Integrale - problemy z prostatą...

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Integrale - problemy z prostatą...

Post autor: Nat » 13 kwie 2008, 12:57

Witam,

moja leciwa (to już 19 lat :!: ) Integralka cierpi na typowo męski problem- nie trzyma moczu- póki się przyspiesza wsjo w pariadkie, kiedy hamuje- ze spryskiwaczy leciutko (a jak się gwałtownie hamuje- to mocniej) leci płyn. Niby leci leciutko, ale tak czy siak jest to denerwujące. Czy ktoś z Was orientuje się, który zaworek i gdzie się znajdujący trzeba wymienić?
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
marmal
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: 15 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Integrale - problemy z prostatą...

Post autor: marmal » 13 kwie 2008, 14:32

Nat pisze:Witam,

moja leciwa (to już 19 lat :!: ) Integralka cierpi na typowo męski problem- nie trzyma moczu- póki się przyspiesza wsjo w pariadkie, kiedy hamuje- ze spryskiwaczy leciutko (a jak się gwałtownie hamuje- to mocniej) leci płyn. Niby leci leciutko, ale tak czy siak jest to denerwujące. Czy ktoś z Was orientuje się, który zaworek i gdzie się znajdujący trzeba wymienić?
Nat z tym problemem powinieneś raczej zwrócić się do Grzesia lub Macieja, niewiele integralek jest wśród użytkowników forum.
Z tego co napisałeś, by problem nie występował musisz ciągle przyspieszać
i nerwy miną :) Jeśli idzie o zaworek- w przypadku męskim to z tego co wiem należy szukać na rozwidleniu kończyn dolnych ale przecież to kobieta : zawstydzony : Ja bym nie wymieniał : nieee : Gaz do dechy :zjezdzam:
Pozdrawiam - Marian

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Integrale - problemy z prostatą...

Post autor: Nat » 13 kwie 2008, 14:43

Pytam ogólnie, bo problem może dotyczyć również innych wiekowych cudeniek.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
bassman
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1680
Rejestracja: 25 sty 2007, 0:00
Imię: Szymon
Lokalizacja: Łódź

Integrale - problemy z prostatą...

Post autor: bassman » 13 kwie 2008, 20:46

Na wężyku powinieneś mieć zaworek zwrotny membranowy, takie małe coś o budowie przypominającej króciec łączący dwa wężyki z pastylką okrągłą z dziurką na jego środku. Prawdopodobnie zawiesiła się membrana w tym ustrojstwie. Kiedyś miałem podobny problem ze spryskiwaczem tylnej szyby, po rozebraniu tego i oczyszczeniu już się nie da złożyć. Najczęściej zapycha się syfem ze zbiorniczka spryskiwaczy. Polecam szrot lub sklep z częściami Fiata - nawet Cinquecento miało takie coś.

Pozdrawiam.
Dla klubowiczów naprawię, wyreguluję samochód, instalację lpg.
Wykonam naprawy (spawanie) w stali, żeliwie, miedzi, aluminium, głównie TIGiem.


Żony:
Lancia Musa Platino 1,4 16V
Moje:
Lancia Dedra LX SW 1,6 mpi 95' - NA SPRZEDAŻ, z pokaźnym pakietem części.
Lancia Dedra LS SW 1,6 mpi 96 - dawca części, w pakiecie j.w.

: yesyes : Czerwony Gruz - Honker 91'
Pupowóz - Jeep Commander

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Integrale - problemy z prostatą...

Post autor: Nat » 13 kwie 2008, 21:07

Dzięki, dzięki, choć zważywszy na to, że zbiorniczek jest w bagażniku, to ten zaworek może być b=na całej długości... Zobacze najsampierw przy oknie , a potem jesli nie znajdę, to w bagażniku...
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Bany
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 895
Rejestracja: 29 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Integrale - problemy z prostatą...

Post autor: Bany » 13 kwie 2008, 21:41

u mnie jest na nagrzewnicy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”