Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: ciociaE » 22 lip 2011, 14:26

... czyli tak:
jeszcze wczoraj miałam nadzieję, że Zarabie wypali, ale po nocnych deszczach...
w takich a nie innych okolicznościach przyrody piknik należy sobie darować (czyli Zarabie nie, Park Jordana nie), ale...
zaklepałam kręgle w Pałacyku Wielickim (tak, tak w Wildze kręgielnia w remoncie, więc następnym razem będzie tam ładniej).
Do godziny 16 jest najtaniej, więc zaklepałam (od 15 do 16) jeden tor na godzinę w cenie 40 złotych (dla dorosłych) i jeden tor dla dzieci w cenie 25 złotych.
Proponuję umówić się, że zbieramy się na miejscu od 14 - mają tam też restaurację, drink bar przy kręgielni (możemy tam wypić kawkę), bilard, darty, piłkarzyki (niestety płatne od gry, a nie na czas, ale co tam). Standardowo opłatą za kręgielnie podzielimy się między osobami grającymi. Tak więc jak ktoś stanowczo nie ma ochoty na granie, to i tak może przybyć posiedzieć i pogadać. Do grania trzeba przebierać buty (w przeciwieństwie do Wilgi) - mają na miejscu, ale jak ktoś ma i woli swoje, może zabrać.
Zdaję sobie sprawę, że pogoda może zniechęcać do wyprawy, ale myślę że będzie fajnie, poznamy nowe miejsce :) Dojazd jest dogodny - blisko od drogi głównej i obwodnicy. Po kręglach, możemy posiedzieć, ile zechcemy. (Za każde 20 złotych wydane w restauracji przysługuje jedna gra w kręgle dla 1 osoby, więc osoby nie mające dość mogą sobie później zrobić dogrywkę.
Podsumowując:
Pałacyk Wielicki - godzina 14, a w kręgle gramy od 15 :D

Gokarty zostawiam na jesień, powinno być więcej chętnych w sezonie pozaurlopowym.

PS. Trzymam kciuki za wszystkich chętnych na spotkanie, aby nic nie stanęło na przeszkodzie :)
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: bufi » 22 lip 2011, 14:31

Na 99% będziemy :)

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: mr.kura » 22 lip 2011, 16:26

Klecha pisze:A no czyli się posypało. Wiedziałem.
Nie dramatyzuj :).

Awatar użytkownika
Klecha
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 10:35
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: Klecha » 22 lip 2011, 17:14

No jeszcze koleś ma jutro po pracy przyjechać do mnie pod biuro po tego Kappiszona Daniela cośmy go wystawili, a reszta obsmarowała :) Więc nie wiem jak się wyrobimy. Zagrać nie zagramy, ale postaramy sie dojechać choć na chwilkę pod kręgielnie. Ciekawe jak wygląda klilka lanci w jednym miejscu. Wy owszem, ale ja jeszcze nie obserwowałem więcej niż 3ch koło siebie.
Mam nadzięję, że to Zarabie jeszcze w tym roku wypali...
Za nie picie traci życie :)

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: marmal » 22 lip 2011, 20:57

Rzeczywiście pogoda nie napawa optymizmem a jeśli jeszcze wchodzą w grę dzieci, to trochę nam się komplikuje by im również sprawić radość ze spotkania.Chciałem bardzo poznać Hanuś, Starbrafa," Rakietę i Kurę" :D ale widzę iż mogą być problemy. By nie gdybać na kolejnym spocie się zjawię- myślę iż już w pełnym składzie.
Pozdrawiam - Marian

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: stabraf » 22 lip 2011, 21:06

marmal pisze:...Chciałem bardzo poznać Hanuś, Starbrafa," Rakietę i Kurę" :D ale widzę iż mogą być problemy. By nie gdybać na kolejnym spocie się zjawię- myślę iż już w pełnym składzie.
... i się kurna posypało- jak Hanuś wcześniej wspomniała- :x musimy być na miejscu :-? Maryjan - możesz być o się spokojny ;), a co się odwlecze, to nie uciecze : ok2 : Następną razą się pewnie uda :D Bawcie się dobrze :| :D

Awatar użytkownika
cocoon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 739
Rejestracja: 03 kwie 2009, 20:53
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: cocoon » 22 lip 2011, 23:12

Jak się sypie to na całego : beczy : .Do następnej razy : beczy :
CROMA 1,9 JTDM 150 KM 272/B AVORIO VANITOSO VR.z wirusem
FREEMONT URBAN 2.0 JTDM2 automat 170 KM (narazie)
była : Kappa 2,4 JTD 616A GRIGIO URANO z jeszcze nowszym wirusem :)
>wojtekr3@interia.pl 600 227 557
Idiotów na świecie nie ma wcale tak wielu. Są tylko bardzo dobrze rozstawieni

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: wujekp » 22 lip 2011, 23:20

marmal pisze:Rzeczywiście pogoda nie napawa optymizmem a jeśli jeszcze wchodzą w grę dzieci, to trochę nam się komplikuje by im również sprawić radość ze spotkania.Chciałem bardzo poznać Hanuś, Starbrafa," Rakietę i Kurę" :D ale widzę iż mogą być problemy. By nie gdybać na kolejnym spocie się zjawię- myślę iż już w pełnym składzie.
Marian. Poddajesz się?
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: marmal » 22 lip 2011, 23:41

wujekp pisze:
marmal pisze:Rzeczywiście pogoda nie napawa optymizmem a jeśli jeszcze wchodzą w grę dzieci, to trochę nam się komplikuje by im również sprawić radość ze spotkania.Chciałem bardzo poznać Hanuś, Starbrafa," Rakietę i Kurę" :D ale widzę iż mogą być problemy. By nie gdybać na kolejnym spocie się zjawię- myślę iż już w pełnym składzie.
Marian. Poddajesz się?
Na ten raz chyba tak, bo mało nas będzie a zależało mi na tym co powyżej napisałem,"poznanie nowych twarzy", które bardzo uwielbiam na tym forum :) co nie znaczy iż ignoruję twarze dotychczas poznane i te , których jeszcze nie znam. Bardzo chciałbym zobaczyć również mordeczkę Grzesia i myślę iż następnym razem nam się to uda :D
PS! Miałem sen ale to na priv :)
Pozdrawiam - Marian

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: wujekp » 23 lip 2011, 0:01

marmal pisze:Na ten raz chyba tak, bo mało nas będzie a zależało mi na tym co powyżej napisałem,"poznanie nowych twarzy", które bardzo uwielbiam na tym forum :) co nie znaczy iż ignoruję twarze dotychczas poznane i te , których jeszcze nie znam. Bardzo chciałbym zobaczyć również mordeczkę Grzesia i myślę iż następnym razem nam się to uda :D
PS! Miałem sen ale to na priv :)
Nie idziemy na ilość :roll:

PS. A Grześ prawdopodobnie będzie :D
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: marmal » 23 lip 2011, 0:26

wujekp pisze:
marmal pisze:Na ten raz chyba tak, bo mało nas będzie a zależało mi na tym co powyżej napisałem,"poznanie nowych twarzy", które bardzo uwielbiam na tym forum :) co nie znaczy iż ignoruję twarze dotychczas poznane i te , których jeszcze nie znam. Bardzo chciałbym zobaczyć również mordeczkę Grzesia i myślę iż następnym razem nam się to uda :D
PS! Miałem sen ale to na priv :)
Nie idziemy na ilość :roll:

PS. A Grześ prawdopodobnie będzie :D
A to cicho - ciemny :) na forum nic a tu nagle się zjawia : yesyes :
Czekam na ostateczną decyzję, jeśli spotkanie jest aktualne, proszę jeszcze o potwierdzenie jutro rano - będę z Wami. : yesyes :
Pozdrawiam - Marian

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: wujekp » 23 lip 2011, 12:14

marmal pisze: Czekam na ostateczną decyzję, jeśli spotkanie jest aktualne, proszę jeszcze o potwierdzenie jutro rano - będę z Wami. : yesyes :
Spotkanie oczywiście aktualne. Kto może i chce to przyjedzie :D
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: marmal » 23 lip 2011, 19:08

Ja już w domku, aura dziś nadzwyczaj dopisała atmosfera też :) W kręgle oczywiście wygrał prezio ale on ma to już obcykane i zaczyna grę z podkręconym licznikiem :lol: Bufi był drugi dzięki mojemu rzutowi na taśmę (raz za niego rzuciłem w zastępstwie) :) , szkoda że inne moje rzuty spływały po rynnie : beczy : Następnym razem będzie lepiej (mam taką nadzieję).
Dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo i za możliwość zobaczenia gąbeczek : yesyes : Do następnego obejrzenia : heej :
Pozdrawiam - Marian

Awatar użytkownika
mrs.raketa
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1431
Rejestracja: 14 sty 2010, 12:56
Imię: Żaneta
Lokalizacja: TYCHY

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: mrs.raketa » 23 lip 2011, 20:04

Haha nie było Wojtka (cocoona) to se inni mogli pograć, co :?: :lol: :lol:
A poważnie: cieszę się, że spotkanko się udało : yesyes : Ciekawa jestem czy Pałacyk Wielicki przebił Wilgę :?: :D
Do zobaczenia na następnym spocie :!:
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
...wake up...survive...go 2 bed...

Awatar użytkownika
cocoon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 739
Rejestracja: 03 kwie 2009, 20:53
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkajmy się w Krakowie 23 lipca

Post autor: cocoon » 23 lip 2011, 20:08

Byłem duchem :D i dlatego szło im jak szło :lol: ale następną razą nie odpuszczę :D
CROMA 1,9 JTDM 150 KM 272/B AVORIO VANITOSO VR.z wirusem
FREEMONT URBAN 2.0 JTDM2 automat 170 KM (narazie)
była : Kappa 2,4 JTD 616A GRIGIO URANO z jeszcze nowszym wirusem :)
>wojtekr3@interia.pl 600 227 557
Idiotów na świecie nie ma wcale tak wielu. Są tylko bardzo dobrze rozstawieni

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”