Dedra - podgrzewanie foteli

Awatar użytkownika
Rafal3123
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 95
Rejestracja: 02 lip 2009, 0:55
Lokalizacja: Białystok

Dedra - podgrzewanie foteli

Post autor: Rafal3123 » 22 sie 2010, 22:58

Kupilem nie dawno dedre sw z 97 roku, w bezpiecznikach znalazlem bezpiecznik od podgrzewania foteli a nie widze nigdzie jakiegos wlacznika ktory by za to odpowiadal, gdzie on w dedrach jest umieszczony i czy moze byc on od tak tylko ?
Lancia Dedra 2.0 8v
Lancia Dedra 2.0 SW integrale

Awatar użytkownika
Sopel
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 364
Rejestracja: 24 maja 2010, 13:25
Lokalizacja: Będzin

Re: Lancia dedra - podgrzewanie foteli

Post autor: Sopel » 23 sie 2010, 8:15

... to ja mam lepiej - mam całą instalację pod fotelami a nie mam bezpiecznika i też nie wiem gdzie się to uruchamia ;)
Lancia Delta II 1.6 PB/LPG
Fiat Tempra 1.6 PB IRL
Fiat Marea Weekend 2.4 TD
Fiat UNO 1.2 ABARTH

Lorgbow
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 419
Rejestracja: 25 sty 2009, 0:00
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lancia dedra - podgrzewanie foteli

Post autor: Lorgbow » 23 sie 2010, 14:31

Jeśli chodzi o instalację - sprawdź czy idą Ci kable do foteli(2 wtyczki do kierowcy i 1 do pasażera), bo bezpiecznik w skrzynce może być wpięty a instalacja niekoniecznie musi być położona(skrzynki trzaskali na bogate wersje i różnice były w instalacji tylko)

Jeśli masz tylko jeden kabelek w fotel kierowcy i brak u pasażera to masz tylko czujnik niezapiętych pasów u kierowcy

Grzane fotele w dedrze były chyba tylko w skórze - czy się mylę?

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6310
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Re: Lancia dedra - podgrzewanie foteli

Post autor: vanisch » 23 sie 2010, 14:33

Lorgbow pisze:Jeśli chodzi o instalację - sprawdź czy idą Ci kable do foteli(2 wtyczki do kierowcy i 1 do pasażera), bo bezpiecznik w skrzynce może być wpięty a instalacja niekoniecznie musi być położona(skrzynki trzaskali na bogate wersje i różnice były w instalacji tylko)

Jeśli masz tylko jeden kabelek w fotel kierowcy i brak u pasażera to masz tylko czujnik niezapiętych pasów u kierowcy

Grzane fotele w dedrze były chyba tylko w skórze - czy się mylę?
Wszystko się zgadza
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

Awatar użytkownika
bassman
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1680
Rejestracja: 25 sty 2007, 0:00
Imię: Szymon
Lokalizacja: Łódź

Re: Dedra - podgrzewanie foteli

Post autor: bassman » 24 sie 2010, 16:38

W alkantarze także, sam takie posiadam, z Dedry '92. W fotelach z manualną regulacją włącznik jest na tym plastiku co przykrywa metalowe części manetek od pochylania oparcia. W fotelach z elektryczną regulacją jest to najbliższy przycisk ku oparciu na panelu bocznym fotela.
Pod każdym z foteli powinna być instalacja z sześciopinową wtyczką, dodakie fotetkowo pod fotelem kierowcy jest dwupinowa tyczka do włącznika zapiętych pasów w zatrzasku zamontowanym na fotelu.
Pod każdym fotelem podgrzewanym jest przekaźnik i złącze trzypinowe, z krótką instalacją.

Mam takie fotele, w alakantarze, ale jakoś do tej pory zabrakło mi motywacji by instalację do nich poprowadzić.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”