Lybra - podgrzewanie foteli

Awatar użytkownika
arkadiusz279
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 24
Rejestracja: 06 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Lybra - podgrzewanie foteli

Post autor: arkadiusz279 » 16 gru 2008, 22:37

witam mam małe może trochę głupawe pytanko dotyczące uruchomienia/włączenia podgrzewania
otóż nie wiem za cholerę kiedy naciskając guzik uruchamiam podgrzewanie ponieważ przyciskając guzik nie zmienia on położenia to trudno się zorientować
guzik ma na jednej stronie gładką powierzchnię a na drugiej taką chropowatą. Na chybił trafił nie mogę tego sprawdzić bo od razu nie czuć grzania
stąd moje pytanie kiedy jest włączenie a kiedy wyłączenie funkcji?
Aha u mnie jest tylko taki przycisk przy fotelu kierowcy czy jest to standard? oraz czy podgrzewanie dotyczy tylko fotela kierowcy?
Lancia Lybra 2.0 20v
Fiat Brava 1.8 16v ELX
Ford Focus 1.8 TDCI

ARCADIO LIBRETTA "....matka siedzi z tyłu!!!Tak powiedział......"

mglod7
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 80
Rejestracja: 07 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

lybra - podgrzewanie foteli

Post autor: mglod7 » 17 gru 2008, 0:51

hmmm... zdaje mi sie ze trafiles na przycisk regulacji odcinka ledzwiowego... ten fotel na pewno grzeje?
Obrazek
semper fidelis
www.tchp.wroc.pl

planosol
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: warszawa

lybra - podgrzewanie foteli

Post autor: planosol » 17 gru 2008, 1:04

witam. może głupio zabrzmi ale włącz i poczekaj ze 2-3 min i powinno zacząć grzać. niestety nie pamiętam jak w lybra włącza się fotele ale jeśli oba są podgrzewane to powinny grzać oba. oczywiście mogę się mylić...

Awatar użytkownika
teemka
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 714
Rejestracja: 26 sie 2007, 0:00
Skype: CZĘŚCI LANCIA LYBRA
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

lybra - podgrzewanie foteli

Post autor: teemka » 17 gru 2008, 22:16

jesli masz grzane fotele to w tunelu srodkowym zapalaja sie stosowne kontrolki....... przyciski od grzania sa "od czoła" siedzenia - od zewnętrznych stron.

Ale czytajac Twoją wypowiedz zastanawiam sie co Cie tak naprawde grzeje bo podobnie jak jeden z kolegów odnosze wrażenie że regulujesz poprostu czesc ledzwiową oparcia!!!:)
W kazdym razie przycisk od grzania foteli nie jest typu "kołyska" tylko "wł/wył"
WŁOSZKI W POSIADANIU: ALFA 147 BY ZENDER 180KM / ALFA ROMEO 166 2.4 JTDM 20V 175KM
LANCIA LYBRA SW 2.4JTD 150KM (Emblema) / LANCIA LYBRA SW 1.9JTD 115KM (Intensa)

Szukasz części do Lancii Lybry? Napisz!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”