Kappa - sterowanie elektrycznymi szybami

wojtas
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 104
Rejestracja: 09 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Zabrze

Kappa - sterowanie elektrycznymi szybami

Post autor: wojtas » 06 lis 2005, 12:38

Jeszcze jeden problem.Czy ktos juz przerabial temat zacinajacego sie sterowania szybami.Problem wyglada tak ze czasami musze kilka razy klikac na przycisk opuszczania lub podnoszenia szyby(nie zaleznie ktorej)aby w koncu zadzialalo.Lub np nacisne na otwieranie i reaguje od razu a za momencik chce zamknac i nic znowu trzeba klikac do skutku.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Kappa - sterowanie elektrycznymi szybami

Post autor: Tomasz » 06 lis 2005, 12:40

Prawdopodobnie zaśniedziały styki w wyłączniku
Trza wyczyścic ale ja ci nie pomogę bo tego jeszcze nie miałem przyjemności robi w Kappie
Obrazek

wojtas
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 104
Rejestracja: 09 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Zabrze

Kappa - sterowanie elektrycznymi szybami

Post autor: wojtas » 06 lis 2005, 12:44

Stykow wylacznika bym raczej nie podejzewam,moze kostka calego sterownika bo dzieje sie tak nie przy jednej szybie ale przy wszystkich nie ma reguly kiedy i ktora.

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Kappa - sterowanie elektrycznymi szybami

Post autor: Tomasz » 06 lis 2005, 12:48

"wojtas" pisze:Stykow wylacznika bym raczej nie podejzewam,moze kostka calego sterownika bo dzieje sie tak nie przy jednej szybie ale przy wszystkich nie ma reguly kiedy i ktora.
No to w takim przypadku trzeba usterki szuka w innym miejscu
Obrazek

Awatar użytkownika
monterek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 92
Rejestracja: 11 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Legionowo

Kappa - sterowanie elektrycznymi szybami

Post autor: monterek » 06 lis 2005, 13:12

ja mam podobny problem w dedrze ale gdy nie chca mi sie otworzyc szyby to poprostu wystarczy ze poruszam sterownikiem elektrycznych szyb i zaczynaja dzialac wydaje mi sie ze to przekazniki w sterowniku ale nie mam za wiele czasu zeby zobaczyc i jeszcze przy wysokiej temp w autku powyzej 30stopni tez ich nie moge otworzyc dobiero jak temp spadnie do 25 dzialaja takze podejrzewam ze i u ciebie jest problem z pekaznikami musisz rozebrac sterownik i sprawdzic czy styki w przekazniku chodza prawidlowo

Awatar użytkownika
lukasz22i
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 341
Rejestracja: 15 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Bolesławiec woj. dolnośląskie

Kappa - sterowanie elektrycznymi szybami

Post autor: lukasz22i » 07 lis 2005, 0:32

Mam to samo, nie jest to nagminne ale jednak dośc denerwujące, czasem musze stuknąć "pięścią" w tapicerke pod przełącznikiem i wtedy chodzi, nie wiem czemu ale zacina sie tylko szyba od kierowcy, prawa dziala odrazu po przycisnieciu!?
Bolesławiec Lancia Fan!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”