Lybra - jak wybrać

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Odp: Lybra - jak wybrać

Post autor: Sebastian » 30 lis 2009, 8:14

minister23 pisze: hejka, a jak to było z tym ogrzewaniem postojowym, bo zastanawiam się na pewną INTENSĄ (mam na oku) ale ona chyba nie ma webasto, a może poprostu sprzedający o nim nie wie ??

a tak w ogóle to dziwne te wersje Lybry są. na przykład ostatnio oglądałem niezbyt wypasiony model z 2000 roku i miał fajną rzecz - jak elektryczne składanie lusterek !
a np INTENSA z 2002 roku w full wyposarzeniu tego bajeru nie ma :/ no i to webasto, fajny gadżet

why why why ?

Nie wiem, czy moje jest fabrycznie zamontowane, czy też zostało domontowane już po kupnie auta, u dealera - wiem, że mam model Thermo Top C firmy Webasto. Ogrzewanie postojowe wyposażeniem standardowym na pewno nie było - to kapitalna, acz droga zabawka.
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Odp: Lybra - jak wybrać

Post autor: Dudi » 30 lis 2009, 8:34

Dokładnie, Webasto nigdy nie było w seryjnym wyposażeniu żadnej wersji.
Tylko w opcji, i tylko na wybrane rynki.

Ale to dużo prądu pobiera i jeśli miesięcznie robisz mniej jak 1500-2000km to nie sądze żeby to był główny argument za zakupem Lybry.
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
letnik22
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 332
Rejestracja: 11 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Olsztynek

Odp: Lybra - jak wybrać

Post autor: letnik22 » 30 lis 2009, 9:45



hejka, a jak to było z tym ogrzewaniem postojowym, bo zastanawiam się na pewną INTENSĄ (mam na oku) ale ona chyba nie ma webasto, a może poprostu sprzedający o nim nie wie ??

a tak w ogóle to dziwne te wersje Lybry są. na przykład ostatnio oglądałem niezbyt wypasiony model z 2000 roku i miał fajną rzecz - jak elektryczne składanie lusterek !
a np INTENSA z 2002 roku w full wyposarzeniu tego bajeru nie ma :/ no i to webasto, fajny gadżet

why why why ?
ogrzewanie postojowe to była opcja, tak samo składanie lusterek.

jaren
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 26 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Chorzów

Odp: Lybra - jak wybrać

Post autor: jaren » 30 lis 2009, 23:16

Witam,
Od poczatku roku przejechalem juz ok.23tys km. Od tamtego czasu srednie spalanie wynosi 6,7l/100km (75% miasto. 25% trasa). Najmniejsze spalanie jakie udalo mi sie osiagnac to 4,8l./100km w drodze z Katowic na Mazury nie przekraczajac 120km/h. A to wszystko w Lybrze 2,4JTD - 150 KM.
Przylaczam sie do pytania jednego z poprzednich forumowiczow. Czy ESP jest nieodlacznym wyposazeniem ASR? Jak sprawdzic bez proby drogowej :) czy mam ESP?
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
dar1usan
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2009, 10:49
Skype: dar1usan
Lokalizacja: Swarzędz

Odp: Lybra - jak wybrać

Post autor: dar1usan » 19 sty 2010, 18:30

ESP jest dodatkowym wyposażeniem

Sprawdź po vinie, nie wiem na jakie kraje ale u mnie jest wersja wyposażenia, właściciel itp

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lybra/Lybra SW”