Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Grupa Wielkopolska

Moderator: boruch

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: fazi » 01 wrz 2013, 21:54

: brawo : : brawo : : brawo :
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Duch-Dziadka » 01 wrz 2013, 22:44

W grupie na torze były dwa Fiaty 500 Abarth.
Na poniższym filmiku widać, że drugie auto miało sprawniejszego kierowce i można zobaczyć jak maleństwo poradziło sobie z Lybrą(na poprzednim filmie udało się wyprzedzić Abartha)

Na końcu widać też ekipę z Kappy coupe. Ania prowadziła i jak widać też świtenie sobie radziła, a Szymon(vel. Przemek) w roli pilota... :)

Dalsza część jazdy
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2013, 21:39 przez Duch-Dziadka, łącznie zmieniany 1 raz.
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
qbas
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 76
Rejestracja: 23 lip 2008, 0:00
Lokalizacja: Mrągowo / Warszawa
Kontakt:

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: qbas » 02 wrz 2013, 12:07

dzięki za silną reprezentację, mega klimat i aktywnych uczestników szkolenia :) widzę, że jeżdżone było :D
QbaS
75 3.0 v6 Corsa :cool: Giulia '68
Obrazek

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Duch-Dziadka » 02 wrz 2013, 12:26

qbas pisze:dzięki za silną reprezentację, mega klimat i aktywnych uczestników szkolenia :) widzę, że jeżdżone było :D
To my dziękujemy za świetną organizację i emocje, które towarzyszyły temu spotkaniu... :)
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
boruch
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1743
Rejestracja: 03 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: boruch » 02 wrz 2013, 19:40

OK,emocje w końcu (chyba :D ) opadły,więc mogę na spokojnie coś napisać od siebie ;)

Kogo nie było,szczególnie jak ktoś miał w miarę blisko,ten trąba i niech mega żałuje bo jest czego : czerwona : : czerwona : : czerwona : :-P

Przede wszystkim,tak na wstępie,pragnę podziękować wszystkim bez wyjątku forumowiczom,ich rodzinom,bliskim i znajomym za tak liczne reprezentowanie LKP na Forza Italia 2013.Miło było gościć na Torze Poznań tak liczną gromadę Lancistów,tak samo miło się oglądało tyle Lancii w jednym miejscu pod jedną wspólną flagą :)
Dzięki również qbasowi i jego ekipie,że im się w ogóle chciało to wszystko organizować dla nas,posiadaczy włoszczyzny.Wielki szacun chłopaki,zapraszamy jak najbardziej za rok !!!!

Może trochę moich osobistych spostrzeżeń co do formuły imprezy:
- z perspektywy kogoś,kto brał udział w szkoleniu na torze (Ania i Szymon Kappą Coupe,Kasia Ypsilonkiem no i ja Lybrą) - BYŁO MEGA.Myślę,że to samo mogą powiedzieć moi i Kaśki piloci czyli Fazi i jego żona,Duch Dziadka i jego żona,Jacek(digital) i moja ciotka :D Banany na twarzach były obecne cały czas,zarówno w czasie jazdy jak i po niej jeszcze długo i długo.... ;) Generalnie tak długo,jak długo udzielam się i należę do LKP a wcześniej np. do TTT,zawsze chciałem uczestniczyć dokładnie w takiej imprezie z taką formą,gdzie w rolach głównych będą nasze auta.Po 30 latach,mając tor wyścigowy właściwie za płotem,dzięki qbasowi spełniłem jedno ze swoich marzeń - pośmigałem sobie po Torze Poznań : yesyes : : yesyes : : yesyes : Tak naprawdę,przez to,że brałem udział w tych jazdach po torze,nie miałem za bardzo czasu na jakiekolwiek inne atrakcje i szczerze przyznam,że o większości z nich dowiedziałem się albo od kogoś po fakcie albo.. ze zdjęć wczoraj i dziś :) (konkursy,parady,wystawy itp).
Moja Kaśka na początku była nastawiona mega sceptycznie,wręcz twierdziła,że ona nie będzie jeździć po torze,potem już w trakcie imprezy była co raz bardziej uśmiechnięta i co raz bardziej widziałem,że jej się podoba ;-) Natomiast już po wszystkim,aż do teraz jest pod wrażeniem i tak samo jak u mnie,nadal nie wie tak naprawdę czy już wszystkie emocje w niej opadły :lol: Podsumowując,spędziliśmy mega fajny i udany dzień,który na pewno zapamiętamy na dłuuuugo.W końcu nie na co dzień człowiek ma okazję pośmigać po torze swoim autkiem ;)
Mi te 10h na torze tak szybko minęło,że nawet nie wiem kiedy :D

- z perspektywy kogoś kto nie brał udziału w szkoleniu...No tutaj jest problem bo pewnie zdania są podzielone.Jedni się troszkę nudzili i szybciej pojechali do domu,natomiast inni świetnie się bawili i z toru wyjeżdżali jako jedni z ostatnich.Np moja mama i ciocia,mimo,że jakimiś wielkimi fankami motoryzacji nie są,wcale się nie nudziły,najpierw oglądały nas w akcji a potem doglądały grilla i miło spędzały czas wśród innych kolegów i koleżanek z LKP.Tak więc mimo,że może nie było jakoś specjalnie dużo atrakcji "pozatorowych",to jak się chciało,to nie było problemu z nudą - no ale to już m.in zasługa naszego klubu i zajebistych ludków do niego należących :-P :-P :-P
Tak czytając inne fora to co po niektórzy się troszkę nudzili no ale cóż,nie każdy potrafi zająć sobie czas tak jak my :D

Jeśli w przyszłym roku Forza Italia będzie odbywała się w podobnej formie,to ja na 10000% się piszę ;)
Najlepiej,jakby znów udało się wynająć Tor Poznań - obiecuję w imieniu LKP,że pojawimy się co najmniej 2 razy taką ekipą jak w tym roku ;) Już teraz radzę sobie zarezerwować termin bo naprawdę warto być na takim "iwencie" :)

Co do pytań o moją Lybrę - spoko,dała radę,trochę jakby przednie opony stały się bardziej "wyścigowe",trochę jakby płynu chłodniczego ubyło,jedno pióro wycieraczki się naderwało od prędkości,ale to są jakby pierdołki,bo najważniejszy był mój banan podczas pokonywania każdego metra asfaltowej wstęgi :D
Zrobiłem ok 200km po torze,średnie spalanie wyszło mi coś trochę ponad 15l/100.Oleju nic nie ubyło.Więc chyba nie jest najgorzej z tym moim autem,mimo,że trochę kopci,trochę trzeczczy :-P
Zresztą komentarze moich współpasażerów jak i widzów zdają się potwierdzać,że nie taka lybra zła na tor :lol:
W ogóle dzięki za miłe słowa,nie ukrywam,że starałem się jechać jak najszybciej (i najbezpieczniej :lol: ) jednak pewnie do perfekcji brakowało mi tyle,ile brakuje naszym kopaczom do awansu na MŚ :-P

Jeszcze przepraszam tych,co liczyli na jakiś bardziej "profesjonalny" sklepik a nie taki z kufra lybry - no ale cóż,miałem tak napięty harmonogram,że tylko tak mogłem to ogarnąć.Jakby co,gadżety są jeszcze u mnie i jeśli byliby chętni to mogę na terenie Posen i okolic najbliższych dostarczyć je w wyznaczone miejsce.

Mamy też jakieś fotki ale to chwila,bo nawet jeszcze ich nie zgrałem : gafa :
To chyba tyle póki co,jak coś mi się jeszcze przypomni,nie omieszkam dodać :D

Ps.Podziękowania dla Kornela i jego ekipy z Nakła za transport po ciężarówkę i grilla oraz dla Jacka za pomoc w odwiezieniu tegoż grilla :D
Ps.2 Miło było poznać osobiście kolegę,który projektował nasze klubowe logo - zapraszamy ponownie w nasze szeregi.Twoja piękna Thema na pewno zachwyci tutaj niejedną osobę ;)
Ps.3 DD już mogłeś nie wrzucać tych filmików,teraz dopiero widzę,że jechałem jak emeryt na niedzielną mszę : gafa : :lol: Aaaa i moja Lybra ma 180KM a nie 170 : czerwona : :D
Ps.4 I szczególne wielkie dzięki dla Kasi - ona wie za co buziak
Dwie miłości,jedna pasja - to Kotuś,Marysia i Lancia,rzecz jasna ;)

Fiat 126p przebieg 7tys 89r.
2x Alfa 164 3.0v6 24v/12v 93r./95r.
Alfa 166 3.0v6 24v 99r.
Alfa 159 SW 1.9JTDm 16v 07r.
Wszystkie części do Lybry SW/Berlina 1.6,1.9,2.0,2.4

Awatar użytkownika
Metyl
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 30 sie 2010, 13:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Metyl » 02 wrz 2013, 20:59

Naprawdę było mega fantastycznie, super przeżycie. Bardzo ciekawe doświadczenie - taka jazda po torze.
Specjalne podziękowania dla Pań obsługujących grilla, to jest prawdziwe mistrzostwo świata tak obracać kiełbasy topiącymi się widelcami : yesyes : :D :D
Małe sprostowanie: mam na imię Szymon ale Przemek też ładnie :lol: :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Duch-Dziadka » 02 wrz 2013, 21:16

Metyl pisze: Małe sprostowanie: mam na imię Szymon ale Przemek też ładnie :lol: :lol:
Właśnie się zastanawiam skąd mi się wzięło z tym Przemkiem :lol: ...przecież wiem, że masz na imię Szymon...PRZEPRASZAM... :D :)
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
boruch
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1743
Rejestracja: 03 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: boruch » 02 wrz 2013, 21:23

Duch-Dziadka pisze:
Metyl pisze: Małe sprostowanie: mam na imię Szymon ale Przemek też ładnie :lol: :lol:
Właśnie się zastanawiam skąd mi się wzięło z tym Przemkiem :lol: ...przecież wiem, że masz na imię Szymon...PRZEPRASZAM... :D :)
A ja głupi powtórzyłem hehe.Może z bierzmowania masz Przemek? :lol:

DD - popraw te moje KM na youtubie :D Chociaż po sobocie może te 10 kucy zostało tam,na torze :lol:
Dwie miłości,jedna pasja - to Kotuś,Marysia i Lancia,rzecz jasna ;)

Fiat 126p przebieg 7tys 89r.
2x Alfa 164 3.0v6 24v/12v 93r./95r.
Alfa 166 3.0v6 24v 99r.
Alfa 159 SW 1.9JTDm 16v 07r.
Wszystkie części do Lybry SW/Berlina 1.6,1.9,2.0,2.4

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Duch-Dziadka » 02 wrz 2013, 21:29

Jakie to ma znaczenie...grunt, że było szybko... :)
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
Metyl
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 30 sie 2010, 13:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Metyl » 02 wrz 2013, 21:30

Duch-Dziadka pisze:
Metyl pisze: Małe sprostowanie: mam na imię Szymon ale Przemek też ładnie :lol: :lol:
Właśnie się zastanawiam skąd mi się wzięło z tym Przemkiem :lol: ...przecież wiem, że masz na imię Szymon...PRZEPRASZAM... :D :)

Luuuzik :)

Awatar użytkownika
Kasiulka
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 21
Rejestracja: 31 paź 2010, 21:51
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Kasiulka » 02 wrz 2013, 21:42

Ja się nie będę rozwodzić jak BORUCH :D ja po prostu jestem pod wrażeniem wszystkiego i wszystkich.

Mega zadowolona i szczęśliwa , że cało i zdrowi dotarliśmy do mety.
Wiecie komu ja dziękuje
Trytycce,Duchom,Faziom i małemu szkrabowi za zainteresowanie włoską motoryzacją i za brawa przy odbiorze nagrody dla super klubu Lancia.
:D :D :D :D :D :D
Lepsza połówka Borucha (ale nie dosłownie :D )

Awatar użytkownika
boruch
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1743
Rejestracja: 03 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: boruch » 02 wrz 2013, 22:20

Jak ktoś jeszcze posiada jakieś foty czy filmiki bardzo proszę o wrzucanie/udostępnianie ;)
Dwie miłości,jedna pasja - to Kotuś,Marysia i Lancia,rzecz jasna ;)

Fiat 126p przebieg 7tys 89r.
2x Alfa 164 3.0v6 24v/12v 93r./95r.
Alfa 166 3.0v6 24v 99r.
Alfa 159 SW 1.9JTDm 16v 07r.
Wszystkie części do Lybry SW/Berlina 1.6,1.9,2.0,2.4

Awatar użytkownika
Metyl
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 30 sie 2010, 13:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Metyl » 02 wrz 2013, 22:47

Niestety Boruch wszystkie Twoje zdjęcia z toru mamy rozmazane- tak popylałeś :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
boruch
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1743
Rejestracja: 03 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: boruch » 02 wrz 2013, 22:51

Metyl pisze:Niestety Boruch wszystkie Twoje zdjęcia z toru mamy rozmazane- tak popylałeś :lol:
Kurde,trzeba mnie było focić na okrążeniu rozgrzewkowym :lol:
Dwie miłości,jedna pasja - to Kotuś,Marysia i Lancia,rzecz jasna ;)

Fiat 126p przebieg 7tys 89r.
2x Alfa 164 3.0v6 24v/12v 93r./95r.
Alfa 166 3.0v6 24v 99r.
Alfa 159 SW 1.9JTDm 16v 07r.
Wszystkie części do Lybry SW/Berlina 1.6,1.9,2.0,2.4

Awatar użytkownika
Metyl
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 30 sie 2010, 13:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Forza Italia 2013 - 31 sierpnia 2013 Tor Poznań

Post autor: Metyl » 02 wrz 2013, 22:53

wspólne foty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Wielkopolska :::”