Lybra-jaki rodzaj pokrowcow?

Anonymous

Lybra-jaki rodzaj pokrowcow?

Post autor: Anonymous » 19 paź 2006, 9:07

Może to i nie do końca techniczne pytanie ale szukam pokrowców do mojej Lyberki, choć serce mi sie kraje przykrywać jasną sliczna alcantarę, ale właśnie dlatego muszę ją przykryć bo jest jasna :).Wszystko co znajduję to w wykazie pasujących aut ma wymienioną m.in. Dedrę-czy to będzie pasowało?Chodzi szczególnie o tylną kanapę i jej podłokietnik.A co wy polecacie?

Mart27

Re: Lybra-jaki rodzaj pokrowcow?

Post autor: Mart27 » 19 paź 2006, 9:43

sgrzesiek pisze:Może to i nie do końca techniczne pytanie ale szukam pokrowców do mojej Lyberki, choć serce mi sie kraje przykrywać jasną sliczna alcantarę, ale właśnie dlatego muszę ją przykryć bo jest jasna :).Wszystko co znajduję to w wykazie pasujących aut ma wymienioną m.in. Dedrę-czy to będzie pasowało?Chodzi szczególnie o tylną kanapę i jej podłokietnik.A co wy polecacie?
no rzeczywiście najładniej wygląda w oryginale....
ale ja tez założyłem koszulki - czarne bawełniane tylko na siedziska (bez oparć) i wygląda ciekawie....
pokrowce i koszulki są często uniwersalne, a jak pasują na dedrę to powinny być dobre do lybry....

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra-jaki rodzaj pokrowcow?

Post autor: Nat » 19 paź 2006, 10:03

Primo: raczej dział "kupię"
Secundo: uważaj na pokrowce na fotele- przeciez maja boczne airbagi, które nie powinny byc pokrywane zadna szmatą.
Pewnie dlatego własnie Mart założył prezerwatywy tylko na siedziska.

A może latwiej jest od czasu do czasu wyczyscic alcantarę?
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Anonymous

Lybra-jaki rodzaj pokrowcow?

Post autor: Anonymous » 19 paź 2006, 10:38

Hmmm przy dwojce dzieci wychodziloby to calkiem czesto :(.ale co do tych poduszek-racja, nie pomyslalem o tym sprawa jest powazna.

Mart27

Lybra-jaki rodzaj pokrowcow?

Post autor: Mart27 » 19 paź 2006, 15:35

to fakt - założyłem koszulki tylko na siedziska również z powodu koszulek, ale nie tylko...
od połowy w dół lybra jest czarna (z wyjatkiem podłogi) więc pomyślałem że to będzie fajny efekt - beżowa góra + czarne siedziska foteli....i wyglada nieźle..(oczywiście kwestia gustu)....
poszukaj dobrze są też pokrowce do foteli z air bag....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”