Dedra - tylne światła po Face-liftingu

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
angel
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 122
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin/London

Dedra - tylne światła po Face-liftingu

Post autor: angel » 04 lip 2008, 19:51

czesc zakupilem tylne swiatla do DEDRY ale te Face-liftingu , i mam problem nie pasuja.....

juz wyjasniam na czym polega moj problem.... te wewnetrzne byly ze srodkami na zarowki, lecz zewnetrzne byly bez srodka czyli same klosze..... wklady od swiatel starych nie pasuja.... Juz mnie to dobija nie wiem skad moge dostac lub zakupic srodki na zarowki od wersji po face-liftingu....


Prosze was Chlopaki i dziewczeta POMOZCIE MI.... chce zeby lancia byla idealna, a z waszym udzialem wierze, ze moze sie udac.....
Tuning niezna Litosci
DEDRA 2.0T 0-100km/h= 6.6sec
1.4mili= 15.05sec
G-tech sprawdzony, Miny innych posiadaczy aut= BEZCENNE
Lancia- pozostały wspomnienia...

Tel. 504-388-884

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Problem a zarazem prosba o pomoc...

Post autor: aro » 04 lip 2008, 23:19

No masz ci los :D Przerabiałem to w środe i próbowałem dopasowac do nowych kloszy te stare wkłady i co się okazało, że się troche różnią i nie wejdą tam. Ale, same wkłady to nie wszystko :wink: Jeszcze trzeba przerobic wtyczki, bo z tych starych też nie pasują. Ja je w odpowiednim miejscu poobcinałem nożem i dopasowałem, teraz mi wszystko ładnie świeci. Nawet znajomi stwierdzili, że auto teraz lepiej wygląda. : yesyes :

Awatar użytkownika
zoom
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 513
Rejestracja: 25 lip 2007, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: StalowaWola Ulubione piwo: Żywiec
Kontakt:

Problem a zarazem prosba o pomoc...

Post autor: zoom » 05 lip 2008, 7:36

U mnie tez byly przerabiane tylne lampy. Z wtyczkami jest powycinane jak pisze aro.. a co do lamp to chyba dobra opcja bylo by zakupienie kompletnych lampek.
pozdr.
1.9 JTD driver.
HITart - Spoty na telebimy i monitory reklamowe
http://www.hitart.com.pl

Awatar użytkownika
angel
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 122
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin/London

Problem a zarazem prosba o pomoc...

Post autor: angel » 05 lip 2008, 8:53

chlopaki dzieki za posty, ale z wtyczka to najmniejszy problem.... ja sie pytalem czy te stare wklady mozna przerobic zeby w nowy klosz to wsadzic... ZOOM gdyby to bylo takie proste to napewno tak bym zrobil zakupilbym cale lampki....ale bylem praktycznie wszedzie i tylko klosze zakupilem a wkladow nie ma....


A tak pozatym to gadal ze mna jakis twoj sasiad w sprawie mojej Lancii (to do ZOOM)
Tuning niezna Litosci
DEDRA 2.0T 0-100km/h= 6.6sec
1.4mili= 15.05sec
G-tech sprawdzony, Miny innych posiadaczy aut= BEZCENNE
Lancia- pozostały wspomnienia...

Tel. 504-388-884

Awatar użytkownika
Watazka
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1525
Rejestracja: 06 wrz 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Kołobrzeg

Problem a zarazem prosba o pomoc...

Post autor: Watazka » 05 lip 2008, 9:11

aro łobuzie trzeba było dryndnąc to i wtyczki by poszły.Aty z nożem ?Do lucynki?

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Problem a zarazem prosba o pomoc...

Post autor: aro » 05 lip 2008, 10:12

"Watazka" pisze:aro łobuzie trzeba było dryndnąc to i wtyczki by poszły.Aty z nożem ?Do lucynki?
Tylko toroche je podciołem (te wtyczki plastikowe) i teraz ładnie wszystko świeci. Niebawem fotki.

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Problem a zarazem prosba o pomoc...

Post autor: aro » 05 lip 2008, 10:25

"angel" pisze:chlopaki dzieki za posty, ale z wtyczka to najmniejszy problem.... ja sie pytalem czy te stare wklady mozna przerobic zeby w nowy klosz to wsadzic... ZOOM gdyby to bylo takie proste to napewno tak bym zrobil zakupilbym cale lampki....ale bylem praktycznie wszedzie i tylko klosze zakupilem a wkladow nie ma....
A więc tak, stare wkłady na 99% nie będą pasowały do nowych lamp, ponieważ ja też chciałem założyc stare, ale otwór na przykręcanie jest w innym miejscu, do tego jej konstrukcja jest troch inna i jeszcze do nowej potrzebujesz żarówke PY 21 Wat malowaną na pomarańczowo do kierunkowskazów, no i jeszcze te wtyczki :wink:

Awatar użytkownika
angel
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 122
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin/London

Problem a zarazem prosba o pomoc...

Post autor: angel » 05 lip 2008, 11:15

wiec moje pytanie.... czy ktos na forum mialby na sprzedaz wklady do lamp po face-liftingu??
Tuning niezna Litosci
DEDRA 2.0T 0-100km/h= 6.6sec
1.4mili= 15.05sec
G-tech sprawdzony, Miny innych posiadaczy aut= BEZCENNE
Lancia- pozostały wspomnienia...

Tel. 504-388-884

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”