Lybra - kontrolka poduszki

lukas810
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 53
Rejestracja: 14 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Lybra - kontrolka poduszki

Post autor: lukas810 » 02 sie 2007, 20:17

Witam wszystkich mam pytanie, kupiłem Lybre po wypadku, poducha pasażera ani kierowcy nie wystrzeliła, w momencie jej zakupu wyłączyłem poduchę od pasażera żeby się nie rozmyśliła i nie zrobiła bummmm po naprawie blacharskiej i doprowadzeniu Lucyny do ładu włączyłem poduchę jednak nie wiem czy prawidłowo ona działa, a mianowicie po przekręceniu kluczyka kontrolki gasną i za jakąś sekunde na około 4 sekundu pojawia się pulsując własnie kontrolka od poduchy pasażera nie wiem czy jest to normalne niby w instrukcji pisze że to jest przypomnienie że jest ona aktywna. Proszę o jakieś wieści jak to jest u Was.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mors
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 206
Rejestracja: 19 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

Lybra-kontrolka poduszki pasażera

Post autor: mors » 02 sie 2007, 20:31

Wszystko OK. Poprosu auto przypomina Ci, że masz ją włączoną jakbyś miał fotelik. U mnie jest tak samo.

lukas810
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 53
Rejestracja: 14 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Lybra-kontrolka poduszki pasażera

Post autor: lukas810 » 02 sie 2007, 20:34

O wielkie dzięki bo już się bałem, i poduchę odłączyłem żeby właśnie nie zrobiła jakiegoś psikusa.

pieeeetreeeek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 04 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Lybra-kontrolka poduszki pasażera

Post autor: pieeeetreeeek » 04 sie 2007, 13:37

Witam !
moge tylko potwierdzidz miganie diody jest to normalna procedura sprawdzająca a ponowne zapalenie sie na 4 sekundy informacja o właczonej poduszce powietrznej, czyli działajacej. Niemasz czym sie martwić wszystko jest OK. Pozdrawiam
wredny elektryk

lukas810
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 53
Rejestracja: 14 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Lybra-kontrolka poduszki pasażera

Post autor: lukas810 » 05 sie 2007, 11:16

"pieeeetreeeek" pisze:Witam !
moge tylko potwierdzidz miganie diody jest to normalna procedura sprawdzająca a ponowne zapalenie sie na 4 sekundy informacja o właczonej poduszce powietrznej, czyli działajacej. Niemasz czym sie martwić wszystko jest OK. Pozdrawiam
Dzięki za dodatkowe potwierdzenie :) teraz już jestem : yesyes :

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”