszcze nawet wału do szlifu nie zawiozłem, eee...
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”