Termostaty Gates'a - warto?

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5389
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Termostaty Gates'a - warto?

Post autor: Tomzik » 11 gru 2012, 18:48

Zastanawiam się czy jest sens kupić termostat Gatesa...

Mam chyba problem z termostatem w swoim Deltolocie, o tej porze roku wskaźnik pokazuje ok 75 stopni w trasie i z nawiewów stanowczo szał nie leci. Jak auto postoi i wskaźnik podskoczy do tych 90 i więcej (tutaj kolejna zagadka, ale nie na ten wątek ;) ) stopni to leci dużo cieplejsze powietrze.

Miałem tak w aucie zaraz po kupnie, kupiłem 2 lata temu noiwy termostat w AS24, na fakturze był Behr, ale nie pamiętam czy fizycznie, coś mi się majaczy, że z Behrem do Delty był kłopot, ale możliwe, że się mylę (broń Boże nie mam tu zamiaru "najeżdżać" na sklep), w każdym razie montaż nowego nie bardzo pomógł.

Teraz już mam dość marznięcia w aucie, chciałbym coś z tym zrobić.

Problem w tym, że z Behrem jest kiepsko z dostępnością (mam akurat wariant otwarcia przy 83 st. a nie 88), ale widziałem, że można dostać Gatesa.

Pytanie czy warto? Bo o Vernecie troszkę poczytałem ;)
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”