Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
Mariusz91
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2738
Rejestracja: 08 cze 2007, 0:00
Skype: Mariusz8.32
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: Mariusz91 » 26 sie 2011, 22:02

No Themce jeszcze trochę brakuje, ale zauważyłem że im więcej jeżdżę tym ona się lepiej sprawuje (odkąd ją mam, czyli 2 lata, to nie dobiła jeszcze do 2000km:P z czego prawie rok nie wyjeżdżała z garażu...) A co do tego że jestem duuuuu.... no... to się zgadzam :D ale od września pracę jakąś zaczynam to i wolne środki na zloty będą : ok2 :

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: marmal » 26 sie 2011, 22:06

MICHO pisze:Dzień dobry :) Ja tu nowy jestem ale nie znalazłem tematu do witania się więc zrobię to częściowo tutaj :) Jako że zanabyłem drogą kupna Lybrę jako 6 kolejne "włoskie padło" :P to i wypadałoby poznać towarzyszy niedoli w Krakowie :) Spytam tak nieśmiało czy w najbliższym czasie będzie jakiś spocik w Krakowie lub okolicy i oczywiście czy nowi są mile widziani ? :) Pozdrawiam wszystkich!
Micho po takim wstępie nie wiem czy znajdziesz towarzyszy broni - chyba iż masz ochotę zaliczyć w Michę - to zwykła prowokacja na bardzo niskim poziomie ;)
Pozdrawiam - Marian

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: MICHO » 26 sie 2011, 22:44

marmal pisze: Micho po takim wstępie nie wiem czy znajdziesz towarzyszy broni - chyba iż masz ochotę zaliczyć w Michę - to zwykła prowokacja na bardzo niskim poziomie ;)
yyyy ..... proszę ? :/ Ludzie jaka prowokacja ? Po prostu tak spytałem pół żartem! hmmm .... niezłe powitanie widzę :(
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
hanuś
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 1889
Rejestracja: 11 lut 2011, 22:59
Imię: Anna
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: hanuś » 26 sie 2011, 22:49

MICHO pisze:hmmm .... niezłe powitanie widzę :(
Może w tym dziale pójdzie Ci lepiej... :link:

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: MICHO » 26 sie 2011, 22:56

hanuś pisze:
MICHO pisze:hmmm .... niezłe powitanie widzę :(
Może w tym dziale pójdzie Ci lepiej... :link:
hmmm chyba straciłem ochotę już :( Dalej nie rozumiem tekstu dwa posty wyżej ... no trudno!
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
hanuś
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 1889
Rejestracja: 11 lut 2011, 22:59
Imię: Anna
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: hanuś » 26 sie 2011, 23:00

MICHO pisze:
hanuś pisze:
MICHO pisze:hmmm .... niezłe powitanie widzę :(
Może w tym dziale pójdzie Ci lepiej... :link:
hmmm chyba straciłem ochotę już :( Dalej nie rozumiem tekstu dwa posty wyżej ... no trudno!
Oj tam, oj tam! Do tego tematu chyba już mało kto zagląda, bo jest "przeterminowany", a powyższy link to dział powitań, gdzie możesz się przedstawić - jeśli chcesz...

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: marmal » 26 sie 2011, 23:16

Ok Micho - sorki iż tak to odebrałem ale nazwałeś Lucynki "włoskie padło" w swym pierwszym poście - co jest z pewnością niechlubne dla ich majestatu :D Z drugiej strony pewnie masz świadomość iż w sieci istnieje multum osobników którzy wchodzą specjalnie by siać zamęt.Jeśli miałeś dobre zamiary - czego po pierwszym poście trudno ocenić - to przepraszam za mą ocenę. Mam nadzieję iż się nie zrazisz i będziesz pisał częściej :)
Pozdrawiam - Marian

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: MICHO » 26 sie 2011, 23:22

marmal pisze: zwykła prowokacja na bardzo niskim poziomie ;)
Jeżeli chodzi Ci o mój tekst "WŁOSKIE PADŁO" to już wyjaśniam! Jestem miłośnikiem włoskich samochodów i kocham wszystko co z Włoch :) A na przekór wszystkim właścicielom VW Golfów mówię na swoje auta po prostu ITALIAN SHIT którego nie zamienię na żadne niemieckie solidne bezawaryjne idealne cudo :D Nic tu z prowokacji nie było! Po prostu podchodzę do tematu na luzie i jak ktoś mi mówi np. że Fiat to gówno to mu przytakuję i chwalę się swoimi 6 Fiatami w historii i pierwszą Lancią :) Więc myślę że te groźby karalne nie są potrzebne! :) Pozdrawiam! ja tez mogłem w pierwszym swoim poście być bardziej delikatny ;) Przepraszam!
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: marmal » 26 sie 2011, 23:31

MICHO pisze:
marmal pisze: zwykła prowokacja na bardzo niskim poziomie ;)
Jeżeli chodzi Ci o mój tekst "WŁOSKIE PADŁO" to już wyjaśniam! Jestem miłośnikiem włoskich samochodów i kocham wszystko co z Włoch :) A na przekór wszystkim właścicielom VW Golfów mówię na swoje auta po prostu ITALIAN SHIT którego nie zamienię na żadne niemieckie solidne bezawaryjne idealne cudo :D Nic tu z prowokacji nie było! Po prostu podchodzę do tematu na luzie i jak ktoś mi mówi np. że Fiat to gówno to mu przytakuję i chwalę się swoimi 6 Fiatami w historii i pierwszą Lancią :) Więc myślę że te groźby karalne nie są potrzebne! :) Pozdrawiam! ja tez mogłem w pierwszym swoim poście być bardziej delikatny ;) Przepraszam!
No i mamy jasność : witaj : : witaj : : witaj :
Pozdrawiam - Marian

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: MICHO » 26 sie 2011, 23:38

marmal pisze: No i mamy jasność : witaj : : witaj : : witaj :
:pub2: Twoje zdrowie w gardło moje :D
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: wujekp » 26 sie 2011, 23:41

MICHO pisze:
marmal pisze: Micho po takim wstępie nie wiem czy znajdziesz towarzyszy broni - chyba iż masz ochotę zaliczyć w Michę - to zwykła prowokacja na bardzo niskim poziomie ;)
yyyy ..... proszę ? :/ Ludzie jaka prowokacja ? Po prostu tak spytałem pół żartem! hmmm .... niezłe powitanie widzę :(
Nie przejmuj się Marmalem. Znam go kilka lat a też czasem nie rozumiem. :D
Zapraszamy na spot, nowi są zawsze mile widziani. Propozycja pojawi się na forum ... w swoim czasie. Jak jest chęć spotkania się wcześniej to nie czekajcie na mnie i na Ciotkę :D
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1375
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: Luckyy » 28 sie 2011, 11:41

wujekp pisze: Nie przejmuj się Marmalem. Znam go kilka lat a też czasem nie rozumiem. :D

... czasem to ja go rozumiem ;-)
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”