Delta II - obniżenie

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
dawidson

obniżenie delty

Post autor: dawidson » 21 maja 2008, 21:16

Obrazek
Eibach -30mm : yesyes :
thx Karol :)

Awatar użytkownika
karol1125
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 416
Rejestracja: 15 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Lidzbark k/Działdowa

obniżenie delty

Post autor: karol1125 » 21 maja 2008, 21:41

"Niech nosi na zdrowie" :D
Delta Nuova 1,8 8V 94r.

Awatar użytkownika
wacho_czk
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2008, 0:00
Skype: wacho_czk
Imię: Maciej
Lokalizacja: Czarnków PL/Norwich UK

obniżenie delty

Post autor: wacho_czk » 22 maja 2008, 19:34

Jak takie obniżenie wpłynęło na komfort jazdy? Może też zrzucę swoją nieco niżej :wink:

Awatar użytkownika
karol1125
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 416
Rejestracja: 15 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Lidzbark k/Działdowa

obniżenie delty

Post autor: karol1125 » 22 maja 2008, 20:10

Miałem te sprężyny i powiem Ci że na nasze polskie drogi to jest makabra. Nie idzie jeździć powyżej 90km/h(czyli przepisowo :D ), chyba że na nowej nawierzchni. Radzę poczekać aż nasze drogi będą wyglądać tak jak u kolegi "dawidsona".
Delta Nuova 1,8 8V 94r.

dawidson

obniżenie delty

Post autor: dawidson » 22 maja 2008, 20:44

"wacho_czk" pisze:Jak takie obniżenie wpłynęło na komfort jazdy? Może też zrzucę swoją nieco niżej :wink:
u mnie tragedii nie ma. Auto nie stoi jakos specjalnie nisko, ale trzeba tez liczyc sie z kilkoma rzeczami.
raz, ze ja mam najlzszejsza wersje silnikowa. dwa, ze u mnie w tyle nie ma nic. zapas, narzedzia itd leza w garazu. Skrzynia basowa tez zreszta tam lezy. W dodatku nowe zawieszenie troche "podnosi" samochod.
komfort nie jest jakis tragiczny. opony 185/60R14 to wysokie i mieciutkie balony.
w porownaniu do serjynych sprezyn auto prowadzi sie terazt o wiele pewniej. jak dla mnie zmiana na plus.
Aha, eibach przewiduje te sprezyny do wszystkich modeli poza najciezszymi (HF i TD), wiec zapowne auata z silnikami DOHC siada nizej niz moje.

EDIT: tu jeszcze kilka fotek. wyraznie widac, ze samochod ma jak najbardziej normalny i bezpieczny przeswit:

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”