Kappa - ceny części

arkadiusz

Kappa - ceny części

Post autor: arkadiusz » 04 lip 2005, 20:09

Witam serdecznie!

Mam 2 pytania do posiadaczy Kappy.
1. Gdzie w sieci moge zapoznac sie z cennikiem czesci zamiennych do w/w modelu. Chodzi mi o ceny klockow, tarcz, paska, koncowki drazkow itp.
2. Na co zwrocic szczegolna uwage przy zakupie auta z silnikiem 2,4?
Jestem juz prawie zdecydowany za jej zakup. W niedziele zapoznalem sie z tym modelem auta i jestem nim zauroczony.
Tak wiec jesli ktops moze mi pomoc bede zobowiazany zapomoc.

Pozdrawiam

Kazik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 113
Rejestracja: 07 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Puławy

Kappa - ceny części

Post autor: Kazik » 04 lip 2005, 21:34

Witaj!
Na tej grupie jest już kilka postów na co zwrócić uwagę przy kupnie ? między innymi ja odpowiadałem w temacie Kappy 2.4 TDS.
Odnośnie cen najlepszym doradcą jest eper lub compac 98? jest to katalog części wydawany przez grupę Fiat ? można go kupić za 10-30zl na Allegro. Ogólnie ceny części nie są najniższe (chyba głównie z powodu braku zamienników), ale nie są one też najdroższe ?mam wrażenie, że są mniej więcej na poziomie cen części do samochodów japońskich. Sam po kupnie wymieniłem to co konieczne tj. pasek rozrządu, napinacze pasków, olej, filtry i kosztowało to wszystko z wymianą 700zl ? jest to chyba średnia cena na rynku.
Koszt wszystkich klocków (przód,tył) 270zl (bardzo dobre Feroodo). Dwa amortyzatory (KYB) na przód 760zl. Używane 4 felgi alu 400zl. Trzeba trochę poszukać by mieć takie ceny :) ale od czego jest internet:)

Anonymous

Kappa - ceny części

Post autor: Anonymous » 04 lip 2005, 21:56

tak jak Kazik pisze.. myślę, że średnie ceny..

poza tym wiele eksploatacyjnych części prowadzą takie firmy
jak np. Intercars.. a tam wystarczy mieć kogoś kto ma zniżki
i zawsze będzie ciut taniej.. w razie cuś to ja się polecam..

Pozdr.

arkadiusz

czesci

Post autor: arkadiusz » 05 lip 2005, 20:43

Dziekuje za odpowiedz. Juz wiem na czym "stoje".
Mam jeszcze pytanie. Czy ktos zna te auto?
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=55378975
Jestem nim zainteresowany.
Wlasciciel bardzo mily.

Pozdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”