Lybra - wymiana żarówki

Awatar użytkownika
Toper
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 613
Rejestracja: 19 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lybra - wymiana żarówki

Post autor: Toper » 10 sie 2008, 19:23

Trzeba mieć naprawdę do tego cierpliwość, pierwszy raz wymieniałem mijania na mrozie na autostradzie, nie dałem rady dopóki sobie zdjęcia nie zrobiłem i dopiero dałem radę ja odpowiednio trafić :(
Teraz walcze z postojówka i jak na razie udalo mi sie wydlubac samo szklo, teraz w necie sprawdzilem, ze powinno się udać jeszcze wyjac oprawke... wiem, że powinna się jeszcze dać obrócić, ale właśnie nie chce...

Dobra idę walczyć.
Pozdrawiam
Toper
Lancia Lybra SW 2.4JTD 150KM :-)

Awatar użytkownika
NajMlodszyM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 408
Rejestracja: 18 paź 2006, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Poręba Wielka/Gdańsk

Lybra - walka z żarówką

Post autor: NajMlodszyM » 10 sie 2008, 19:26

Widzę, że straszne problemy macie ze zmianą żarówek w Lybrze. mnie się przepaliła tylko raz, i problemu ze zmianą nie było, więc... :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Lybra - walka z żarówką

Post autor: vincenzo » 10 sie 2008, 19:38

Hmmm... nie żeby było jakoś super łatwo, ale wymieniałem już kilka razy i aż takich wielkich problemów nie miałem, ale może w Dieslu jest gorsze dojście. Za to przy Phedrze bez serwisu się nie obędzie.... :?
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

Awatar użytkownika
Toper
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 613
Rejestracja: 19 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lybra - walka z żarówką

Post autor: Toper » 10 sie 2008, 22:03

"Lybra_20V" pisze:Hmmm... nie żeby było jakoś super łatwo, ale wymieniałem już kilka razy i aż takich wielkich problemów nie miałem, ale może w Dieslu jest gorsze dojście. Za to przy Phedrze bez serwisu się nie obędzie.... :?
no tą co wtedy na mrozie, to kiepskie jest dojście, bo idzie tam rura od filtra powietrza i nie sposób tam zajrzeć, wszystko trzeba wymacać ;-) Ostatnio po tej drugiej stronie wymieniałem od mijania to już poszło elegancko jeszcze przed supermarketem i bez problemu.
Teraz był taki problem, że po prostu żarówka nie chciała wyjść z oprawki. W końcu ją całą pokruszyłem, rozwaliłem i po kawałku wyciągnąłem... następnie wziąłem zwykłą żarówkę, spiłowałem jeden bolec i zamontowałem, poszło.
Z drugiej strony okazało się, że mam żarówkę wsuwaną, ale z tą to już łatwo poszło :-)
W każdym razie problem rozwiązany :-) szkoda tylko, że mam dwie różne żarówki w reflektorach...(bo reflektor był w całości wymieniany i ten prawy jest od innej Lybry i ma oryginalną oprawkę)
Pozdrawiam
Toper
Pozdrawiam
Toper
Lancia Lybra SW 2.4JTD 150KM :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”