Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Ogłoszenia obejrzane i ostrzeżenia lub polecenia związane z obejrzanymi autami lub ogłoszeniami z internetu.
Dział zawiera informacje o nieuczciwych i uczciwych sprzedawcach!
Obowiązkowy "print screen" lub zdjęcia opisywanego samochodu!!!
Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: FXX » 03 paź 2013, 20:41

stabraf pisze:A przecież być ze wsi, a być wieśniakiem to dwie różne rzeczy ;)
Pięknie to podsumowałeś, Andrzeju ;)
Wieśniak to stan umysłu i mentalności ludzkiej, można nim być niezależnie od tego gdzie się urodziłeś. Za to jeśli mieszkasz na wsi, jesteś człowiekiem ze wsi. Od urodzenia mieszkam na wsi i nawet tutaj rozróżniają ludzie te dwa pojęcia. Imho tak samo działają określenia mieszczuch, a człowiek z miasta ;)
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
ArtoKucior
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1458
Rejestracja: 14 lip 2013, 6:49
Imię: Artur
Lokalizacja: Płońsk

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: ArtoKucior » 06 paź 2013, 21:17

Panowie podacie mi jakiś adres tych komisów/komisu w Płocku ? Chętnie bym zawitał do kolesia popatrzeć co za auta ma i czy warte ceny :)

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: ktoś ŁDZ » 09 paź 2013, 0:51

Sorry za dublowanie postów, ale skoro wątek dotyczy koksów z Płocka, oto moje doświadczenie z tym Panem:

Handlarz z niego jest niezły :mlotek: :mlotek: - wiem bo ojciec kupił od niego Lybrę.
Jak ktoś będzie u niego oglądał auta, sprawdźcie wszystko dokładnie, jak w RTG lub rezonansie magnetycznym.
Kupiliśmy od niego auto. Całe wnętrze i karoseria była w Lybrze wywalona Plakiem : do bani : ścieraliśmy to na potęgę, aby zobaczyć co jak wygląda (kolesiowi nie było to w nos, ale nie kazał przestać). Kolejna rzecz, sprawdźcie wyposażenie jakie jest w ogłoszeniu a jakie rzeczywiście posiada auto (różnice były : czerwona : ). Poproście go o numer vin przed pojechaniem, bez problemu mnie dał. Sprawdziłem i przebieg się zgadzał oraz okres serwisowania, przeglądów itp. : ok2 : Jak macie możliwość, zabierzcie ze sobą fiat ecu skan, aby się podpiąć (wiem, że to śmieszne zachowanie, ale się opłaci - kupiliśmy i w drodze powrotnej wyrzuciło check silnika, oczywiście wkr : cenzura : był wielki, telefon do faceta, pierwszy raz w życiu słyszałem żeby tata tak przeklinał :klnie: umówił się że następnego dnia wracamy i oddajemy auto, a on kasę. Zgodził się bo transakcja była na stacji benzynowej i wszystko kamery zarejestrowały, a poszedł argument ze zostanie zgłoszony do U.S. - chociaż tu się okazał człowiekiem. Na szczęście okazała się pierdoła jak dotarliśmy do Łodzi - przetarty wężyk od turbo, szybka wymiana następnego dnia rano, jazdy, podpięcie pod komputer i wszystko działa jak należy. Wielkie dzięki koledze taty za podpięcie się w niedziele ecu scanem i Dominikowi - Ramzes - za konsultację). Auto oglądaliśmy ponad godzinę w Płocku, z każdej strony i do każdego zakamarka zajrzałem - zbytnio do czego nie było się czepiać. Zbiliśmy z ceny sporo za różnice między opisem w ogłoszeniu a stanem faktycznym (nawet owe przygotowane do rejestracji to bajeczka).
Dziś Lucynkę mamy już 4 miesiąc (przejechane 5 tys. km) i wszystko w niej jest ok. Bez problemu się sprawuje i dłuższe trasy (700 km najdłuższa na raz) zalicza bez zająknięcia. Jedynie wymienione zostały wspomniany przewód, który przetarła osłona termiczna i EGR - o nim koleś powiedział od razu, zaś o problemie z wartością doładowania nie. Pewnie myślał że turbina padnięta, stąd tak nisko zszedł z ceną i się cieszył że poszła.
Aha jazdę testową również dłuższą czasowo zróbcie i proponuję cisnąć silnik jak głupi aż do odcinki - tata tego nie zrobił, nie przekroczył 3 tys obrotów. Dopiero jak wracaliśmy, w połowie drogi się z nim przesiadłem i wtedy wywaliło check silnika, po przekroczeniu tej granicy.
Koniec końcem udało się na dużym farcie kupić za sporo niższą cenę Lybrę, nie bitą z oryginalnym przebiegiem. : yesyes : : ok2 : : dance : : jupi : Zadowoleni jesteśmy z Lucyny ogromnie, aczkolwiek WIĘCEJ OD NIEGO AUTA JUŻ NIE KUPIĘ, szkoda ryzykować. W naszym wypadku skończyło się dobrze, ale jak by to była rzeczywiście turbina, czy coś gorszego, zadowolenia by nie było. Handlarz sam tuż przed oględzinami auta kasuje błędy z komputera : czerwona : : thumbdown :
Mam nadzieję, że doświadczenie to kogoś uchroni przed tym typkiem.
Pozdrawiam.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

Awatar użytkownika
artnam
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 120
Rejestracja: 18 mar 2013, 15:40
Imię: Artur
Lokalizacja: Struża Kolonia/Lubelskie

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: artnam » 19 paź 2013, 14:49

Ale za to jakie ładne zdjęcia wkleja, auta jak z salonu, na tapetę się nadają.

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: ktoś ŁDZ » 19 paź 2013, 20:59

artnam pisze:Ale za to jakie ładne zdjęcia wkleja, auta jak z salonu, na tapetę się nadają.
Tu przyznam Tobie rację.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

Awatar użytkownika
radkuj
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 38
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:45
Imię: Radosław
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: radkuj » 29 gru 2013, 12:52

Z ciekawostek. Ten facet często wystawia zdjęcia aut których nie ma fizycznie. Na miejscu okazuje się, że oglądamy całkiem inne auto.
Tam, gdzie kończy się rozsądek jest prawdziwa motoryzacja!!!

Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 7276
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
Skype: nie używam
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: faraon » 29 gru 2013, 13:03

radkuj pisze:Z ciekawostek. Ten facet często wystawia zdjęcia aut których nie ma fizycznie. Na miejscu okazuje się, że oglądamy całkiem inne auto.
W Gnieźnie jest to samo - coś na ten tema może powiedzieć Wojciech711
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

Boorek

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: Boorek » 07 kwie 2014, 12:09

ktoś ŁDZ pisze:Sorry za dublowanie postów, ale skoro wątek dotyczy koksów z Płocka, oto moje doświadczenie z tym Panem:

Handlarz z niego jest niezły :mlotek: :mlotek: - wiem bo ojciec kupił od niego Lybrę.
Jak ktoś będzie u niego oglądał auta, sprawdźcie wszystko dokładnie, jak w RTG lub rezonansie magnetycznym.
Kupiliśmy od niego auto. Całe wnętrze i karoseria była w Lybrze wywalona Plakiem : do bani : ścieraliśmy to na potęgę, aby zobaczyć co jak wygląda (kolesiowi nie było to w nos, ale nie kazał przestać). Kolejna rzecz, sprawdźcie wyposażenie jakie jest w ogłoszeniu a jakie rzeczywiście posiada auto (różnice były : czerwona : ). Poproście go o numer vin przed pojechaniem, bez problemu mnie dał. Sprawdziłem i przebieg się zgadzał oraz okres serwisowania, przeglądów itp. : ok2 : Jak macie możliwość, zabierzcie ze sobą fiat ecu skan, aby się podpiąć (wiem, że to śmieszne zachowanie, ale się opłaci - kupiliśmy i w drodze powrotnej wyrzuciło check silnika, oczywiście wkr : cenzura : był wielki, telefon do faceta, pierwszy raz w życiu słyszałem żeby tata tak przeklinał :klnie: umówił się że następnego dnia wracamy i oddajemy auto, a on kasę. Zgodził się bo transakcja była na stacji benzynowej i wszystko kamery zarejestrowały, a poszedł argument ze zostanie zgłoszony do U.S. - chociaż tu się okazał człowiekiem. Na szczęście okazała się pierdoła jak dotarliśmy do Łodzi - przetarty wężyk od turbo, szybka wymiana następnego dnia rano, jazdy, podpięcie pod komputer i wszystko działa jak należy. Wielkie dzięki koledze taty za podpięcie się w niedziele ecu scanem i Dominikowi - Ramzes - za konsultację). Auto oglądaliśmy ponad godzinę w Płocku, z każdej strony i do każdego zakamarka zajrzałem - zbytnio do czego nie było się czepiać. Zbiliśmy z ceny sporo za różnice między opisem w ogłoszeniu a stanem faktycznym (nawet owe przygotowane do rejestracji to bajeczka).
Dziś Lucynkę mamy już 4 miesiąc (przejechane 5 tys. km) i wszystko w niej jest ok. Bez problemu się sprawuje i dłuższe trasy (700 km najdłuższa na raz) zalicza bez zająknięcia. Jedynie wymienione zostały wspomniany przewód, który przetarła osłona termiczna i EGR - o nim koleś powiedział od razu, zaś o problemie z wartością doładowania nie. Pewnie myślał że turbina padnięta, stąd tak nisko zszedł z ceną i się cieszył że poszła.
Aha jazdę testową również dłuższą czasowo zróbcie i proponuję cisnąć silnik jak głupi aż do odcinki - tata tego nie zrobił, nie przekroczył 3 tys obrotów. Dopiero jak wracaliśmy, w połowie drogi się z nim przesiadłem i wtedy wywaliło check silnika, po przekroczeniu tej granicy.
Koniec końcem udało się na dużym farcie kupić za sporo niższą cenę Lybrę, nie bitą z oryginalnym przebiegiem. : yesyes : : ok2 : : dance : : jupi : Zadowoleni jesteśmy z Lucyny ogromnie, aczkolwiek WIĘCEJ OD NIEGO AUTA JUŻ NIE KUPIĘ, szkoda ryzykować. W naszym wypadku skończyło się dobrze, ale jak by to była rzeczywiście turbina, czy coś gorszego, zadowolenia by nie było. Handlarz sam tuż przed oględzinami auta kasuje błędy z komputera : czerwona : : thumbdown :
Mam nadzieję, że doświadczenie to kogoś uchroni przed tym typkiem.
Pozdrawiam.
czyli reasumując dlaczego byś niekupił od niego samochodu? bo z tego co piszesz zachował się całkiem OK, a jak komuś żal stówki na badanie w serwisie to inna sprawa.

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: vincenzo » 07 kwie 2014, 14:12

hahhahahaa co ZA KOLEŚ ! Ma aktualnie bardzo fajną (na zdjęciach) Intensę w ogłoszeniach...

zadzwoniłem, z podstawowymi pytaniami i wszystko było miód malina pięknie elegancko.. ale później zapytałem o numer VIN oraz zdjęcie książki serwisowej lub ewentualnie nazwę serwisu w Niemczech gdzie był serwisowany... w odpowiedzi otrzymałem informację, ze VIN prześle sms'em wieczorem, a żadnych zdjęć książki i nazw serwisu nie będzie wysyłał. Dalsza dyskusja z jego strony wyglądała już w sposób: powaliło Pana ? samochód za 10tyś a chcesz se pan k** jakieś serwisy sprawdzać ? ja pierd** przyjedź Pan i Pan go kup............... i cała masa innych ciekawych słów - dawno nie miałem do czynienia z takim buractwem i podejściem do klienta 8-O

swoją drogą..... komu on sprzedaje takie samochody jeśli ma takie podejście do tego co robi ???
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: ktoś ŁDZ » 08 kwie 2014, 8:50

Boorek pisze: czyli reasumując dlaczego byś nie kupił od niego samochodu? bo z tego co piszesz zachował się całkiem OK, a jak komuś żal stówki na badanie w serwisie to inna sprawa.
Czy żal, to raczej nie, gdyż nie raz dzięki badaniu udało się uniknąć nierzetelnego auta. Pewnie na nieskorzystanie z badania serwisowego wpłynął fakt, że auto kupowane było w niedziele po południu - innej możliwości nie było. Nie wiem czy jakiś serwis by był otwarty w Płocku o tej porze (nie sprawdzałem tego w tamtym czasie). Czemu nie inny dzień? Bo tylko ten i o tej porze pasował Panu sprzedawcy (w pozostałe podobno jest za granicą - jego słowa).
Tak jak mówię, Lybra obecnie śmiga aż miło i niech tak zostanie.
A czy bym kupił od niego kolejne auto? Czemu nie. Podjechać obejrzeć zawsze można, tylko już wiem, że trzeba się pilnować. I chyba to jest głównym przekazem tego tematu.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: vincenzo » 08 kwie 2014, 10:00

ja osobiscie bym go nawet nie chcial spotkac ! a co dopiero rozmawiac... o kupnie samochodu juz nie wspomne - obojetnie w jakim bylby stanie..
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

Alan

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: Alan » 08 kwie 2014, 11:34

ktoś ŁDZ pisze: Zgodził się bo transakcja była na stacji benzynowej i wszystko kamery zarejestrowały, a poszedł argument ze zostanie zgłoszony do U.S.
Tak z ciekawości...a z kim podpisywaliście umowę kupna sprzedaży?

Kupowanie auta na stacji benzynowej,pod marketem,tudzież na parkingu to tak jakby głośno wołać...Kłopoty!!! tu jestem...

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: vincenzo » 08 kwie 2014, 12:04

fotograf mu strzela fotki, bo jak go poprosiłem o zdjęcia książki serwisowej to powiedział, że nie pojedzie do f o t o g r a f a :D
artnam pisze:Ale za to jakie ładne zdjęcia wkleja, auta jak z salonu, na tapetę się nadają.
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

karceb4067
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2014, 11:48
Imię: Karol
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: karceb4067 » 12 cze 2014, 11:52

witam.Chce dopiero zaczac swoja przygode z Lancia, wybor padl na ten model
http://allegro.pl/lancia-lybra-intensa- ... 22520.html
czy to jest ten sprzedawca o ktorym piszecie?
Moze jakis inny model macie do polecenia do 12 tys.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Ostrzegam przed sprzedawcą z Płocka

Post autor: Nat » 12 cze 2014, 11:57

do 12 tys.?
Raczej wszystkie Lybry w PL są do 12 tysi, a już "po negocjacji" to z pewnością wszystkie.
Masz więc duże pole manewru.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Obejrzane, ostrzeżenia i godne polecenia :::”