Thema - podświetlenie wnętrza diody, renowacja lakieru

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
alf
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 140
Rejestracja: 05 sty 2007, 0:00

kapitulacja

Post autor: alf » 18 paź 2007, 22:53

Dobra Windforce wygrałeś,palcem nie kiwnę w sprawie zmian.Kocham moją lalunię jak żaden inny samochód który miałem,a miałem ich z 15-cie,wszystkie teoretycznie nowocześniejsze i niby lepsze,ale jak wsiądę do laluni,odpalę ją na długą trasę,włączę ulubioną muzyczkę to mi się morda cieszy że szerokości brakuje na czaszce.Na razie nie mam forsy na gruntowną renowację lakieru,więc muszę się ratować granatowym woskiem,którego nie mogę nadal znaleźć.nara.
Lancia Kappa ,2,0 ,145 KM sekwencja.

Awatar użytkownika
maki
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 333
Rejestracja: 30 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: RZESZÓW

Thema - poprawa wyglądu,pasty specjalne,diody

Post autor: maki » 18 paź 2007, 23:25

diody czy tam inne oswietlenie pojazdu nigdy nie jest na stale... znudzi sie, to odlaczasz kable i chowasz zabawki do garazu, piwniy, itp. warto sprobowac, wielki koszt to nie jest, a nacieszyc oko mozna :D

moim zdaniem...

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Alexander
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 49
Rejestracja: 05 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Świebodzice

Thema - poprawa wyglądu,pasty specjalne,diody

Post autor: Alexander » 19 paź 2007, 10:28

Ja jestem jednak zwolennikiem elegancji i klasy u mnie wszystko jest tak jak Lanci przystało... Są to auta piękne same w sobie... no ale kwestia gustu... no i jak "maki" napisał zawsze możesz to sciągnąć.
Była Lancia Kappa 2.4l sedan, a teraz będzie 2.0T Coupe:)

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3249
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: kapitulacja

Post autor: Marcin_D » 19 paź 2007, 10:43

"alf" pisze:Dobra Windforce wygrałeś,palcem nie kiwnę w sprawie zmian.Kocham moją lalunię jak żaden inny samochód który miałem,a miałem ich z 15-cie,wszystkie teoretycznie nowocześniejsze i niby lepsze,ale jak wsiądę do laluni,odpalę ją na długą trasę,włączę ulubioną muzyczkę to mi się morda cieszy że szerokości brakuje na czaszce.Na razie nie mam forsy na gruntowną renowację lakieru,więc muszę się ratować granatowym woskiem,którego nie mogę nadal znaleźć.nara.
Co do tego poswietlenia to można to zrobić neonem, na allegro jest od cholery tych neonikow (tylko nie niebieskim - co ty Golfa IV chcesz w środku zrobić) - kolor trzeba dobrać do ogólnego w samochodzie (najładniej by chyba bursztynowy wygladał)

Pasty i woski z bazą kolorową trobi taka firma Nigrin (ja taki kupowałe do Tipo - szary stalowy) i był też granatowy. Teraz mam też jakiejś innej firmy (do kolorów bordowych).
Ja ten wosk kupowałem w markecie na półkach z samochodowymi rzeczami.
A najlepiej to się przejść do sklepu, który handluje lakierami samochodowymi - mogą mieć, a jak nie to Ci powiedzą gdzie to można dostać.
Lancia i jeszcze raz Lancia

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Thema - poprawa wyglądu,pasty specjalne,diody

Post autor: Taz » 19 paź 2007, 10:50

nie czytałem dokładnie całego tematu ale od siebie powiem tak:
Neony oświetlające nogi przy otwartych drzwiach mogą być, byle nie niebieskie.. Polecam białe, jakieś ciepłe żółte, ewentualnie inne pasujące do koloru tapicerki (jeśli masz niebieską to nie montuj neonów :P)
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

Awatar użytkownika
Petrus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 264
Rejestracja: 23 gru 2006, 0:00
Lokalizacja: Lubin i ok.

Re: kapitulacja

Post autor: Petrus » 19 paź 2007, 12:47

"alf" pisze:Dobra Windforce wygrałeś,palcem nie kiwnę w sprawie zmian.Kocham moją lalunię jak żaden inny samochód który miałem,a miałem ich z 15-cie,wszystkie teoretycznie nowocześniejsze i niby lepsze,ale jak wsiądę do laluni,odpalę ją na długą trasę,włączę ulubioną muzyczkę to mi się morda cieszy że szerokości brakuje na czaszce.Na razie nie mam forsy na gruntowną renowację lakieru,więc muszę się ratować granatowym woskiem,którego nie mogę nadal znaleźć.nara.
Proponuję takie rozwiązanie.
Moja poprzednia LYBRA DEL SOLE.
Nie śmieję się z tych, którzy jeżdżą VW.
Śmieję się z tych, którzy się tym szczycą.

Awatar użytkownika
topcio
Prezes Lancia Klub Polska
Prezes Lancia Klub Polska
Posty: 11993
Rejestracja: 20 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin woj. Lubelskie

Thema - poprawa wyglądu,pasty specjalne,diody

Post autor: topcio » 19 paź 2007, 13:32

do tuningu to tylko klik
jeśli chodzi o pasty to pewnie chodzi ci o COLOR FAST (coś w tym stylu) one są raczej do lakierów nie-metalicznych bo nałożenie pasty koloryzującej na bezbarwny mija się z celem, polecał bym raczej kupić tarczę polerską 3M na gumówkę w sklepie z lakierami i pastę Tempo -efekt po polerce extra
Delta Intergale 16v
Fulvia Coupe 1.3 S 1972
Fulvia Coupe 1.3S 1971
Beta Spider Zagato 1.6
Obrazek

Awatar użytkownika
alf
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 140
Rejestracja: 05 sty 2007, 0:00

Racja

Post autor: alf » 06 mar 2009, 11:41

Oj tak, oj tak.Nic nie robię.Za to zachorowałem na kappę.Spac nie mogę.
Lancia Kappa ,2,0 ,145 KM sekwencja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”