Kappa+inwestycje,czy Tereska do 40k.

Moderator: stabraf

nietoperz

Kappa+inwestycje,czy Tereska do 40k.

Post autor: nietoperz » 14 sie 2008, 18:23

Tony wydaje mi się że lepiej zainwestować w nowsze auto niż pakować w Kappę. Poza tym chyba będzie większe wzięcie dla dodatkowego zajęcie (wożenie do ślubów).

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Kappa+inwestycje,czy Tereska do 40k.

Post autor: Taz » 14 sie 2008, 18:38

"darkobo" pisze:
"Taz" pisze:Thesis na pewno jest nowsza technologicznie od Kappy. To daje większe bezpieczeństwo i chyba bezawaryjność (...)
Może się mylę, ale mnie się wydaje, że im bardziej zaawansowane technologicznie auto, tym większa awaryjność - więcej czujników do ulegania awarii, więcej wrażliwej elektroniki, a tym akurat tezka jest napakowana. Większy komfort niewątpliwie, ale coś za coś.
Zgadzam, się, ale akurat tutaj w podtekście miałem przede wszystkim na myśli wiek auta.
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Kappa+inwestycje,czy Tereska do 40k.

Post autor: fazi » 14 sie 2008, 18:45

Lancia to taki samochód ,ze mozna sie miło rozczarować i jeżdzić bez inwestycji ,a można wdupić jak nic.Toteż ja poczyniłem w kappe spore inwestycje i teraz kupie następną do tkania kasy?...
Jednak należy pamiętać ,że stare to jest dobre wino i skrzypce,juz napewno nie włoskie auto.Biorą jednak góre walory estetyczne i pasja.
Masz kase kup tylko nie wypstykaj sie do reszty ,piękna włoszka uwielbia ciągłe adorowanie i morze prezentów :D
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Sixt

Kappa+inwestycje,czy Tereska do 40k.

Post autor: Sixt » 14 sie 2008, 19:03

"Przemo" pisze:
"Sixt" pisze:Ja bym nie inwestował w Kappę takich sum jeśli nie miałbym zamiaru przejeździć tym autem x lat ... Chyba że by mi gótówka pozwalała się tym nie przejmować ..

Ale mając 40 tysięcy złotych nie sądzę abym decydował się na Lancię ..
Przepraszam że zrobie OFF-a ale co Sixt Z Twoją Kappą??
[*]

Umarła śmiercią naturalną ... Jakieś fatum ogólnie, mojemu koledze dzisiaj też prawdopodobnie zmarł silnik w Kappie ..

Awatar użytkownika
NajMlodszyM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 408
Rejestracja: 18 paź 2006, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Poręba Wielka/Gdańsk

Kappa+inwestycje,czy Tereska do 40k.

Post autor: NajMlodszyM » 14 sie 2008, 19:23

"fazi" pisze:Lancia to taki samochód ,ze mozna sie miło rozczarować i jeżdzić bez inwestycji ,a można wdupić jak nic.Toteż ja poczyniłem w kappe spore inwestycje i teraz kupie następną do tkania kasy?...
Jednak należy pamiętać ,że stare to jest dobre wino i skrzypce,juz napewno nie włoskie auto.Biorą jednak góre walory estetyczne i pasja.
Masz kase kup tylko nie wypstykaj sie do reszty ,piękna włoszka uwielbia ciągłe adorowanie i morze prezentów :D
Co racja, to racja ! Jako skrzypek, potwierdzam to, iż stare skrzypce są dobre :D

Pozdrawiam

Ps. Moja Lancia jest bezawaryjna 8)
Obrazek

tony
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 381
Rejestracja: 24 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa...ale nie mam swojego miejsca...

Kappa+inwestycje,czy Tereska do 40k.

Post autor: tony » 15 sie 2008, 1:48

Decyzja w połowie podjęta.
-Na razie LEKKIE inwestycje w kappę,tzn lepsze głośniki,może wzmacniacz,naprawa lub wymiana fotela kierowcy(niebieska alcantara jak ktoś ma do sprzedania) i dbanie o autko jak do tej pory.

-Na nowy samochód poczekam jeszcze rok lub dwa (najpierw muszę umeblować nowe mieszkanko:)

-Typy nowego auta na chwilę obecną.

Volvo kombi 80tka ta uterenowiona
Thesis
Saab Kombi ten w okularkach.
Vectra C Kombi

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Kappa+inwestycje,czy Tereska do 40k.

Post autor: Taz » 15 sie 2008, 6:21

"tony" pisze:Volvo kombi 80tka ta uterenowiona
Volvo V70 XC :)
http://www.auto-tuning-news.com/image/b ... XC70-2.jpg[/img]
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”