Lybra - puknięcia z prawej strony z przodu...

STOD
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 399
Rejestracja: 19 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Lybra - puknięcia z prawej strony z przodu...

Post autor: STOD » 28 maja 2009, 13:39

Witam,
Coś się chyba u mnie zaczyna.Przy kołach skręconych w prawo przy delikatnym najechaniu np. na bardzo niski krawężnik czy próg słychać z prawej strony stuknięcie, dość ciche narazie.Ale sprawdzałem luzy i nie ma niby nic.Luzy były sprawdzane na podniesionym samochodzie, dlatego zastanawiam się nad stabilizatorem, bo on hałasuje przy obciążeniu.Co myślicie???? Bo przeguby są w porządku...Może końcówki drążków ale nie było luzu przecież...
Problem polega też na tym,że kiedy ruszam i na postoju zakręcę kierownicą to z tej prawej strony też pojawia się czasem jakby stuknięcie.Z tym,że podkreślam , przegub jest dobry...Co to za ścierwo?

Awatar użytkownika
jaro1959
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 410
Rejestracja: 20 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Lybra - puknięcia z prawej strony z przodu...

Post autor: jaro1959 » 28 maja 2009, 13:54

Niedawno miałem podobny problem. Na szarpakach nic nie wykazało, a okazały się luźne gałki na układzie.

Awatar użytkownika
deltalukasz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 59
Rejestracja: 25 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Lybra - puknięcia z prawej strony z przodu...

Post autor: deltalukasz » 29 maja 2009, 14:05

STOD pisze:
Problem polega też na tym,że kiedy ruszam i na postoju zakręcę kierownicą to z tej prawej strony też pojawia się czasem jakby stuknięcie.Z tym,że podkreślam , przegub jest dobry...Co to za ścierwo?
A u mnie gorne mocowanie amora bylo luzne i lekko walilo.Z tym ze ja dopiero zmienialem amorki i nie dokrecilem a u ciebie moze byc walniete bo chyba lozyska itp tez sie wyrabiaja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”