Dziwnie tani Thesis

Moderator: stabraf

Boorek

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Boorek » 13 lip 2009, 19:48

kaeres pisze:Napisz do gościa, żeby podał Ci adres gdzie stoi samochód bo masz znajomego w Anglii i on ten samochód obejrzy.
Idę o nerkę, że nie ma opcji aby ten samochód obejrzeć.
A postrasz jeszcze glinami to nagle kontakt się urwie.
bingo!! co prawda nie straszyłem policją ale dzwoniłem z angielskiego numeru....

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Taz » 13 lip 2009, 20:43

Boorek pisze:
kaeres pisze:Napisz do gościa, żeby podał Ci adres gdzie stoi samochód bo masz znajomego w Anglii i on ten samochód obejrzy.
Idę o nerkę, że nie ma opcji aby ten samochód obejrzeć.
A postrasz jeszcze glinami to nagle kontakt się urwie.
bingo!! co prawda nie straszyłem policją ale dzwoniłem z angielskiego numeru....
i?
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

Boorek

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Boorek » 13 lip 2009, 20:56

Taz pisze:
Boorek pisze:
kaeres pisze:Napisz do gościa, żeby podał Ci adres gdzie stoi samochód bo masz znajomego w Anglii i on ten samochód obejrzy.
Idę o nerkę, że nie ma opcji aby ten samochód obejrzeć.
A postrasz jeszcze glinami to nagle kontakt się urwie.
bingo!! co prawda nie straszyłem policją ale dzwoniłem z angielskiego numeru....
i?
od faceta z "firmy tansportowej nie dowiedziałem się kompletnie niczego powiedział tylko że ma auto i tyle... od "pierra dowiedziałem sie ze auto jest takie jak na zdjęciach i że on nie wie co ja więcej chce wiedziec. Nie ma możliwości obejżenia samochodu (chcialem się z nim umówić) a także nie ma możliwości wplaty pieniędzy przy odbiorze bo on ma jakąś bliżej niesprecyzowana umowę z firmą transportową... dodam że Ci kolesie nie sa anglikami i maja bardzo podobny akcent i podobne numery telefonów... wg mnie lipa : czerwona :

Awatar użytkownika
BigBen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 72
Rejestracja: 16 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: BigBen » 13 lip 2009, 23:24

No i wszystko jasne. A i wyjaśniło się czemu Thesis tani - bo wirtualny! Dziękuję wszystkim za pomoc i głos w tej rozmowie i mam nadzieję, że dzięki niej nikt już nie da się naciąć na podobne numery. Przyznam, że sam mocno się "napaliłem" na to autko ale na szczęście jak zwykle klubowa rodzinka pomogła i nie popełniłem strasznego głupstwa za które faktycznie żona łeb by mi urwała choć sama na początku mnie nakłaniała do kontaktu z Pierrem. Jeszcze raz bardzo dziękuję i chętnie odwdzięczę się za pomoc na zlocie jakimś specjalnym trunkiem...

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: grzole » 14 lip 2009, 0:25

BigBen pisze: Jeszcze raz bardzo dziękuję i chętnie odwdzięczę się za pomoc na zlocie jakimś specjalnym trunkiem...
Podziękuję w imieniu wypowiadających się: bardzo proszę kolego. Od tego jesteśmy aby wspólnie pomagać sobie ze skomplikowanymi sprawami czy w trudnych sytuacjach.
Co do Trunku nie wiem jak inni ale dla mnie Pepsi jest lepsza niż Coca-Cola. Dla młodego narybku w osobach typu Nat'owego Stasia i jemu podobnych zalecam oferowanie UHT. ;)
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Boorek

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Boorek » 29 lip 2009, 14:06

BigBen pisze:No i wszystko jasne. A i wyjaśniło się czemu Thesis tani - bo wirtualny! Dziękuję wszystkim za pomoc i głos w tej rozmowie i mam nadzieję, że dzięki niej nikt już nie da się naciąć na podobne numery. Przyznam, że sam mocno się "napaliłem" na to autko ale na szczęście jak zwykle klubowa rodzinka pomogła i nie popełniłem strasznego głupstwa za które faktycznie żona łeb by mi urwała choć sama na początku mnie nakłaniała do kontaktu z Pierrem. Jeszcze raz bardzo dziękuję i chętnie odwdzięczę się za pomoc na zlocie jakimś specjalnym trunkiem...
cala przyjemnosc po mojej stronie- w koncu jestesmytu po to zeby sobie pomagac... pozdrawiam

-- 29 Lip 2009, 14:05 --

przypomina Wam to coś????Koleś nie daje za wygraną...

argenta67

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: argenta67 » 29 lip 2009, 16:55

Długo nie było : czerwona :

Awatar użytkownika
BigBen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 72
Rejestracja: 16 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: BigBen » 29 lip 2009, 21:55

Jak widać ma zacięcie... tylko tym razem auto o rok młodsze i troszkę droższe a śpiewka o zmarłym ojcu i tak dalej i tak dalej...

Awatar użytkownika
kaeres
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 20 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Wodzislaw Sl., Poland

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: kaeres » 30 lip 2009, 8:18

Nie, tym razem rozwód :)
Ma żonę Polkę z którą się rozwodzi i musiał wrócić do Anglii, a samochód musi sprzedać ponieważ ma kierownicę na Europę.

Awatar użytkownika
solarzmr
Moderator
Moderator
Posty: 2669
Rejestracja: 01 mar 2008, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: solarzmr » 30 lip 2009, 10:52

Ogłoszenie zostało usunięte przez pracownika otoMoto
Uffff....

argenta67

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: argenta67 » 30 lip 2009, 19:41

kaeres pisze:Nie, tym razem rozwód :)
Ma żonę Polkę z którą się rozwodzi i musiał wrócić do Anglii, a samochód musi sprzedać ponieważ ma kierownicę na Europę.
O ty, że wziął rozwód to mi pisał przy pierwszej próbie sprzedaży.

Awatar użytkownika
kaeres
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 20 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Wodzislaw Sl., Poland

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: kaeres » 30 lip 2009, 19:52

Ja z nim teraz koresponduję.
Porobię go w jajco i Wam zapodam temat na koniec.

argenta67

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: argenta67 » 30 lip 2009, 20:06

kaeres pisze:Ja z nim teraz koresponduję.
Porobię go w jajco i Wam zapodam temat na koniec.
Myślę, że właśnie to go kręci, zainteresowanie ściemą a może ktoś łyknie haczyk. : czerwona :

OscarIce
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2009, 18:11
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: OscarIce » 07 sie 2009, 18:18

tezprzeczytałem ofertę z tej firmy, tylko jest to audi i koleś niby był zaręczony i auto jest na polskich tablicach w angli bo nie opłaca się przerabiać, koleś nazywa się Edgar Ward

Napiszcie czy wasze historie z rozwodami lub zaręczynami dotyczyły innych aut??

Boorek

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Boorek » 07 sie 2009, 18:40

OscarIce pisze:tezprzeczytałem ofertę z tej firmy, tylko jest to audi i koleś niby był zaręczony i auto jest na polskich tablicach w angli bo nie opłaca się przerabiać, koleś nazywa się Edgar Ward

Napiszcie czy wasze historie z rozwodami lub zaręczynami dotyczyły innych aut??
jak widać koleś sprzedaje nie tylko Lancie i Audi, ale równiez i BMW ciekawe co jeszcze.... mozesz podac link do ogłoszenia o tym audi? Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thesis”