Alfa Romeo Track Day - Tor Poznań

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
johny603
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 27
Rejestracja: 04 sty 2012, 9:32
Imię: Janek
Lokalizacja: Koźmin Wlkp-Wyrębin-Jarocin

Alfa Romeo Track Day - Tor Poznań

Post autor: johny603 » 11 lut 2013, 18:58

Chciałbym wysondować, czy znalazłaby się odpowiednia liczba osób chętnych, aby wziąć udział w Track Dayu na Torze w Poznaniu.

Proponowana forma imprezy to typowy Track Day, czyli bez wcinania kiełbach i picia wódy (chociaż to się pewnie da zorganizować poza oficjalną imprezą, jak i zorganizować jakieś noclegi w pobliżu dla zainteresowanych), tylko przyjeżdżamy na Tor i jeździmy.

Standardowy Track Day zaczyna się o 8:00 i trwa do 17:00 z przerwą na obiad, czyli wyjeżdża się rano, a na kolację można być już w domu . W cenie jest obecność wykwalifikowanych instruktorów, których można zaprosić do samochodu i którzy pomogą skorygować technikę jazdy i będą służyć dobrą radą. Oczywiście wybierzemy jakiś weekend, ale w niedziele często coś się dzieje, więc zakładałbym sobotę. Termin kwietniowo - majowy, jeśli się uda. Tak, żeby była fajna pogoda, ale nie przesadnie gorąco.

Jak się wstępnie dowiedziałem, koszt imprezy to ok. 14-15 tys. netto, sugerowana liczba aut 60 - 80. Czyli wychodzi mniej więcej 250 - 300 zł na osobę. To połowa ceny za "normalny" Track Day (500 zł).

Gdyby się okazało, że uzbiera się rozsądną ilość uczestników, postaram się dogadać jakieś szczegóły. Mogę też skrobnąć do Pol-Caru z prośbą o sponsoring, a nuż sypną jakimś groszem .

Proszę chętnych o wpisywanie się na listę.

Read more: http://www.alfaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=39276

PS: Wrzuciłem dla informacji, bo szukają chętnych ;)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2013, 19:09 przez Nat, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem linka
Pozdrawiam Janek
RGE 2,2DT 12V 99r. 307tkm
BYŁA:
Lancia ZETA 2.0T 8V 1997r.=259tkm
AR156 2,5 V6 24V 1998r.=347tkm
AR33 1,4 BX 8V 1994r.=294tkm
:arrow: Byłe Niunie 8)
janek33-1983@o2.pl

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”