Jaka woda w Bałtyku

Grupa Pomorskie i Zachodniopomorskie
Bea
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 216
Rejestracja: 15 kwie 2009, 9:13
Imię: Beata
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: Bea » 21 cze 2011, 6:43

faraon pisze:
Alan pisze:Będzie ktoś na początku lipca? :P
A ja będę w Sarbinowie w dniach 13 - 18 sierpień. Ktoś jeszcze.
A stamtąd, po drodze do Gizewa, zahaczam o Podczele do Watażki, biorę go na hol ;) i ... hajda na Mazury 2011 :lol: :lol:

Może to dobry pomysł no zorganizowanie przyszłorocznych wakacji Hanuś i innym, co z pod "swoich" gór nosa nie wytykają. A i my, zamiast w lodowatych wodach Bałtyku tyłki moczyć i opalać się na pustej plaży, z fajnymi ludźmi miło spędzić czas : buja w oblokach :

Awatar użytkownika
hanuś
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 1889
Rejestracja: 11 lut 2011, 22:59
Imię: Anna
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: hanuś » 21 cze 2011, 11:49

Bea pisze:Może to dobry pomysł no zorganizowanie przyszłorocznych wakacji Hanuś i innym, co z pod "swoich" gór nosa nie wytykają. A i my, zamiast w lodowatych wodach Bałtyku tyłki moczyć i opalać się na pustej plaży, z fajnymi ludźmi miło spędzić czas : buja w oblokach :
: ok2 : Tyz prowda : ok2 : Hej :!: :!: :!: buziak

Bea
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 216
Rejestracja: 15 kwie 2009, 9:13
Imię: Beata
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: Bea » 07 lip 2011, 22:31

A w Mielnie woda cieplutka : buja w oblokach : ...

Alan

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: Alan » 11 lip 2011, 15:32

Byłem...nigdy więcej.

Awatar użytkownika
sebol
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2007, 0:00
Imię: Dariusz
Lokalizacja: POLICE /Szczecin

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: sebol » 12 sie 2011, 22:24

Alan pisze:Byłem...nigdy więcej.

Trzeba było odwiedzić kogo trzeba to i mróz by nie przeszkadzał :D
LANCIA KAPPA 2.0 Turbo ( była )
Fiat Marea 1.9 JTD ( była )
LANCIA PHEDRA 2.0
Tel. 603088500
Obrazek

Awatar użytkownika
mac1us
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1321
Rejestracja: 01 wrz 2009, 20:10
Imię: Maciek
Lokalizacja: Radziszów Kraków

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: mac1us » 12 sie 2011, 22:45

Ja byłem i za rok wrócę, właśnie w Mielnie, woda zimna, ale da się wytrzymać.

Awatar użytkownika
Watazka
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1525
Rejestracja: 06 wrz 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: Watazka » 13 sie 2011, 0:26

Jak komu coś Mnie rozpierdziela ten kurort zalosny.Jak komu będzie po drodze to zapraszam w drugi wek września.Miejsca dośc.

Bea
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 216
Rejestracja: 15 kwie 2009, 9:13
Imię: Beata
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: Bea » 13 sie 2011, 6:28

sebol pisze:
Alan pisze:Byłem...nigdy więcej.

Trzeba było odwiedzić kogo trzeba to i mróz by nie przeszkadzał :D
Potwierdzam :D z właściwymi ludźmi to i chłód bałtyckiego morza nie straszno 8-O
Watazka pisze:Jak komu coś Mnie rozpierdziela ten kurort zalosny.Jak komu będzie po drodze to zapraszam w drugi wek września.Miejsca dośc.
Zapisuję się na listę :D tylko załatw słońce na niebie : buja w oblokach : coś do jedzenia przywiozę...

Lybra 1.9 jtd
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 25
Rejestracja: 21 maja 2011, 20:30
Imię: Cezary
Lokalizacja: Szczecinek

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: Lybra 1.9 jtd » 13 sie 2011, 10:50

Wczoraj bedac w sarbinowie byla tak ochydna pogoda ale sie wykompalem cos niesamowitego jaka tam jest woda a jeszcze frajde sprawily nam fale po metr-poltora metra. polecam sarbinowo

Awatar użytkownika
mac1us
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1321
Rejestracja: 01 wrz 2009, 20:10
Imię: Maciek
Lokalizacja: Radziszów Kraków

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: mac1us » 13 sie 2011, 11:20

Byliśmy jeden dzień w Kołobrzegu i według mnie tam jest dopiero lipa. Po pierwsze ludzie, nie wiem,czy tam jest tyle sanatoriów, czy co, ale chwilami czułem się jak w domu starców, plaża przy molo szeroka, ale dalej wąska i nie ciekawa, w wodzie można dojść do połowy mola i dalej jest po kolana i w sumie dla mnie najgorsze tzn. robale nie wiem co to jest, ale jest tego w cholerę, brązowe skaczące cały czas na człowieka. W moim wieku zdecydowanie bardziej przypadło mi do gustu Mielno, codzienne imprezy itp. itd. :D.

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: Gros » 13 sie 2011, 11:30

mac1us pisze:Byliśmy jeden dzień w Kołobrzegu i według mnie tam jest dopiero lipa. Po pierwsze ludzie, nie wiem,czy tam jest tyle sanatoriów, czy co, ale chwilami czułem się jak w domu starców, plaża przy molo szeroka, ale dalej wąska i nie ciekawa, w wodzie można dojść do połowy mola i dalej jest po kolana i w sumie dla mnie najgorsze tzn. robale nie wiem co to jest, ale jest tego w cholerę, brązowe skaczące cały czas na człowieka. W moim wieku zdecydowanie bardziej przypadło mi do gustu Mielno, codzienne imprezy itp. itd. :D.
Kołobrzeg nigdy szału nie robił ;) jak Ciechocinek :lol: dla ludzi w pewnym wieku :lol:
:lol: : gafa : :bitwa:

Alan

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: Alan » 13 sie 2011, 11:44

Bea pisze: Trzeba było odwiedzić kogo trzeba to i mróz by nie przeszkadzał :D
Zapewne macie rację, ale byłem w Pobierowie i jestem mocno rozczarowany.

Awatar użytkownika
annubis17
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1231
Rejestracja: 16 sie 2010, 19:41
Imię: Damian
Lokalizacja: Koszalin

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: annubis17 » 13 sie 2011, 23:12

mac1us pisze:Byliśmy jeden dzień w Kołobrzegu i według mnie tam jest dopiero lipa. Po pierwsze ludzie, nie wiem,czy tam jest tyle sanatoriów, czy co, ale chwilami czułem się jak w domu starców, plaża przy molo szeroka, ale dalej wąska i nie ciekawa, w wodzie można dojść do połowy mola i dalej jest po kolana i w sumie dla mnie najgorsze tzn. robale nie wiem co to jest, ale jest tego w cholerę, brązowe skaczące cały czas na człowieka. W moim wieku zdecydowanie bardziej przypadło mi do gustu Mielno, codzienne imprezy itp. itd. :D.
Kołobrzeg to miasto sanatoriów, więc nie dziw że tam tyle starszyzny ;) A Mielno natomiast to miasto rozpusty, nawet młodemu czasem tam ciężko wytrzymać. Buractwo tam często przyjeżdża się odchamić i tak dalej...
Citroen XM 2.1D / Lancia Kappa 2.0 VIS

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Jaka woda w Bałtyku

Post autor: Nat » 14 sie 2011, 21:21

Wiatr nad morzem północny, co zwykle oznacza ciepłą wodę i chłodniejsze powietrze - nie skwar.
i tak było dziś - woda w Dębkach - aksamit, fala wysoka, słonecznie i ciepło, ale z chłodnym wiaterkiem nie pozwalającym na poczucie "smażenia się". Łatwo się poparzyć.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Pomorskie i Zachodniopomorskie :::”