Dedra - problem z fabrycznym alarmem

Anonymous

Dedra - problem z fabrycznym alarmem

Post autor: Anonymous » 21 wrz 2005, 11:11

Witam! Jestem tu nowym użytkownikiem i pilnie poszukuję schematu z fabrycznie zamontowanym alarmem do Dedry 95r. 1.6 mpi.
Opis: central z pilota działa, po zdjęci klemy z akumulatora słychać w syrence delikatne piski, po szybkim przekreceniu kluczyka start-stop-start przez 2 sekundy świeci dioda ale alarm się nie włącza, brak błysku kierunkowskazów i piknięcia syrenki. Pomóżcie, co zrobić....?

Anonymous

Dedra - problem z fabrycznym alarmem

Post autor: Anonymous » 21 wrz 2005, 17:00

W schowku gdzie się otwiera tylny bagażnik i wlew paliwa, obok znajduje się zaślepka, pod nia powinno być wejście na kluczyk do uruchamiania alarmu {jeżeli taki posiadasz}, włóż go i przekręć w stronę kierowcy. No i bym zapomniał a może i nie, NOWI UZYTKOWNICY LANCI BARDZO PROSZĘ O UZUPEŁNIANIE PROFILU :wink:

Anonymous

Dedra - problem z fabrycznym alarmem

Post autor: Anonymous » 21 wrz 2005, 22:08

Dziekuję za zainteresowanie ale o tym wyłączniku to ja doskonale wiem. Problem tkwi gdzieś głębiej. Niby instalacja alarmu jest cała sprawna a on nadal nie chodzi.

Anonymous

Dedra - problem z fabrycznym alarmem

Post autor: Anonymous » 22 wrz 2005, 16:04

Wejdź w DOWNLOAD i znajdź tam instrukcje dedry w języku niemieckim, moze coś znajdziesz, a i tak niewiem skąd pochodzisz :wink:


Anonymous

Dedra - problem z fabrycznym alarmem

Post autor: Anonymous » 27 wrz 2005, 18:30

tak jak prosiłeś,
foty działają tylko się troche długo otwierają :?




P.S
Nie wiem czy rozgryzanie instalacji alarmowej na forum to najlepszy pomysł

Anonymous

Dedra - problem z fabrycznym alarmem

Post autor: Anonymous » 27 wrz 2005, 18:44

Co do alarmu, to niema alarmu którego by polak nieuszkodliwił, a tych fabrycznych to już wogóle :wink:

Anonymous

Dedra - problem z fabrycznym alarmem

Post autor: Anonymous » 27 wrz 2005, 21:57

Witam! Dziekuję za podesłanie tych fotek z instrukcji obsługi, którą nawiasem mówiąc posiadam :D . Ja potrzebuję jednak czegoś bardziej szczegółowego, gdzie dokładnie będzie rozrysowany schemat z kolorami przewodów i numerami połczeń.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”