Lybra - Dwu kolorowa deska rozdzielcza

Awatar użytkownika
maydayns
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 453
Rejestracja: 15 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Nowy Sacz/Krakow/Paryz

Lybra - Dwu kolorowa deska rozdzielcza

Post autor: maydayns » 07 lut 2008, 14:03

Witam, posiadam dwu kolorowa deska i ta dolna czesc jest pokryta jakas farba, taka gumowata w dotyku. W miejscach najczesciej dotykanych schodzi i sie klei, to samo z tym bolcem, ktorym sie otwiera schowek, klei sie jak by go ktos miodem wysmarowal, z podlokietnika juz do polowy zeszlo, a te przyciski na nim wygladaja jak by je ktos guma do zucia oblepil... mam pytanko, mozna cos z tym zrobic?? czy da sie sciagnac podlokietnik i np. polakierowac na nowo??
Seat Leon

Awatar użytkownika
maydayns
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 453
Rejestracja: 15 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Nowy Sacz/Krakow/Paryz

Lybra - Dwu kolorowa deska rozdzielcza

Post autor: maydayns » 08 lut 2008, 16:32

Co jest panowie?? nikomu sie tak nie dzieje?? tylko ja tak mam??
Seat Leon

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - Dwu kolorowa deska rozdzielcza

Post autor: Nat » 08 lut 2008, 16:37

Moze jakis tjunink z tym gumowaniem ci sie trafił?
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
maydayns
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 453
Rejestracja: 15 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Nowy Sacz/Krakow/Paryz

Lybra - Dwu kolorowa deska rozdzielcza

Post autor: maydayns » 08 lut 2008, 18:13

kurczenie bardzo bo wszystko wyglada na fabryczne, ta farba poprostu jest taka miekka. Kiedys byl watek jak rozebrac podlokietnik i nikt nie udzielil konkretnej odpowiedzi, czy to oznacza ze jak uda mi sie rozebrac to bede pionierem??;>
Seat Leon

Awatar użytkownika
letnik22
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 332
Rejestracja: 11 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Olsztynek

Lybra - Dwu kolorowa deska rozdzielcza

Post autor: letnik22 » 08 lut 2008, 18:40

pewnie klapa od schowka była połamana, ktoś wziął zwykłą czarną i pomalował farbą lateksową. (do nabycia i wymieszania w markecie budowlanym)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - Dwu kolorowa deska rozdzielcza

Post autor: Nat » 08 lut 2008, 18:48

"maydayns" pisze:kurczenie bardzo bo wszystko wyglada na fabryczne, ta farba poprostu jest taka miekka. Kiedys byl watek jak rozebrac podlokietnik i nikt nie udzielil konkretnej odpowiedzi, czy to oznacza ze jak uda mi sie rozebrac to bede pionierem??;>
Śruby do rozkręcenia podłokietnika znajduja się wewnątrz tegoż, pod przyklejoną wyściółką wnętrza podłokietnika. śruby sa w rogach, więc nie ma potrzeby odklejac całości.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
maydayns
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 453
Rejestracja: 15 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Nowy Sacz/Krakow/Paryz

Lybra - Dwu kolorowa deska rozdzielcza

Post autor: maydayns » 08 lut 2008, 21:47

"letnik22" pisze:pewnie klapa od schowka była połamana, ktoś wziął zwykłą czarną i pomalował farbą lateksową. (do nabycia i wymieszania w markecie budowlanym)
nie bardzo bo jest identyczna jak reszta deski, poza tym to dotyczy calej deski i podlokietnika bo on tez jest tym pokryty, ale dobrze wiedziec ze mozna dokupic taka farbe:)

"Nat" pisze:Śruby do rozkręcenia podłokietnika znajduja się wewnątrz tegoż, pod przyklejoną wyściółką wnętrza podłokietnika. śruby sa w rogach, więc nie ma potrzeby odklejac całości.
O to wlasnie chodzilo:) dzieki wielkie, jak tylko zrobi sie cieplej i posprzatam swoj garaz to sie za to wezme:)
Seat Leon

Awatar użytkownika
lukosm
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 77
Rejestracja: 18 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Lybra - Dwu kolorowa deska rozdzielcza

Post autor: lukosm » 08 lut 2008, 22:29

Mnie w poprzedniej Lybrze (tam była tez dwukolorowa góra czarny dół beżowy ale ten uciekajacy w popiel) porysowali mi bezowy dół srubokrętami w serwisie spece od demontazu klimy ( Kraków - Viamot) oczywiscie przy odbiorze ani mru mru ale na szczescie zauważyłem ten wyczyn delikatnosci i zrecznosci nie musze pisać ze sie wk.....m i zwrocilem uwage na zniszczenia , ale do tematu - pomalowali włąsnie jakąś taką gumowaną ale oryginalną bo obok nie do poznania była fabrycznie malowana.

Więc spokojnie możesz pomalować ale co do tego jaki to lakier to ja nie pomogę zadzwoń do serwisu i dopytaj sie bo i tak musisz kolor beżowej deski dobrać.

pozdr
Kupię Lancie Phedre

Awatar użytkownika
jerzy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 525
Rejestracja: 22 wrz 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Lybra - Dwu kolorowa deska rozdzielcza

Post autor: jerzy » 10 lut 2008, 12:28

witam

Ja mam podobną sytuację - tzn chodzi mi oto klejenie się rąk do tapicerki a mam to z lewej strony pod deską -w okolicy bezpieczników,

mi się wydaje ,że jest to związane z klimatyzacją - pewnie w tym miejscu mam zasysanie obiegu wewnętrznego i tu się zbierają te wszystkie opary mam to jeszcze w innym miejscu ....generalnie lewa strona pod spodem

podobnie jest na szybach są bardzo tłuste dlatego ich nie wycieram tylko włączam klimę bo każde dotknięcie szmatką czy ręką pozostawia smugę ..

ciekawe czy ktoś ma coś podobnego?
zresztą ja chyba zmywałem to benzyną ekstrakcyjną - był spokój na jakiś czas...........


pozdrawiam
__________________
lancia dedra 19td 1995

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”