Lybra - kluczyk

lukas810
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 53
Rejestracja: 14 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Jak zaprogramować kluczyk w Lybrze???

Post autor: lukas810 » 04 cze 2007, 19:49

Dajcie mi miesiąc może po wymianie guziczków zacznie to sysko działać, a jak zacznie napewno sie o tym dowiecie i jeżeli zadziała opisze co i jak zrobiłem. Jeśli chodzi o drugi kluczyk to niestety nie ma możliwości go odzyskać ponieważ to jest autko z drugiej ręki a pierwsza ręka yba gdzieś go schowała i nie chce oddać. Czy mi sie opłacało nie wiem mam nadzieje zmieścic sie w 18000zl nie zrobilem interesu zycia ale kupujac autko w polsce nie mam pewnosci co kupuje, wiecie co ludzie sprowadzaja i w jakim stanie, czasem sa to totalne wraki, mój brat kupił w polsce omege B i naprawde katastrofa nawet nie bede opisywal bo braklo by mi strony. Ja wiem co kupiłem i z jakim przebiegiem cofanie licznika we francji jest surowo karane więc myślę ze stan jest oryginalny, być może przepłaciłem co mi się wydaje ale wiesz jak to jest zobaczyłem i postanowiłem ona jest moja : yesyes : mam nadzieje ze bede zadowolony

Wachalive
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Gorlice

Jak zaprogramować kluczyk w Lybrze???

Post autor: Wachalive » 05 cze 2007, 15:32

Ja mam ten sam problem z jednym kluczykiem i jego dzialaniem. Z tego co słyszalem to w ASO dorobienie takiego kluczyka kosztuje około 800 zł- tak że lipa na maksa, a jak się pytalem speców to krecili glowami i mówili że sie nie da, tak ze jestem ożeniony z jednym kluczykiem :( . Ale co do działania to zauważyłem że z każdym naciśnieciem przycisku otwierającego centralny zamek dioda miga z różna częstotliwością (i tak samo jest pewnie z emitowanymi falami). Niewiem jak jest u was ale u mnie za któryms razem wkoncu się autko otwiera.

Awatar użytkownika
kamyk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 247
Rejestracja: 01 maja 2007, 0:00
Imię: Kamil
Lokalizacja: Radom

Jak zaprogramować kluczyk w Lybrze???

Post autor: kamyk » 05 cze 2007, 17:51

ja mam to samo nie w kappie
jeden kluczyk przestal najnoralniej w swiecie dzialac
dioda mruga a centralny i alarm nawet nie drgnie

i tez mam problem bo nie wiem na ile mi wystarczy ten frugi kluczyk :(

mam nadzieje ze tak jak ten na oklolo nastepne 10 lat
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”