Xenony do dedry

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Anonymous

Xenony do dedry

Post autor: Anonymous » 30 mar 2006, 13:35

czy sa moze gdzies dostepne cale lampy xenonowe do dedry,czy w ogole takie wystepowaly?

Awatar użytkownika
dexus
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 14 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Tarnów (Bis.Mel)N.Sącz

Xenony do dedry

Post autor: dexus » 30 mar 2006, 13:56

Nie.
Obrazek
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. (Jean Cocteau)

Dedra 2,0 8v 1992 - była
Kappa Kombi 2,4jtd 99r - była
i Lybra 2,4jtd SW po "znajomości"
Laguna II 3,0 V6 24v - była
Chrysler Pacifica 4.0 - jest

Awatar użytkownika
Patryklancia
Specjalista ds. części zamiennych
Specjalista ds. części zamiennych
Posty: 522
Rejestracja: 18 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

Xenony do dedry

Post autor: Patryklancia » 30 mar 2006, 14:24

No niestety nierobili bo gdyby tak było już by u mnie jeździły ale chodzi mi po głowie żeby kupić dwie lampy używki wypolerować szkła włożyć zestaw xenonów z "giełdy" lub zrobić bixenony koszt ok. 1 tyś zł w najlepszej wersji, są też takie gotowe zestawy z adapterami pod żarówke h4 np. ale to nie to samo co lampa po polerce szkła
ObrazekObrazek
Lancia Dedra 1.8 i.e 16v Ls
GG:7270607 GG:7270607

Anonymous

Xenony do dedry

Post autor: Anonymous » 30 mar 2006, 14:37

"Patryklancia" pisze:No niestety nierobili bo gdyby tak było już by u mnie jeździły ale chodzi mi po głowie żeby kupić dwie lampy używki wypolerować szkła włożyć zestaw xenonów z "giełdy" lub zrobić bixenony koszt ok. 1 tyś zł w najlepszej wersji, są też takie gotowe zestawy z adapterami pod żarówke h4 np. ale to nie to samo co lampa po polerce szkła

bixenony mi sie bardziej podobaja,gdzie takie cos robia

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3249
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Xenony do dedry

Post autor: Marcin_D » 30 mar 2006, 15:00

Nie kombinujcie z tymi pseudo xenonami z giełdy bo was policja pozbawi dowodu. To prościej kupić zestaw z rozbitej blumki, chyba z 3 podejdzie i wtedy zaadoptować.
Bo te z giełdy to świecą gdzie chcą i cholernie oślepiają kierowców, wiem z autopsji. Koleżka takie kupił i jak kiedyś mnie mijał to mi mało oczy nie wypadły. To jest szajs jakich mało.
Lancia i jeszcze raz Lancia

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

Awatar użytkownika
Patryklancia
Specjalista ds. części zamiennych
Specjalista ds. części zamiennych
Posty: 522
Rejestracja: 18 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

Xenony do dedry

Post autor: Patryklancia » 30 mar 2006, 15:28

Ja mówie o adaptacji xenonów i najlepiej w soczewce a szkła do polerki tylko jakby to dedrze wyglądało np. dwie soczewki za gładkim szkłem z daleka jak bmw serii 5 :lol: a to profanacja lancii takim szajsem
ObrazekObrazek
Lancia Dedra 1.8 i.e 16v Ls
GG:7270607 GG:7270607

Anonymous

Xenony

Post autor: Anonymous » 22 cze 2006, 12:14

Z tego co mi wiadomo, to jeśli ma się ksenony w aucie to muszą mieć one system samopoziomowania automatyczny, bo inaczej niebiescy mogą gwizdnąc dowód. Poza tym nie musi być polerowane szkło ( patrz kappa, czy różne mesie ). Zestaw za 1000 zł to pewnie totalna fuszera, bo oryginalnego zestawu sama przetwornica nowa pewnie tyle kosztuje.

Awatar użytkownika
larry123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 939
Rejestracja: 01 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa-Bródno-Białołęka
Kontakt:

Xenony do dedry

Post autor: larry123 » 22 cze 2006, 13:10

http://www.xenony.cebid.pl

tataj przerabiaja swiatelka ;) w Warszawie
do kappy kosztuje to 1300 zl

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”