Lybra - ICS z navi nie włącza się

Awatar użytkownika
conway87
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 236
Rejestracja: 10 lis 2011, 20:00
Imię: Kamil
Lokalizacja: Krośniewice

Lybra - ICS z navi nie włącza się

Post autor: conway87 » 14 lip 2013, 18:58

Mam takie pytanie nie włącza się ICS przyciskiem, jak zapale samochód to też nie reaguje. Dodam, że akumulator był rozładowany na maksa, odpaliłem z kabli. ICS nie reaguje, ale zmieniarka i czytnik od nawigacji w bagażniku normalnie działają? Może być przyczyną słaby akumulator czy coś takiego?

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Lybra - ICS z navi nie włącza się

Post autor: markiz » 14 lip 2013, 19:57

conway87 pisze:Mam takie pytanie nie włącza się ICS przyciskiem, jak zapale samochód to też nie reaguje. Dodam, że akumulator był rozładowany na maksa, odpaliłem z kabli. ICS nie reaguje, ale zmieniarka i czytnik od nawigacji w bagażniku normalnie działają? Może być przyczyną słaby akumulator czy coś takiego?
Zacznij od kabelków w skrzyneczce na akumulatorze, może ruszyłeś i teraz nie łączy.
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

Awatar użytkownika
conway87
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 236
Rejestracja: 10 lis 2011, 20:00
Imię: Kamil
Lokalizacja: Krośniewice

Re: Lybra - ICS z navi nie włącza się

Post autor: conway87 » 14 lip 2013, 20:29

no musze zobaczyć, bo gdyby np jakiś bezpiecznik to chyba zmieniarka i czytnik od navi też by nie działały?

Awatar użytkownika
conway87
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 236
Rejestracja: 10 lis 2011, 20:00
Imię: Kamil
Lokalizacja: Krośniewice

Re: Lybra - ICS z navi nie włącza się

Post autor: conway87 » 17 lip 2013, 12:55

Posprawdzałem podłączenia radia bezpieczniki itp. Zauważyłem że radio chyba się włąćza tylko bardzo słabo świeci prawie nic nie widać. Na przycisk LIGHT nie ma reakcji. Zauważyłem że jest napis " emergency" więcej nie zauważyłem. Czyli pewnie radio się zakodowało, i teraz mam pytanie jak się wpisuje kod? Od razu po włączeniu wpisać i czym się zatwierdza? bo w papierach mam jakieś pięcio cyfrowy kod

Awatar użytkownika
szerszen
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 432
Rejestracja: 26 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Lybra - ICS z navi nie włącza się

Post autor: szerszen » 17 lip 2013, 14:15

Kod ma 4 cyfry. Wybierasz je, przekręcając gałą i wciskając ją by zatwierdzić cyfrę.
Defaultowo ustawia się na 4 więc nawet jeżeli nic nie widzisz, to możesz wbić kod licząc skok gały.

Awatar użytkownika
conway87
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 236
Rejestracja: 10 lis 2011, 20:00
Imię: Kamil
Lokalizacja: Krośniewice

Re: Lybra - ICS z navi nie włącza się

Post autor: conway87 » 01 sie 2013, 11:28

W ics nie działa podświetlanie wyświetlacza, coś widać ale słabiutko ledwo wpisałem kod ale udało się radio działa. Teraz mam pytanie czy ktoś się orientuje jaki koszt zrobienia podświetlenia wyświetlacza??

Awatar użytkownika
gregi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 202
Rejestracja: 21 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: KOZIENICE

Re: Lybra - ICS z navi nie włącza się

Post autor: gregi » 08 sie 2013, 19:42

Miałem to samo kilka lat temu pisałem o tym na tym forum poszukaj po moim niku gdzieś pewnie jest. A tak po krótce to spalił ci się transformatorek od podświetlenia ICS zależy jakie masz radio czy z navi czy bez bo w radiu z navi jest inaczej .proste rozwiązanie kupić radio na jakiejś aukcji i wymienić transformator ,robota nie dla laika dobrze dać to komus kto kuma temat.
Sorka ale w moich postach nic o tym nie napisałem już sprawdziłem ,czyli postępuj jak napisałem wyżej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”