Czy da radę odratować te boczki ?

Awatar użytkownika
coyotee
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2017, 19:22
Imię: Sebastian
Lokalizacja: WZY/Żyrardów

Czy da radę odratować te boczki ?

Post autor: coyotee » 14 paź 2017, 21:47

Witam forumowiczów.

Tapicerka drzwi mojej smoczycy prezentuje się tak jak widać na zdjęciach poniżej. Czy są jakieś środki, które dadzą radę to doczyścić, czy niestety czeka mnie poszukiwanie tapicerki w lepszym stanie ?
006.jpg
007.jpg
008.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
...zawsze na przekór :sauer036:

szwagier-lublin
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 203
Rejestracja: 27 sie 2015, 11:38
Imię: Tomek
Lokalizacja: Lublin

Re: Czy da radę odratować te boczki ?

Post autor: szwagier-lublin » 14 paź 2017, 22:00

Witaj kolego ponownie :) Zajechałem ostatnio ze swoją Lyberką do zakładu trudniącego się praniem tapicerki samochodowej. Gość popatrzył - alkantara. Nie ma problemu. Jak się wie jak to ugryźć - to będzie nówka sztuka. Grunt, żeby nie używać szczotki. Ocenił pranie kanapy i przednich foteli na około 150 - 160 zł. 200zł zaśpiewał z praniem boczków, więc łatwo wyliczyć, że dyszka za jeden :D Jeśli fotele w znośnym stanie masz, to po prostu odwiedź podobny zakład/myjnię i za 40-50 zł będziesz miał na wieczór funkiel nówki 4 boczki. Szkoda zachodu i ryzyka, że zmechacisz... Oni wiedzą, jak to potraktować.
Lancia Lybra 2,4JTD 150KM

Awatar użytkownika
coyotee
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2017, 19:22
Imię: Sebastian
Lokalizacja: WZY/Żyrardów

Re: Czy da radę odratować te boczki ?

Post autor: coyotee » 15 paź 2017, 6:43

Ok, tak tez zrobię :) Wiadomo, ze my Polacy znamy sie na wszystkim...ale czasem niech zrobi to ktos, kto wie to faktycznie :)
...zawsze na przekór :sauer036:

Awatar użytkownika
marq86
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 417
Rejestracja: 05 lut 2012, 16:51
Imię: Marek
Lokalizacja: Kielce

Re: Czy da radę odratować te boczki ?

Post autor: marq86 » 21 paź 2017, 21:02

Zawsze możesz spróbować samemu na jakimś mniej widocznym fragmencie tapicerki. Ja alcantarę czyściłem w swojej Lyberce sam - ważne tylko żeby do tarcia używać delikatnej gąbki a nie jakichś szczotek i wszystkie plamy szło łatwo usunąć. Do czyszczenia używałem bodaj jakiejś rozrabianej z wodą chemii od Tenzi.
Uno 45S '93 --> Punto Sole '99 --> Brava 1.2 16V SX '99 --> Lybra 1.9 JTD '01 :D... no i VW G*LF VII 1.2 TSI Bluemotion --> łOpel k**wa mać Vectra C

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”