Lybra-maty wygłuszające

STOD
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 399
Rejestracja: 19 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Lybra-maty wygłuszające

Post autor: STOD » 26 wrz 2008, 11:13

Witam.
Muszę kupić do mojej Lybry jakieś maty wygłuszające , bo po zalaniu tego tworzywa , ktore jest pod podłogą samochodu pod dywanikami , nadawało sie ono(to tworzywo) do wywalenia.Chodzi o taką jakby płyte tekturową pod właściwym dywanikiem.Czy w "praktikerze"np. dostanę coś takiego.Bo te zniszczone musiałem wyjąć i pod dywanikiem jest goła blacha...Powodem komplikacji byl jak już wspominale na forum niedrożny odplyw wody z klimatyzacji , ktora od kwietnia br. leciała za siedzenie pasażera...
Lybra 2.4JTD
Najpiękniejszą rzeczą w życiu mężczyzny jest wiatr we włosach, świeży koń pod siodłem i ostry horyzont stepu...

Awatar użytkownika
maydayns
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 453
Rejestracja: 15 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Nowy Sacz/Krakow/Paryz

Lybra-maty wygłuszające

Post autor: maydayns » 26 wrz 2008, 11:41

Hmmm jesli chodzi o ta tektorke, to nie wiemgdzie mozna takie cos kupic, ale mozesz to z powodzeniem zastapic matami bitumicznymi, sa samoprzylepne i swietnie wygluszaja:) beda duzo lepsze od fabrycznych. Zobacz na allegro powinny byc, np. firmy APP.
Seat Leon

STOD
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 399
Rejestracja: 19 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Lybra-maty wygłuszające

Post autor: STOD » 26 wrz 2008, 12:46

O! bardzo dobra myśl.O to chodziło , nie wiedziałem ,że takie cuda są :D
Dzieki!
Lybra 2.4JTD
Najpiękniejszą rzeczą w życiu mężczyzny jest wiatr we włosach, świeży koń pod siodłem i ostry horyzont stepu...

Awatar użytkownika
PAHO
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Oświęcim

Lybra-maty wygłuszające

Post autor: PAHO » 26 wrz 2008, 17:35

a najprościej jedź bo sklepu lakierniczego bądź z akcesoriami samochodowymi, tam kupisz bez czekania na przesyłkę, dużej różnicy w cenie nie ma (u mnie 15pln za kawałek 50x50cm)
Była Kappa 2,4 jtd
jest Audi A6 C5 2.5TDI / ale spoko docelowo THESIS powrót musi być

Awatar użytkownika
mi2849ma
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 122
Rejestracja: 26 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Lybra-maty wygłuszające

Post autor: mi2849ma » 27 wrz 2008, 19:55

"PAHO" pisze:a najprościej jedź bo sklepu lakierniczego bądź z akcesoriami samochodowymi, tam kupisz bez czekania na przesyłkę, dużej różnicy w cenie nie ma (u mnie 15pln za kawałek 50x50cm)


lub skorzystaj z

A L L E G R O
Lancia Lybra 2,4 JTD INTENSA 150KM
510-027-554

STOD
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 399
Rejestracja: 19 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Lybra-maty wygłuszające

Post autor: STOD » 28 wrz 2008, 11:27

Napiszcie jak możecie , jak to się nazywa.To jest tzw. mata bitumiczna ?
Lybra 2.4JTD
Najpiękniejszą rzeczą w życiu mężczyzny jest wiatr we włosach, świeży koń pod siodłem i ostry horyzont stepu...

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Lybra-maty wygłuszające

Post autor: vincenzo » 28 wrz 2008, 13:00

widzę, że problem z wężykami odprowadzającymi wodę od klimy z Lanciach kwitnie... miałeś szczęście, że w Lybrze nie ma żadnej elektroniki (albo po prostu wytrzymała wodę) pod tymi matami.. u nas padł komputer od poduszek w Phedrze... ale w Phedrze jest gąbka więc więc po tygodniu działania farelki wysuszyliśmy ją ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia w wymianie!
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”