Lybra - srodkowy zaglówek

haha
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 78
Rejestracja: 26 wrz 2007, 0:00
Lokalizacja: Wejherowo/Warszawa

Lybra - srodkowy zaglówek

Post autor: haha » 07 lut 2008, 10:29

Koledzy - próbuje zdemontować środkowy zagłówek w mojej lybrze - to jest zagłówek wyposażony mechanizm pozycjonowania taki pantograf - moje pytanie kto wie jak ten żaglówek oddzielić od kanap?
Próbowałem już prawie wszystkiego i na razie bez rezultatu - pozostają metody siłowe których nie chce stosować bo nie mam kanapy na wymianę:)).
Niestety poziom adrenaliny mi już tak wzrósł że bliski jestem użycia siekiery i odrąbania chwasta.
Koledzy czy ktoś może ma taki zagłówek z działającym poprawnie pantografem - najlepiej jasna alkantra.
pozdrawiam :oops: :oops: :oops:

Awatar użytkownika
fragless
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 280
Rejestracja: 11 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: OLSZTYN

Lybra - srodkowy zaglówek

Post autor: fragless » 08 lut 2008, 7:45

u mnie działa bez problemu, ale mam tylko ten jeden w beżowej alkantarze, więc nie pożyczę i nie sprzedam. Z tego co kojarzę, bo często nie podnoszę tego zagłówka, to on ma taki "pokrowiec" z czarnego materiału, coś jak mieszek na dźwigni zmiany biegów, on sie powinien dać rozebrac, pod nim będziesz miał lepszy podgląd jak to wszystko działa, i może dojdziesz jak się to demontuje.

Powodzenia.
LYBRA 1,9jtd LX OLSZTYN

haha
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 78
Rejestracja: 26 wrz 2007, 0:00
Lokalizacja: Wejherowo/Warszawa

Lybra - srodkowy zaglówek

Post autor: haha » 08 lut 2008, 8:02

Właśnie niestety nie, mieszek można lekko zdemontować (nie całkowicie), ale nic to nie daje niestety. Na serwisowym cd piszą coś o naciśnięciu w dół a potem do góry raz jednej strony raz drugiej i podobno ma wyjść ale u mnie to nie działa. Wczoraj znowu próbowałem. Panowie z LT proszę o Pomoc do was i tak nie przyjadę bo mam za daleko.

Awatar użytkownika
lukosm
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 77
Rejestracja: 18 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Lybra - srodkowy zaglówek

Post autor: lukosm » 08 lut 2008, 22:34

UWAGA
bardzo łatwo zepsuć nic na siłę - ja użyłem jej za dużo i ...szlag trafił pantograf także ostrożnie

więc nie pomogę bo omijałem ten temat szerokim łukiem by znów nie zepsuć

zresztą ten wynalazek zmienili w kolejnych wersjach lybry na klasyczne rozwiazanie i dobrze
Kupię Lancie Phedre

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - srodkowy zaglówek

Post autor: Nat » 08 lut 2008, 23:04

dzyndzolek na dole trzeba nacisnac. nie na sile!
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

haha
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 78
Rejestracja: 26 wrz 2007, 0:00
Lokalizacja: Wejherowo/Warszawa

Lybra - srodkowy zaglówek

Post autor: haha » 11 lut 2008, 8:03

Nat który dzyndzelek ? bo ja tam żadnego dzyndzelka nie widzę?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”