Dedra - jak wymontować oparcie ?

Anonymous

Dedra - jak wymontować oparcie ?

Post autor: Anonymous » 24 lut 2005, 19:33

Witam.
Jak wymontowac tylna kanape /oparcie/ zeby dostac sie do tylnej polki/chce ja wymontowac i zamontowac nowa/nadmieniam,ze w mojej DEDRZE tylna kanapa nie jest skladana.

tapatic
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 56
Rejestracja: 23 lip 2004, 0:00
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Kielce

Re: Jak wymontowac oparcie?

Post autor: tapatic » 24 lut 2005, 20:10

"Krzysztof" pisze:Witam.
Jak wymontowac tylna kanape /oparcie/ zeby dostac sie do tylnej polki/chce ja wymontowac i zamontowac nowa/nadmieniam,ze w mojej DEDRZE tylna kanapa nie jest skladana.
Nie ma wersji ze sztywna kanapą.
Jednakże jeżeli tak masz to pewnie trzeba zanurkować do bagażnika i szukać śrub...
tapatic
lancia dedra 1,8 94r
uno 1,0 88r
Astra 1,6 98r automat
teraz Zafira 1,8 99r automat

Anonymous

Dedra - jak wymontować oparcie ?

Post autor: Anonymous » 27 lut 2005, 16:29

jest wersja ze sztywna kanapa ja mam taka. trzeba najpierw wyjąc to naczym sie siedzi w tym celu odkrecamy dwie sruby znajdujace sie "miedzy nogami" pasazerów i wyciagamy siedzisko. potem jak dobrze pamietam trzeba odkrecic 2 albo 3 sruby znadujace sie pod oparciem. i teraz chyba najwazniejsze całe oparcie trzeba podniesc do góry z tyłu sa haki. podnosimy łapiąc za dół i pchamy w góre tak by oparcie nie odchylało sie od tylnej ściany tzn nie ciagniemy za dół do przodu.... jak już ruszy "puści" to potem trzeba troszke pomajstrowac i jakos wyskoczy sam robiłem to tylko raz i nie pamietem jak to dokladnie było powodzenia

Anonymous

Dedra - jak wymontować oparcie ?

Post autor: Anonymous » 08 lut 2006, 19:02

Żeby nie pisac nowego postu, mam zamiar kupic nowe siedzonka do mojej niuni, razem z boczkami ( z tym nie będzie problemu ) , mam tak jak krzysiek sztywne siedzisko tylne, te co chcę kupić są dzielone, teraz pytanie, czy są jakieś dodatkowe elementy które musze zamontować do prawidłowego działania tych siedzisk :?:

Awatar użytkownika
nomads
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 162
Rejestracja: 24 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Dedra - jak wymontować oparcie ?

Post autor: nomads » 09 lut 2006, 16:15

"maciej" pisze:Żeby nie pisac nowego postu, mam zamiar kupic nowe siedzonka do mojej niuni, razem z boczkami ( z tym nie będzie problemu ) , mam tak jak krzysiek sztywne siedzisko tylne, te co chcę kupić są dzielone, teraz pytanie, czy są jakieś dodatkowe elementy które musze zamontować do prawidłowego działania tych siedzisk :?:
Tak samo planuję wymienic sztywna kanape na dzieloną Ale myślę że bedzie z tym trochę więcej roboty . Kanapy które mozna składać zazwyczaj maja w innych miejscach zaczepy. Żeby je mozna było składać
trzeba mieć do nich dostęp. Jak się mi uda zrobić to na pewno napiszę
Lancia Dedra 1.8 ie
Lancia Dedra 1.8 ie
Fiat 125 p
Peugot 206
604-957-586

Anonymous

Dedra - jak wymontować oparcie ?

Post autor: Anonymous » 10 lut 2006, 18:45

Jeżeli masz juz u siebie takie w garażu, to bym sie cieszył jak cos opiszesz, bo mam zamiar takowe kupić, ale nie wiem czy ma sens :wink:

Awatar użytkownika
mario09
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 947
Rejestracja: 12 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom - Wierzbica woj. mazowieckie

Dedra - jak wymontować oparcie ?

Post autor: mario09 » 10 lut 2006, 19:14

"maciej" pisze:Jeżeli masz juz u siebie takie w garażu, to bym sie cieszył jak cos opiszesz, bo mam zamiar takowe kupić, ale nie wiem czy ma sens :wink:
Ja moge tylko powiedziec jak jest w Themie z dzielonymi siedzeniami. Otoz nie ma problemu z podmiana w miejsce "sztywnych". Sa fabryczne otwory do przykrecenia i "szkielet" dzielonych wpasowuje sie idelanie. Mysle, ze w Dedrze bedzie podobnie. Jesli macie okazje kupic za dobre pieniazki to polecam.
Lancia Thema III 2.0 i.e.+gaz II gen. (zestaw Lovato LovU2)
Lancia Thema III 2.5 turbo ds LS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”