Lybra - skórzana tapicerka z SW do sedana

T.Watorski
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 01 lip 2010, 9:02
Lokalizacja: Kraków

Lybra - skórzana tapicerka z SW do sedana

Post autor: T.Watorski » 20 lis 2016, 2:17

Panowie, czy zestaw tapicerki z kombi podejdzie do sedana ??

dokładniej chodzi mi o to ..


jak oceniacie stan i cene ? i czy odklejenie się skóry z tylNej kanapy na wysokości nóg, to tak zwane "tak ma być" czy jednak nie ..
Ostatnio zmieniony 20 lis 2016, 10:02 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Linki aukcyjne niedozwolone w dziale technicznym!!!

Awatar użytkownika
Snail
Sekretarz
Sekretarz
Posty: 4424
Rejestracja: 10 wrz 2012, 22:01
Imię: Paweł
Lokalizacja: Starachowice / Poznań

Re: Lybra Skórzana Tapicerka

Post autor: Snail » 20 lis 2016, 2:35

Oparcie tylnej kanapy jest inne w kombi i w sedanie. Sama kanapa i fotele przednie są takie same i można je "przeszczepiać".
Odklejoną skórę na kanapie widzę po raz pierwszy. To, że fotel kierowcy z lewej strony jest najbardziej "zmęczony" to norma, ale, że podłokietnik jest wręcz podarty? W czym ten gość jeździł?
Moja Lancia się nie psuje. Ona jest po prostu notorycznie udoskonalana...

Awatar użytkownika
meqqex
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2393
Rejestracja: 05 wrz 2012, 18:15
Skype: pr2em0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Chojna - ZGR
Kontakt:

Re: Lybra Skórzana Tapicerka

Post autor: meqqex » 20 lis 2016, 9:46

Po pierwsze w dziale technicznym nie wkleja się linków z serwisów aukcyjnych i podobnych gdyż link wcześniej czy później wygaśnie. Dobrze jest zrobić wrzutę tych zdjęć. Co do samego tematu przekładania siedzeń to mam doświadczenie bo sam przełożyłem z sedana do kombi.

Przednie siedzenia tylko przełożyć. Boczki drzwi wszystkie pasują w drzwiach od kombi i sedana bo są takie same drzwi i boczki. W kombi jest tez taka sytuacja ze kanapa czyli siedzisko i oparcie jest składane w sedanie były wersje ze składana kanapa i nie składana. Siedziska powinny pasować ale tylne oparcie na 100% trzeba przełożyć z tym nie ma problemu można to ogarną jednak taka moja mala uwaga: przy przekładaniu siedziska tylnej kanapy kombi do sedana będą dziury po bokach na wysokości ramienia czyli na brzegach (po zewnętrznej stronie na wysokości pasów w słupkach) bo tam jest zatrzask trzymający oparcie w kombi czego nie ma w żadnym sedanie.

Tutaj sobie poczytaj i zobacz :link:
[Lancia_Lybra_SW_LX_1.9_JTD_85kW_2004R]
6cio biegowy manual
BREMBO Brakes System
Novitec 18 inch wheels
ECU soft update STAGE 1 150 KM / 340 Nm by Ramzes_II

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”