Lybra - czyszczenie tapicerki ?

Anonymous

Lybra - czyszczenie tapicerki ?

Post autor: Anonymous » 18 gru 2005, 23:44

Jestem świeżo upieczonym właścicielem Lybry 1.8 SW 12.2000r :) samochód jest piękny i nie uderzony...ale ma kilka mankamentów: przednie zawieszenie puka przy najechaniu na nierówność...,o głośnym wariatorze już przeczytałem w Klubie ...:) (111tyś przebiegu ma auto),a na teraz chciałbym się zapytać jak wyczyścić zamszową(nubukową lub wyglądającą jak ircha)jasną tapicerkę.

Bardzo proszę o pomoc.
Ps.Poszukuję rónież książki - INSTRUKCJI OBSŁUGI,tradycyjnej lub w wersji CD

Anonymous

Lybra - czyszczenie tapicerki ?

Post autor: Anonymous » 19 gru 2005, 16:12

Ja kupiłem w tesco środek do prania tapicerek i w ciepły dzień wyprałem całą tapicerkę, efekt --->prawie jak nowa (poza tym że ma 11 lat :D) a dodam że mam taką jak u Ciebie zapewne :D


P.S

tylko nie kupuj najtańszego środka, mój kosztował jakoś koło 20zl, bo one są nic nie warte.

Anonymous

Lybra - czyszczenie tapicerki ?

Post autor: Anonymous » 19 gru 2005, 18:55

Czy czyszczenie polegało na: czyszczeniu ręcznie szczoteczką lub szwamką czy też na dodaniu tego srodka z Tesco do maszyny piorącej typu Karcher...? :D

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Lybra - czyszczenie tapicerki ?

Post autor: Luckyy » 19 gru 2005, 18:56

Moze zapytaj kogos z LanciaTeam (Prezes) oni sie tym zajmuja na codzien, na pewno dobrze wiedza co i jak ...
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Anonymous

Lybra - czyszczenie tapicerki ?

Post autor: Anonymous » 19 gru 2005, 19:10

Szmatka1 + szmatka2 i poszli :D ,ten srodek to taka pianka do czyszczenia tapicerek


W LanciaTeam to chyba jakimś urządzeniem piorącym piorą bo nie sądze żeby ręcznie tak jak ja :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”