Lybra - Piski w kolumnie kierownicy

STOD
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 399
Rejestracja: 19 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Lybra - Piski w kolumnie kierownicy

Post autor: STOD » 24 sie 2008, 14:44

Witam!
Coś na nierównościach popiskuje mi w kabinie w okolicy kolumny kierowniczej, prawdopodobnie coś przy tej regulcjai wysokości kierownicy.Miał ktoś coś podobnego ??? , bo doprowadza mnie to powoli do szału !!!
Pozdrawiam
Lybra 2.4JTD
Najpiękniejszą rzeczą w życiu mężczyzny jest wiatr we włosach, świeży koń pod siodłem i ostry horyzont stepu...

Awatar użytkownika
Chasqui
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 291
Rejestracja: 14 kwie 2008, 0:00

Lybra - Piski w kolumnie kierownicy

Post autor: Chasqui » 24 sie 2008, 15:59

STOD a nie trą czasem plastiki (lub inny materiał przy kolumnie)? sprawdź czy w innej pozycji kierownicy jest ten sam efekt.

STOD
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 399
Rejestracja: 19 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Lybra - Piski w kolumnie kierownicy

Post autor: STOD » 24 sie 2008, 16:10

No na 90% trą plastiki.Tam jest taki fartuch jakby i to napewno to dziadostwo.Tylko,że właśnie kiedy zmieniłem pozycję kierownicy i wracałem z mazur było idealnie przez 3 godziny ale teraz zaczęło znowu.Nie bardzo wiem co z tym robić.A może wpakować tam jakąś szmatę czy coś ??Materiał może będzie to amortyzował...??
Lybra 2.4JTD
Najpiękniejszą rzeczą w życiu mężczyzny jest wiatr we włosach, świeży koń pod siodłem i ostry horyzont stepu...

Awatar użytkownika
Chasqui
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 291
Rejestracja: 14 kwie 2008, 0:00

Lybra - Piski w kolumnie kierownicy

Post autor: Chasqui » 24 sie 2008, 17:05

Wstrzymaj się jeszcze ze szmatami i spróbuj, może plastiki źle zaskoczyły i wystarczy troszke nimi poruszać to wskoczą na swoje miejsce. Nie wiem jak to wygląda u Ciebie więc tylko teoretyzuje...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”