Kappa - orginalne alufelgi 15"

Awatar użytkownika
Savi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 185
Rejestracja: 07 gru 2005, 0:00
Imię: Sławek
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Kappa - orginalne alufelgi 15"

Post autor: Savi » 12 sty 2006, 8:12

Szukam orginalnych felg aluminiowych 15" do Lanci Kappy.Jestem początkującym, więc rozgryzam cały czas zasady funkcjonowania klubu.
Gdzie mógłbym się dowiedzieć czegoś więcej, może jakaś stronka www itp.
Obecnie mam stalowe felgi na których są zimowe oponki, ale jeszcze trochę i bedzie wiosna.Może ktoś się zastanawia dlaczego 15" więc dlatego bo mam opony na lato i nie chcę dodatkowo wydawać kasy na inne opony gdybym się zdecydował powiedzmy na 17". Szukam już trochę czasu w różnych serwisach internetowych i nic nie znalazłem.Proszę więc was o pomoc. Z góry chcę wszyskim podziękować za wszelką informację.
-----------Savi---------------
Lancia Kappa SW LE 2.0 20V VIS 155KM 97r + LPG Prins VSI

Anonymous

Kappa - orginalne alufelgi 15"

Post autor: Anonymous » 12 sty 2006, 8:17

Na dzień dobry witam, teraz do twojego pytania, jakie potrzebujesz, nowe czy używki, wystarczy poszukać na forum a odpowiedź znajdzie się sama, nie masz daleko do 3-miasta a tam znajdziesz prawie wszystko :wink:

Awatar użytkownika
Savi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 185
Rejestracja: 07 gru 2005, 0:00
Imię: Sławek
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Kappa - orginalne alufelgi 15"

Post autor: Savi » 12 sty 2006, 11:49

Wszystko fajnie. Własnie zacząłem szukać na forum i w internecie. Myślę że chciałbym kupić za rozsądną cenę nawet nowe ale mogą być używki. Wiem jest ich dużo, ale nie wiem czy jest to problem z rozmiarem, czy też inny problem. Orginalny rozmiar felg do lanci kappy jest taki: 5x108, 6.5x15 H2, oraz najważniejsze ET 31. W zasadzie to od ET będzie zależało czy felga nie bedzie zawadzać o zaciski hamulcowe.Dlatego też trudno jest dostać takie felgi.Jeśli wiesz z jakim ewentualnie max ET felga bedzie dobrze dopasowana to daj znać.W zasadzie znalazłem na stronie felgi ale z ET35 i nie wiem czy będą pasować.
-----------Savi---------------
Lancia Kappa SW LE 2.0 20V VIS 155KM 97r + LPG Prins VSI

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - orginalne alufelgi 15"

Post autor: Luckyy » 12 sty 2006, 20:14

z tego co niektorzy pisali to z ET35 moga pasowac, aczkolwiek zalezy wszystko od uksztaltowania ramion, jak masz mozliwosc to lepiej zalozyc i miec pewnosc ...
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”