Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

belial666

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: belial666 » 29 mar 2014, 21:10

LUKIThesis pisze:Belial666 nie no, już tego nie pisałem, że mnie krew zalała ale wina w tym po pierwsze była tego barana co mi zajechał i musiałem gwałtownie hamować, więc to on by musiał lód sobie przykładać jak bym się nie zajął ratowaniem klapki i by mi gdzieś nie nawiał. Po drugie to moja, że wziąłem ten samochód, a nie drugi, który jest do roboty. Po trzecie, że tego dziadostwa nie zabezpieczyłem i jakoś nie zablokowałem by po aucie nie latało. Na końcu to może i tego profilu, że się sam cholernik nie chciał trzymać ;)

Bo już myślałem że tylko Ja jestem porywczy :lol:

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: LUKIThesis » 07 kwie 2014, 22:01

rain pisze:
belial666 pisze:
rain pisze:Ozdoby nie :P Serduszko w ePer jest, a one nie. Ale są ludzie co Ci jest przywrócą do stanu fabrycznego. A przynajmniej we Wro.
A jaka cena z usługę ,rain?
Nie wiem, takiej drobiny nie robiłem. Forma nazywa się VacMet sp z o.o. i regenerują plastiki powlekane "chromem" i nie tylko. Ja robiłem odbłyśniki do ksenona u nich. Zapłaciłem 60zł za jeden. I zrobili lepiej niż fabryka :D

Luki, mam cały panel uszkodzony, z którego dobieram sobie graty na specjalne okazje, klapkę mam całą. Daj adres to Ci podeśle. Ale bez motylka ;)

DZIĘKI WIELGACHNE rain !!!
Klapka doszła :) Ozdóbka zdemontowana :) Może jutro znajdę chwilę na rozebranie panela i podmiankę ozdóbek :)
DZIĘKI jeszcze raz :)

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: Thesis - "chromowane" ozdoby na klapkach

Post autor: LUKIThesis » 03 maja 2014, 18:36

Robota prosta ale może pomysł samej pracy kiedyś komuś się przyda, zdjęcia możecie zobaczyć na Pasjonaci Lancia Thesis na FB pod linkiem https://www.facebook.com/media/set/?set ... 338&type=1 lub pod tym https://m.facebook.com/photo.php?fbid=6 ... 4&refid=13
Czas pracy jakieś 10 min :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”