Lybra - ciemny ICS

majamal
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 15
Rejestracja: 13 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: Częstochowa

Lybra - ciemny ICS

Post autor: majamal » 13 wrz 2008, 11:48

Witam panów ja ostatnio zauważyłem że coś się dzieje z moim wyświetlaczem radiowym a mianowicie jak rano odpalam auto by jechać do pracy i włączam radio to mi nic nie widać cały jest bardzo przyciemniony po południu już jest oki. Czy ktoś miał już taki problem, i o co w tym wszystkim chodzi czy to ze względów temperatury. Z góry dziękuję.
POZDRAWIAM majamal.

Doodik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 280
Rejestracja: 26 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Lybra - ciemny ICS

Post autor: Doodik » 14 wrz 2008, 10:50

A próbowałeś sprawdzić reakcje wyświetlacza na przycisk LIGHT ?? Spróbuj wcisnąć i przytrzymać, wyświetlacz powiniein się ściemniac stopniowo az do całkowitego zgaszenia, a potem po ponownym wcisnięciu będzie sie rozjaśniał. Może w tym tkwi problem.

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Lybra - ciemny ICS

Post autor: vincenzo » 14 wrz 2008, 10:52

To wina temperatury. Jak jest zimno na dworze to musi minąć troche czasu zanim się rozgrzeje i będzie świecił tak jak należy (czasami zimą trzeba naprawdę długo czekać) U nas jest to samo. Pozdrawiam!
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

majamal
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 15
Rejestracja: 13 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: Częstochowa

lybra wyświetlacz

Post autor: majamal » 14 wrz 2008, 19:59

Witam
Dzięki bardzo to jednak wina chyba temperatury bo o przycisku to wiem
ale i tak dzięki za podpowiedź . :D Pozdrawiam wszystkich.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”