Kappa - gdzie jest czujnik temperatury od klimy ?

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kappa - gdzie jest czujnik temperatury od klimy ?

Post autor: tomek » 08 paź 2003, 12:38

"Krzysiek" pisze:a gdzie to jest...
Mam to gdzieś. Śliska la strada, niedomknięte drzwi posteriore itd :wink: . Już wiem wszystko. Poza tym włoski samochód - włoskie napisy :)
Znam troche niemiecki, wiec zdecydowalem sie na ten jezyk i juz mi to nie przeszkadza ;).
Chyba od 98 w angielskim jest C.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Anonymous

Kappa - gdzie jest czujnik temperatury od klimy ?

Post autor: Anonymous » 08 paź 2003, 13:01

jak trafie anglielski z F, to sie bede martwil i kombinowal

Rysiek

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - wyświetlacz climatronic'a no i po problemie !

Post autor: Arek » 09 paź 2003, 9:41

Wczoraj sygnalizowałem problem z wyswietlaczem klimatronica. Otóz kilka minut po uruchomieniu silnika wyświetlacz zmieniał się - po sygnalizaqcji lód na drodze - w tryb klimy ręcznej (krechy). Dobrzre podejrzewałem ze to kwestia czujnika temperatury. :lol:
Zajrzałem do instrukcji i ............... tam napisano, że takie objawy są związane z awarią jednego z 3 czójników temperatury obsugujących klimatronica. :x
No cóż od razu przypomniał mi sie zwisający kabelek od lusterka (od kierowcy). Kradziej ukradł mi go ostatnie nocy! :evil:
Po założeniu nowego czujnika (od spodu lusterka) wszystko wróciło do normy :roll: Swoja drogą to mogli inaczej wymyslić jego umocowanie. Bo tak wyjęcie tego czójnika to 1 min roboty.
Oczywiście decyzja zapadła i od dzisiejszej nocy Luci stoi już na parkingu strzezonym. Tylko kobita narzeka bo trzeba zapalać na parking 10 min. :lol: Nie bardzo ja rozumię bo przecież to ja to robię.
Także opisuję ten przypadek aby inni Lancisti zdobyli doświadczenie.
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kappa - gdzie jest czujnik temperatury od klimy ?

Post autor: tomek » 09 paź 2003, 10:09

"dex7" pisze:jak trafie anglielski z F, to sie bede martwil i kombinowal

Rysiek
Jezyki sie przestawia. Trzyma sie chyba service przy zalaczaniu zaplonu i wybiera: rodzaj silnika (benz/diesel) i jezyk.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”