Kappa - kolory nadwozia.

hardwired

Kappa - kolory nadwozia.

Post autor: hardwired » 06 sie 2005, 13:37

orientuje sie ktos w jakich kolorach produkowali kappy w latach 95-96 ? potrzebuje kupic blotnik w niebieskim kolorze i zastanawiam sie czy byl tylko jeden taki kolor czy kilka odcieni ? chodzi o to zeby juz nie malowac elementu gdyz sprzedajacy ma w idealnym stanie.

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Kappa - kolory nadwozia.

Post autor: Torell007 » 06 sie 2005, 13:48

jak masz możliwość to zrób zdjęcie swojej i podeślij na lancia@op.pl to dam Ci odpowiedź
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

hardwired

Kappa - kolory nadwozia.

Post autor: hardwired » 06 sie 2005, 22:46

tzn nie rozumiem po co mam ci wysylac zdjecie mojej ? jest taka granatowa, ciemnoniebieska... chodzi o to ze ma porysowany blotnik. nie chce tego malowac, chce wymienic blotnik i znalazlem faceta ktory ma swiezo zdemontowany z innej kappy z roku 96 i mowi ze ma granatowy. mi chodzi o to czy bylo kilka roznych odcieni gramatowwego czy np tyl;ko jeden.

Anonymous

Kappa - kolory nadwozia.

Post autor: Anonymous » 07 sie 2005, 8:43

Wysłać masz po to żeby inni widzieli, a jak masz faceta który ma rozebraną kappe to sobie do niego podjedź i sprawdź czy odcień będzie taki sam :roll:

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Kappa - kolory nadwozia.

Post autor: Torell007 » 07 sie 2005, 10:20

"hardwired" pisze:tzn nie rozumiem po co mam ci wysylac zdjecie mojej ? jest taka granatowa, ciemnoniebieska... chodzi o to ze ma porysowany blotnik. nie chce tego malowac, chce wymienic blotnik i znalazlem faceta ktory ma swiezo zdemontowany z innej kappy z roku 96 i mowi ze ma granatowy. mi chodzi o to czy bylo kilka roznych odcieni gramatowwego czy np tyl;ko jeden.
Kappa była produkowana w tylku kolorach, tylu najróżniejszych barwach i odcieniach, że ciężko jest odpowiedzieć na Twoje pytanie. Jeśli nie chcesz wysyłać zdjęcia Twoja sprawa. Zadzwoń wtedy do gościa, może ma całą kappe a nie tylko błotnik. Jeśli ma całą to może podać Tobie typ/numer lakieru (tabliczka znajduje się na tylnym podszybiu - widać ją jak otworzysz klapę bagażnika).

P.S

lakierowanie kosztuje od 200-250 zł za element ... a błotnik tak czy inaczej nawet jeśli lakier byłby ten sam może (ale nie musi) mieć inny odcień z prostej przyczyny - lakier pochodzi z innej serii produkcyjnej ;)

Pozdrawiam !
Ostatnio zmieniony 07 sie 2005, 12:39 przez Torell007, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

hardwired

Kappa - kolory nadwozia.

Post autor: hardwired » 07 sie 2005, 12:22

i to jest konkretna odpowiedz. czyli na 99% bedzie inny kolor. a podjechac sobie nie bardzo moge do goscia bo dzieli nas prawie 700 km :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”