Lybra - jak przestawić zegarek i jaki olej ?

Awatar użytkownika
misiu
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 110
Rejestracja: 05 lis 2006, 0:00
Lokalizacja: ostrowiec świętokrzyski
Kontakt:

Lybra - jak przestawić zegarek i jaki olej ?

Post autor: misiu » 06 lip 2007, 21:12

Witam. Zakupiłem Lancię Lybrę 2,4 jtd i nie wiem jaki powinien być olej w silniku czy to ma jakieś duże znaczenie. I jak ustawić zegarek, gdyż auto zostało sprowadzone z Francji. Za wszystkie odpowiedzi wielkie dzięki. :D
Młoda, 90-letnia staruszka, stojąc usiadła na drewniany kamień i nic nie mówiąc powiedziała:"Jaki upalny mróz!"

lukas810
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 53
Rejestracja: 14 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Lybra 2,4 jtd

Post autor: lukas810 » 07 lip 2007, 11:06

Witam nacisnij przycisk setup wyswietla ci sie tam napisy do zmiany czasy, daty , jezyka itp. druga opcja od gory jest to zegar wybierz go sterujac pokretlem z prawej str. i aby potwierdzic wcisnij go wyskoczy ci ustawienie zegara i dalej pokretlem ustawiasz godzine ponowne wcisniecie spowoduje przeskoczenie na minuty jak ustawisz min. znow potwierdz wciskajac pokretlo nastepnie zejdz na sam dól wcisnij pokr. i jestes w menu tam mozesz zminiec date, jezyk itd rozpracujesz dalej sam, co do oleju producent zaleca SELENIA turbo diesel ale mysle ze jak wlejesz jakis dobry 10W40 do diesla to tez bedzie dobrze ale co do olej to już twoj wybór. Mogę zapytac ile cie wyniosla kupujac ja we francji bo ja tez tam ja kupilem i yba przeplacilem, moze byc na PW
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”